Přejít na obsah

Čím se živíte?


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tak po dvaceti letech jsem radikálně změnil zaměstnavatele a ve středu jedu k novému do Čakovic - japonsko-finské uskupení, které si samo coby velkoobchod prodává své produkty, kterými jsou pomůcky k rybařině (pruty, navijáky, oblečení, motory, nástrahy atd.). Takže kromě hodinek se věnujte i rybařině (alespoň se uklidníte), s případným výběrem náčiní rád poradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

donedavna jsem byl placen za to, ze jsem prichazel na zpusoby, jak usetrit O2 co nejvic penez na firemnich zakaznicich (tzn jak primet firemni zakazniky zaplatit co nejvic penez). ted pracuju mimo jine na tom, jak firmam usetrit co nejvic penez a obrat o co nejvic penez O2, Vodafone a Tmobile :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

donedavna jsem byl placen za to, ze jsem prichazel na zpusoby, jak usetrit O2 co nejvic penez na firemnich zakaznicich (tzn jak primet firemni zakazniky zaplatit co nejvic penez). ted pracuju mimo jine na tom, jak firmam usetrit co nejvic penez a obrat o co nejvic penez O2, Vodafone a Tmobile :)

 

tak tomu sa povie nesetrny utok zozadu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

donedavna jsem byl placen za to, ze jsem prichazel na zpusoby, jak usetrit O2 co nejvic penez na firemnich zakaznicich (tzn jak primet firemni zakazniky zaplatit co nejvic penez). ted pracuju mimo jine na tom, jak firmam usetrit co nejvic penez a obrat o co nejvic penez O2, Vodafone a Tmobile :)

 

za tohle bys dostal na frontě kulku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricousi, gratuluji a preji, at se dari!

 

Ja jsem ted delal sklady v centralni evrope pro jeden nejvetsi obchodni retezec :D (implementace systemu a procesu), od unora me ceka novej job - v jedny maly firme, co dela elektroinstalace a IT budu mit na starosti to IT oddeleni. Tak uvidime :)

Docela se tesim - dostanu na starost maly oddeleni s planem vyrust, budu to mit 10 minut pesky z domova, a kdyby ta cesta byla moc dlouha, tak bdu mit pro jistotu auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...