Přejít na obsah

Habadějovy řemínkopokusy


habadej

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Také něco přihodím s Jirkou je radost spolupracovat 😄 

Tento jsem si vyžádal - je to volně inspirovaný řemen gumou k PS2 - pozvedne hodinky neskutečně 😉

No a klasika moony a racing vintage - z toho mám velikou radost. Zase jsem něco našel na netu - co se mi líbilo a poslal Jirkovi obrázek a výsledkem je parádní řemen.

PS-řemen.jpg

mk.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Taktéž se připojím ke spokojeným zákazníkům. Výběr řemenu nebyl lehký. jsou to takové oblekovky, ale nechtěl jsem úplnou klasiku. Cítím se moc mladý a svěží na nošení krokoušů a podobných (a na opravdové krokouše stejně nemám), tak jsem po dohodě vybral řemen v BaS stylu s prošitím v barvě kůže, aby to nekřičelo do světa. A moc se mi to líbí. Fotit tyto věci moc neumím, ale spoň pokus.

 

20201223_small-6.jpg

20201223_small-5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 3 hodinami, habadej napsal:

Náš pejsek Kejsík si u mě taky objednal jeden řemínek na krk, tak jsem mu ho spíchnul. Na to, že je to můj první psí, tak to dopadlo dobře:

Povedl se...ještě nějaké fajnové vodítko by to chtělo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...

@Ondrej71 Seamaster v tejto kombinacii, jo pane, mne sa to paci neskonale. Ani som ti to nestihol pochvalit skor. A som o to radsej, ze to mozem urobit v tomto vlakne, kedze joooo, Habadej umi a je super, ze sa to tu ozivilo. Ked bude svetlo na fotku, rad nieco pridam aj ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...