Přejít na obsah

Ceník Rolex v jednotlivých státech


hunyady

Doporučené příspěvky

Přepočtený ceník hodinek Rolex v jednotlivých zemích na CZK. Barevná grafická škála od tmavě zelené až po červenou na daném řádku zobrazuje cenu od nejlevnější po nejdražší.

 

Originální příspěvek najdete na www.rolexforums.com/showthread.php?t=542294 

 

Kurzy:

Euro 25,64 / AuD 17,00 / CaD 17,25 / DkK 3,45 / HkD 2,857 / Yen 0,195 / NoK 2,72 / Zloty 6,10 / SgD 16,32 / Rand 1,656 / SeK 2,66 / Franc 22,15 / Baht 0,675 / Pound 29,05 / Dollar 22,12

post-41067-0-70144400-1509383280_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkaz na originální post jsem uváděl www.rolexforums.com/showthread.php?t=542294 Podle diskuse to chápu tak, že jde o aktuální ceny. Hodil jsem tam ale dotaz, tak uvidíme.

 

Takže nejlépe vychází Kanada a Japonsko, ale jen proto, že jsou to ceny 2015. Který k-k-t dělal tu tabulku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U některých modelů, kde je čekací listina, se asi moc domlouvat na ceně nedá. Nebo se pletu?

To máš určitě pravdu, ale nemohu hovořit z osobní zkušenosti, zatím jsem žádnou horkou novinku (např. nové Daytony) nekupoval. Mám štěstí na modely, které nejsou tak atraktivní pro masu, ale sám je považuji za naprosto nejlepší :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz na originální post jsem uváděl www.rolexforums.com/showthread.php?t=542294 Podle diskuse to chápu tak, že jde o aktuální ceny. Hodil jsem tam ale dotaz, tak uvidíme.

OK .. tak pro zajímavost. Určitě by nedávalo smysl, aby Kanaďani měli úplně jiné ceny než zbytek světa. Co jsem koukal tak nejlepší / nejvýhodnější je zpravidla Hong Kong a pak Dubai, kde jakmile vkročíš k AD, dostaneš slevu a vyjdou ti vstříc ihned a bez řečí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho jsem si taky všiml. Jsou tam i ceny modelů představených na Baselworld 2017. Beru to tak, že v některých státech nedošlo delší dobu ke změně standardního ceníku a jsou pouze přidávány nové modely. 

 

Pokud je zde někdo v této věci zběhlejší a pohybuje se v Kanadě či Japonsku, tak info vítáno. Rád si rozšířím obzory. 

 

 

Ceny z roku 2015, nebo 2016 pro modely 2017?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...