Přejít na obsah

Ceník Rolex v jednotlivých státech


hunyady

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Toho jsem si taky všiml. Jsou tam i ceny modelů představených na Baselworld 2017. Beru to tak, že v některých státech nedošlo delší dobu ke změně standardního ceníku a jsou pouze přidávány nové modely. 

 

Pokud je zde někdo v této věci zběhlejší a pohybuje se v Kanadě či Japonsku, tak info vítáno. Rád si rozšířím obzory. 

 

Mam tu cest parkrat do roka zavitat do Japonska a ten cennik je teda velmi funny...

 

Rad by som autorovi takto na dialku potriasol rukou a neprestavam sa cudovat ako takuto blbost moze niekto pustit do eteru. Ano, je pravda ze niektore modely napr Datejust tam clovek kupi vyhodnejsie, ale na GMT, Submariner a Daytony zabudnite. Napr take Daytony 116500LN som tam este nevidel, dokonca na ne vacsinou ani neberu objednavky, Submariner Date tiez obrovska bieda ( napr zabaky som tam videl zatial iba raz v Osake ) a ako tak tam maju dostupne iba GMT-cka a aj to iba klasicke cierne a za cenu velmi podobnu ako v nasich koncinach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal hned v úvodním příspěvku. Tabulka pochází z Rolex Forums. Počítám, že tam tématu rozumí a nikdo co vím, tak aktuálnost ceníku zatím nerozporoval. Já si jen dal tu práci a převedl všechny ceny na koruny. Tabulka má sloužit čistě pro zajímavost. To, že některé modely jsou obtížně dostupné je jiná věc.

 

Mam tu cest parkrat do roka zavitat do Japonska a ten cennik je teda velmi funny...

 

Rad by som autorovi takto na dialku potriasol rukou a neprestavam sa cudovat ako takuto blbost moze niekto pustit do eteru. Ano, je pravda ze niektore modely napr Datejust tam clovek kupi vyhodnejsie, ale na GMT, Submariner a Daytony zabudnite. Napr take Daytony 116500LN som tam este nevidel, dokonca na ne vacsinou ani neberu objednavky, Submariner Date tiez obrovska bieda ( napr zabaky som tam videl zatial iba raz v Osake ) a ako tak tam maju dostupne iba GMT-cka a aj to iba klasicke cierne a za cenu velmi podobnu ako v nasich koncinach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal hned v úvodním příspěvku. Tabulka pochází z Rolex Forums. Počítám, že tam tématu rozumí a nikdo co vím, tak aktuálnost ceníku zatím nerozporoval. Já si jen dal tu práci a převedl všechny ceny na koruny. Tabulka má sloužit čistě pro zajímavost. To, že některé modely jsou obtížně dostupné je jiná věc.

 

mě to srovnání potěšilo, díky, že jsi je sem hodil, ušetřilo mi to dost času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je cenik AD, ne srovnani dostupnosti a podpultovych cen, ne?

Mam tu cest parkrat do roka zavitat do Japonska a ten cennik je teda velmi funny...

 

Rad by som autorovi takto na dialku potriasol rukou a neprestavam sa cudovat ako takuto blbost moze niekto pustit do eteru. Ano, je pravda ze niektore modely napr Datejust tam clovek kupi vyhodnejsie, ale na GMT, Submariner a Daytony zabudnite. Napr take Daytony 116500LN som tam este nevidel, dokonca na ne vacsinou ani neberu objednavky, Submariner Date tiez obrovska bieda ( napr zabaky som tam videl zatial iba raz v Osake ) a ako tak tam maju dostupne iba GMT-cka a aj to iba klasicke cierne a za cenu velmi podobnu ako v nasich koncinach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi je uplne jasne...len som chcel podotknut ze cennik sice moze byt "pekny", ale realne to za tie peniaze v Japonsku len tak lahko clovek nezozenie. 

 

Napr dostupnost zabakov je v Japonsku asi taka, ze kto ich nahodou ma v obchode, pyta za to nieco taketo... ( a u AD som ich tu videl iba raz cca 3 roky dozadu ) 

https://www.thewatchcompany.co.jp/index.php?id_product=1840&controller=product&id_lang=1

 

Takze ano, ceny Rolex v Japonsku su teda asi jedny z najlepsich vo svete...chcel som vsak napisat ze ak tam niekto cestuje a mysli si ako lacno nakupi napr Suby a podobne tak aby nebol sklamany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Nezabudajte, ze ceny v Kanade sa uvadzaju pred sale tax, nakolko kazda provincia ma tu sale tax roznu. Ja zijem v BC tu je sale tax 12%, RP na BLNR je 10,200 CAD plus 12%, co je total 11,424 CAD...stale lacnejsie ako doma :-)

 

Edit: Kanada ako jedna z mala krajin (ak nie jedina) nezazila zvysovanie RP u Rolex cca 2 roky.

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale jen tehdy, když kupuješ eura obyčejně v bance za turistický kurz. Já kupuju za dva halíře nad střed. Minulý týden jsem kupoval za 25,44 při kurzu 25,42. Teď je to ještě o desetník níž.

 

Edit: Ale samozřejmě při nákupu běžných hodinek kolem 8000 euro je těch pár ušetřených tisíc pakatel, to už je výhodnější se obrátit na šedé dealery.

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...