Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na Chronomagu proběhlo už několik solidárních akcí a vždycky to mělo podobný vývoj, někdo založil vlákno za účelem pomoci, zavládlo nadšení, solidarita, pomoc, útlum, zapomění a propad kamsi mezi ostatní vlákna na stránku xxx. Myslím, že by nebylo od věci, aby tady vznikla třeba samostatná sekce, nevím, třeba "Chronomag pomáhá", kde by to bylo rychle a jednoduše dohledatelné a třeba by to někoho inspirovalo, některý projekt by třeba déle žil, víc přinesl a já nevím co ještě. Stejně jako tady by asi bylo dobré, aby ten odkaz na stránku výboru byl trvale na očích, podobně, jako je tomu třeba u vláken s anketou. Jinak se omlouvám za plevel, jestli by měl někdo dojem, že píšu nesmysly, je mi jasné, že všem potřebným se tímto způsobem pomoci nedá, nicméně tady šlo vždycky o někoho, kdo v podstatě nebyl "z davu", ale tak nějak byl s chronomagem propojený, ať už jako člen, nebo někdo, na kom místnímu záleželo osobně a třeba pro mě je to fajn pocit, že těch pár korun, který tady každý ze zúčastněných pošle, může někomu celkem dramaticky ulehčit jeho životní situaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR_2010:  tohle musi posoudit nekdo povolanejsi.Ja jsem Vam vdecny,ze mi je umozneno tady pribeh prezentovat.

Rozhodne nekoncime,ve smyslu vybralo se spousta penez,zatahneme roletu a nejak to dopadne.

 

 

Ceka na nas jeste nekolik v mych ocich pomerne zasadnich kroku.

 

Dnes jsem sbirku predstavil ve skolce ,kam mala Eliska chodi,tak i tam bude par lidi co pomuze.

 

Je tam parta maminek,co chodi pravidelne cvicit. Dohodly se mezi sebou,ze penize co se za rok vybraly  pouziji pro malou na nakup tasky do skoly a daji ji darek pod stromecek. 

 

V pondeli nebo utery  bych mel mit potvrzen dalsi,zcela zasadni posun .  Nechci ho jeste naznacovat.dokud to nebude jiste.  Rozhodne pozitivni smerem pro rodinu. Sam se s tim docela peru,take pozdeji vysvetlim proc.

 

 

Dale uz delam hruby nacrt programu vlakove dekovaci jizdy. Chtel bych,aby se na to vzpominalo a prineslo nejakou prelomovou vec ,treba jako kdyz Mirek na srazu ztratil bundu.  

O hladu a zizni nebudete,jsem rozhodnuty to pojmout opravdu netradicne.  

To mne bude bavit,budu jako doma-vyrazne sebevedomejsi a jistejsi nez v oblasti charitativnich sbirek.    :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se poslední dobou nemám čas chodit, tak jsem na to narazil až teď. Hopa si zaslouží velkou poklonu a klobouček, jak to zvládl a všichni co mu pomáhali jakbysmet.

 

Něco tam pošlu a jestli bude jízda vláčkem i pro caparty (dcera výlety vlakem miluje) tak bych se přidal i s malým lámětem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lamiczka: samozřejmě malou vem ,nevidím v tom žádný problém.

 

 

Pár novinek  a střípků :

 

Na portále kde pomáháme  https://www.darujme.cz/projekt/1200581   se nově ukazují i fotografie dětí,pro které byla sbírka založena.

 

Dále, a to je pro mne osobně poměrně závažná věc, se o formě pomoci a sbírce dozvěděl můj zaměstnavatel. Reakce je velmi pozitivní,komunikace přátelská a povzbuzující.Uvědomuji si,že pomoc tak velké organizace může být opravdu značná,takže nyní ladíme formu,jak celou věc nastavit. Zároveň to ale znamená,že se s příběhem ještě více propojím ,velmi pravděpodobně budu někde koukat z fotky. Trošku se s tím peru,protože tento směr jsem nečekal. Tak uvidíme.   

 

Všem velmi děkuji.

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

nezaskrtl si někdo při davani castky ze chce dostat oznameni o prijate platbe?

Ja totiž jo. Chtěl jsem to dat jako "darek" nasim - jakoze mate uz všechno, tak jsem za vas udelal něco hezkého. A dat jim to pod stromeček.. Ale porad mi to neprislo.. Tak me jen zajímalo, jestli to tak dlouho trva vsem, nebo jsem mel proste jen nekde chybu.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem.

Díky moc za slova chvály,díky za příspěvky a díky za sdílení a šíření celé sbírky.

 

Dneškem začal další díl příběhu,který na začátku vypadal velmi smutně a beznadějně.

Nyní začínám cítit  radost a hrdost.že to určitě není tak špatné,jak se nám z novin a televize zdá.

 

 

 

České dráhy se jako organizace velmi výrazně zasadila o nový vývoj .Pochopil jsem,že jsou pyšné,že ve svých řadách mají pracovníka jako jsem já. To mi chvilku trvalo-nejsem  typ,co by se cítil dobře před objektivem fotoaparátu nebo někomu vyprávěl moudra do novin.Na druhou stranu chápu,že pokud se pod příběh podepíšu ,pomůže to důvěryhodnosti.

Jejich komunikace se mnou byla příkladná,dostal jsem čas a možnost pochopit ,že to má smysl.

Beru to tedy tak,že prostě pomohu ještě víc,nad rámec Chronomagu.

 

Zítra je Giving Tuesday,neboli světový den dárcovství a pomoci.

 

České dráhy osloví přes své sekretariaty všechny naše zaměstnance s příběhem,který jsem tady začal.

Dále informace o sbírce zveřejní na svém oficiálním FB účtu.

Mamince dětí můj zaměstnavatel zařídil bezplatné dojíždění díky Kilometrické bance.

Zašlou balík plný sladkostí k Mikuláši,to děti rozhodně ocení.

 

 

Těsně před vánoci v časopise Železničář č. 25 ,který vyjde  14.12.2017 bude rozhovor se mnou,kde znovu zrekapituluji celý.

Bude obsahovat i mé  fotky. Třeba kdyby si mne chtěl někdo vystřihnout  a dát nad postel.   :-)

 

 

Mám radost,takovou tu klučičí. Spokojenost s dobrým výsledkem.

Velmi dobře si ale uvědomuji,že nebýt Vás všech ,co jste mi pomáhali by výsledek zcela jistě nedosahoval současné podoby.

 

THX Chronomagu.    :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Zítra je Giving Tuesday,neboli světový den dárcovství a pomoci...

To je právě dneska, viděl jsem včera, že to vlákno je asi na třetí stránce, přesně, jak jsem to psal výše, tak jsem se ráno, vzhledem k tomu dnešnímu Giving tuesday, chystal, že Ti to Upnu, ale ostatní mě předběhli...Jinak docela se to dnes na tom účtě hnulo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...