Přejít na obsah

holčička od nás ze vsi


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tenge, nadhled mi nechybí, ale teď jsem se moc nepobavil. Ano, učet nemám, používám chráněný sejf, kde mám okamžitě přístup k jakékoliv častce a nečekám až mi je banka milostivě uvoln?, ale to sem nepatří, jen pro tvé info, jak jsme za opicema.

 

Budu rád za věcnou informaci k číslu účtu, rád bych také přispěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pošli na účet z pošty, to by neměl být problém.

Jasně to udělám, ale ja na to koukám v mobil a nevidím numero na úćet, jen tabulku. Proto jsem se ptal na numero úćtu pak mužu vložit e v bance. Na telefonu vidím jen tu tabulku. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ruslane,diky a jeste prosim pockej...  radeji jsem poprosil reditele z darujme o vysvetleni....  tady je,cituji.

 

Na dárcovském formuláři si dárce zvolí, zda-li chce darovat kartou nebo převodem a pokud převodem, tak se mu číslo zobrazí včetně variabilního symbolu, který je jedinečný a dle kterého je poté dar spárován a předán dané obdarované organizaci na dárcem zvolený účel pomoci. Darujme.cz se zaměřuje na neanonymní dary, nejedná se o klasickou sbírku, kdy se peníze posílají na účet, ale je to anonymní, dárci není možné poděkovat, vystavit potvrzení o daru atp. Právě díky tomuto systému má organizace šanci všem dárcům poděkovat, vystavit jim potvrzení o daru, které si mohou uplatnit pro snížení daňového základu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ruslane,diky a jeste prosim pockej...  

Hopa, děkuji, nebudu to komplikovat a poslu od kamarada. Ja nepotřibuji potvrzení ani podękovaní ani odećíst. Chci dat anonymně a poděkovaní patrí hlavně tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem ,kdo pomáhají ještě jednou moc děkuji.Velká paráda.

 

Roman si všimnul,že na portále sbírky je tlačítko,pro sdílení na sociálních sítích.

 

Jejich dosah a fungování jsou zcela mimo moje chápání,takže pokud to "nějakým klikáním" posunete k dalším lidem,budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

@hopa 26

 

prosímtěpěkně jak funguje to měsíční přispívání ? .... inkaso, nebo bych na to musel myslet? ..... nebo mi to někdo bude připomínat ?

 

myslím, že by pro mě bylo jednodušší a stravitelnější přispět měsíčně pár stovek, třeba na potravu ve školním zařízení než tam poslat jednorázově litr a nic víc páč na to zapomenu, tady to zapadne atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ladím prodej hodinek, které jsem pro to vyčlenil a o které je zájem, řešíme to po SZ, takže jakmile bude hotovo, půlku dám za sebe a půlku za kolegu. Asi během příštího týdne. A tu nabídku "railového srazu" a vyjížďku "Žralokem" mám v merku, vypadá to hodně zajímavě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...