Přejít na obsah

Zodiac ZO2211


Rimmer

Doporučené příspěvky

Ahoj, nahodou jsem zahledl tyhle hodinky, nacez jsem opet utrpel akutni zachvat chronofilie:

 

http://www.google.com/products?q=ZO2211&am...Search+Products

 

Bohuzel Zodiac je nedavno vyradil z nabidky a uz se nikde nedaji sehnat:-(. Ty dva cerne subcifernicky, ty me strasne vzaly, cele hodinky takove mirne retro, bez nejakych ozdobnych ficurek a volovin, byt quartz, cena taky neni marna. Nemate tuseni, kam se podivat, nebo jeste lepe, nechcete nekdo prodat ;)? Aktualne se daji sehnat jejich sesterske modely, sice taky velmi pekne, ale neberou me tolik.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nahodou jsem zahledl tyhle hodinky, nacez jsem opet utrpel akutni zachvat chronofilie:

 

http://www.google.com/products?q=ZO2211&am...Search+Products

 

Bohuzel Zodiac je nedavno vyradil z nabidky a uz se nikde nedaji sehnat:-(. Ty dva cerne subcifernicky, ty me strasne vzaly, cele hodinky takove mirne retro, bez nejakych ozdobnych ficurek a volovin, byt quartz, cena taky neni marna. Nemate tuseni, kam se podivat, nebo jeste lepe, nechcete nekdo prodat ;) ? Aktualne se daji sehnat jejich sesterske modely, sice taky velmi pekne, ale neberou me tolik.

 

Jsou pekny, ale... Z Evropy tam ma jenom asi dve zeme, kam posila. Zkus si najit nejakou aukci s poslanim do CZ a klidne Ti je koupim / vydrazim. A dost jich je i na evropskejch e-bay (DE, ES, IT, UK, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady, s koupi i se zaslanim klidne do USA problem vubec nemam, ale principielne ty hodinky se uz nevyrabeji a ja je nedokazu sehnat. Nemate nejaky tip k tomuhle? Treba nejaka velka zahranicni hodinarska fora (aspon en, de), kam bych si dal Wish To Buy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nahodou jsem zahledl tyhle hodinky, nacez jsem opet utrpel akutni zachvat chronofilie:

 

http://www.google.com/products?q=ZO2211&am...Search+Products

 

Bohuzel Zodiac je nedavno vyradil z nabidky a uz se nikde nedaji sehnat:-(. Ty dva cerne subcifernicky, ty me strasne vzaly, cele hodinky takove mirne retro, bez nejakych ozdobnych ficurek a volovin, byt quartz, cena taky neni marna. Nemate tuseni, kam se podivat, nebo jeste lepe, nechcete nekdo prodat ;)? Aktualne se daji sehnat jejich sesterske modely, sice taky velmi pekne, ale neberou me tolik.

 

Pro záchvaty chronofilie mám pochopení :) , takže

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

We're sorry but this product is no longer available. Click 'Back' to see more items

 

:crying_anim02:

 

To mě mrzí, omlouvám se, nicméně ve volných chvílích budu hledat dál, abych Ti pomohl :) , ty muka znám ;) .

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...