Přejít na obsah

Certina DS Podium automatic


Doporučené příspěvky

Ahoj, asi si říkáte, že nic originálního, ale vždycky jsem je chtěl, tak jsem po nich skočil :) Líbí se mi, že jsou robustní, odolné, ale zároveň na ruce působí luxusně. Prostě nemám strach, že s nima někde něco trefím a když, tak jim to neubere na kráse. Moje první automaty, když nepočítám Zeno Watch Basel, které jsem měl dva týdny... 45mm na mě bylo prostě moc. Rezervu píšou 46h, což je mi celkem jedno, hodina sem, hodina tam. Automaty stělesňují můj malý vzdor proti dnešní elektronické době, kdy si bez elektriky skoro neškrtneme:) Daň za tuto klukovinu je výška pouzdra 15,2mm, holt jsou to cibule ke svetru nebo k tričku, ale s tím jsem počítal. Mám je dva dny, víc k nim asi říct nelze, musím vypozorovat, co a jak. Jediné co vím, je, že mě čeká kalibrace, protože jsem je koupil od pána, který je pořídil 2013. Mimochodem staral se o ně hezky a choval vzorně, jsou jako nové. No a samozřejmě vybírám nový tah, jdu do tmavě hnědé kůže. Celkem mě překvapilo, jaký je problém sehnat originální Certina, a když už jsem něco našel, tak minimum na výběr a cenově za horizontem:)

post-33367-0-68352600-1509779751_thumb.jpg

post-33367-0-88298700-1509779771_thumb.jpg

post-33367-0-30058900-1509779790_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...