Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne sa ten skurvený krám dneska nejakým zázrakom rozbehol. Veci medzi nebom a zemou. Hovorím si, že kým to vydrbnem z okna, ešte raz skúsim spustiť. A zrazu začala umývať.

To ovládanie v dnešnej dobe, fakt haluz. Na starej som hodil dovnútra tabletku a stlačil gombík. Táto moderná chujovina si ani nevie zapamätať posledné nastavenie, vždy to treba naťukať. A asi najviac ma "pobavil" zámok klávesnice, ktorý zamkne všetky tlačítka, okrem ON/OFF. Čo myslíte, ktoré moja malá stlačí prvé? Keď pri ňom svieti LED?

Fakt mám pocit, že vývojári rozmýšľajú v dnešnej dobe nejak inak. Stretávam sa s tým na každom kroku, bohužiaľ aj u mňa v práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, vraby napsal:

eskimak mám to stejné a šel jsem se raději podívat 😅 když už by něco propadlo tak to zůstane pod tím filtrem,dál to asi jít nemůže jsou tam další zábrany,jen aby protekla voda

Ee. Niesu. Prave kostka sa tadial dostane, su tam len take zliabky. Proste na tu kostku z citrona inzinieri nemysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, McStinger napsal:

Mne sa ten skurvený krám dneska nejakým zázrakom rozbehol. Veci medzi nebom a zemou. Hovorím si, že kým to vydrbnem z okna, ešte raz skúsim spustiť. A zrazu začala umývať.

To ovládanie v dnešnej dobe, fakt haluz. Na starej som hodil dovnútra tabletku a stlačil gombík. Táto moderná chujovina si ani nevie zapamätať posledné nastavenie, vždy to treba naťukať. A asi najviac ma "pobavil" zámok klávesnice, ktorý zamkne všetky tlačítka, okrem ON/OFF. Čo myslíte, ktoré moja malá stlačí prvé? Keď pri ňom svieti LED?

Fakt mám pocit, že vývojári rozmýšľajú v dnešnej dobe nejak inak. Stretávam sa s tým na každom kroku, bohužiaľ aj u mňa v práci.

A to jsi nakupovat stylem, en ten týky, dva špalíky, tebe si koupím? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, African napsal:

A to jsi nakupovat stylem, en ten týky, dva špalíky, tebe si koupím? 😂

NIe, zas úplný debil nie som :). Vyšli mi traja kandidáti, musel som sa prispôsobiť aj existujúcej dispozícii linky, nebudem tu rozpisovať detaily. Zámok klávesnice bolo jedno z kritérií. Len to z obrázkov nemôžš tušiť, že nezamkne ON/OFF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eskimak napsal:

Tvl, ty si ale sasek. Ktore modely si to testoval? A co boli rozdiely? Nie, ziadne fakty, len kecy. Nehadz sem nezmyselne linky ale napis k veci co si testoval. Alebo v Nemecku aj trava zelensia, vsak... .

Z polska umyvacku nemam, vravim ti ze je z nemecka, ale je mi to u prdele, nemecko jak polsko, ale ked si dislektik tak to je zbytocne. Vobec tu nejde o kvalitu vyroby, keby ten filter bol namiesto plastu z platiny tak by bol rovnako nefunkcny. Proste dojebali navrh, je to zle.

 

Co  ty taras, hej! Jasne mas z Německa:)) dyt jo, co na tom, ze se tam nevyrábí 😂 predsa ta za ruku nepoviedem do fabriky, abys prozrel

a ten tvoj filter, nemoze to byt ta takato karma?

 

mam susicku taky s nápisem germany a stejne ji dělali v Olomouci. Hej 

me tak napadá, jestli on tu nebude cituji tebe”dislektik” 😂 nekdo jiný, brate z tater, odborníku na vse😂

jak rikam hod se do klidu, vynech invektivy, když není po tvém, začneš urážet. 

 

Mimochodem můj kuchař dává do zaječí pastiky mandle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, vwtyp11 napsal:

 

Co  ty taras, hej! Jasne mas z Německa:)) dyt jo, co na tom, ze se tam nevyrábí 😂 predsa ta za ruku nepoviedem do fabriky, abys prozrel

a ten tvoj filter, nemoze to byt ta takato karma?

 

mam susicku taky s nápisem germany a stejne ji dělali v Olomouci. Hej 

me tak napadá, jestli on tu nebude cituji tebe”dislektik” 😂 nekdo jiný, brate z tater, odborníku na vse😂

jak rikam hod se do klidu, vynech invektivy, když není po tvém, začneš urážet. 

 

Mimochodem můj kuchař dává do zaječí pastiky mandle...

Skoda ze si si nekupil lepsi mobil, kde by ti ignore list fungoval. Nemusel si tu zo seba robit blba (opat raz). 

A opat bez jedinej odpovede k teme, mozno je to na zamyslenie o tom urazani. Ale Tvoj zvyk kopnut a ujst povazujem uz za standard. Vid. nedavne kecy v cigarovom vlakne. S jedinym rozdielom, Berta sa neodvazis urazat tak radsej zmlknes. Niekedy som si myslel ze mas dvojitu identitu s Maxipsom, ale ten sa nejako odmlcal. 

Takze dieselboy, das sem nieco o tvojom profi teste aby si nam ukazal ako bosch specialne pre cechoslovakov vyraba sracky, alebo len budes kecat okolo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, eskimak napsal:

Skoda ze si si nekupil lepsi mobil, kde by ti ignore list fungoval. Nemusel si tu zo seba robit blba (opat raz). 

A opat bez jedinej odpovede k teme, mozno je to na zamyslenie o tom urazani. Ale Tvoj zvyk kopnut a ujst povazujem uz za standard. Vid. nedavne kecy v cigarovom vlakne. S jedinym rozdielom, Berta sa neodvazis urazat tak radsej zmlknes. Niekedy som si myslel ze mas dvojitu identitu s Maxipsom, ale ten sa nejako odmlcal. 

Takze dieselboy, das sem nieco o tvojom profi teste aby si nam ukazal ako bosch specialne pre cechoslovakov vyraba sracky, alebo len budes kecat okolo?

 Jasne 2.400 zaměstnanců Bosche v D vyrábí všechno pro cely svět, a zbytek fabrik vyrábí sracky do německých marketu.

ty pochopit nechceš...

a vlastovi jsem odpověděl, ze prave řešíme právní a hlavně obchodní dopady uveřejnění našeho testu. Urcite kvůli tobe a tvym prihlouplym útokům ohrozim cely projekt a společnost, zaměstnanec roku:))

mozna si presedni...

a opakovane te zadám, abys invektivy a nadávky nechal...

ps dyslexie se píše s y - nebo budes oponovat?

 

zde doporučuji super čtení:

https://fresh.iprima.cz/recepty/hovezi-gulas-0

 

Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, vraby napsal:

tohle je větší prdel eskimo

 

Jj. Videl som, na to ani nema zmysel reagovat. V style "priplatim si liter za Miele lebo to vydrzi navzdy" a po prvej poruche to streli za 200E a este ma radost ako je to vyhodne. 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele brate, co mas za problem? Ze než abych za 1.000,- opravoval 13let strarou věc, čekal týden než to někdo udělá, tak ji strelim smelinarovi a koupím si jinou za 25? 😂 

 

(najdi si sám zdroj) Dobrý den, výroba myček Bosch a Siemens je z 99% centrálně směrována na Polskou výrobní linku. Jedná se o nejmodernější výrobní závod velké bílé techniky v Evropě a oproti továrnám v Německu, které byly vystavěny v 50-letech minulého století je podstatně modernější. Výrobní postup je pak zcela stejný jako kdyby byl výrobek vyroben v Německu, Turecku, Číně atd.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vwtyp11 napsal:

 Jasne 2.400 zaměstnanců Bosche v D vyrábí všechno pro cely svět, a zbytek fabrik vyrábí sracky do německých marketu.

ty pochopit nechceš...

a vlastovi jsem odpověděl, ze prave řešíme právní a hlavně obchodní dopady uveřejnění našeho testu. Urcite kvůli tobe a tvym prihlouplym útokům ohrozim cely projekt a společnost, zaměstnanec roku:))

mozna si presedni...

a opakovane te zadám, abys invektivy a nadávky nechal...

ps dyslexie se píše s y - nebo budes oponovat?

 

zde doporučuji super čtení:

https://fresh.iprima.cz/recepty/hovezi-gulas-0

 

Este to skusim raz.

Preco by 2400 zamestnancov v DE malo vyrabat pre cely svet a zbytek sracky pre Nemecko? Co je to za logiku? Si normalny?

Rovnako si asi prisiel na to ze mam mycku z Pl. Len si zabudol ze nevies typ, ani seriove cislo a vlasne nic. Jasnovidec. Samozrejme, Bosh presunul vyrobu najvyssich modelov do Bangladesa, v De uz vyrabaju len pre ministrov a teba.

A ty pises ze niekto nechce pochopit... 🤦‍♂️

Prihluple su najma tvoje prispevky, zapojil si sa do debaty len si vlastne zabudol ze nemas s cim. Vlastne si napisal len to ze si sam otestoval, ze vsetko je inak, ale kedze by si sa musel sudit s Putinom aj Bidenom tak to uz radsej nebudes rozpitvavat :lol2:

V tom pripade ti bohuzial nemozem prezradit ako som prisiel na to ze mycka bola vyrobena v DE, riesim s pravnikmi pravne nasledky tohto odhalenia... .

Ziadat samozrejme mozes. To je vsetko co s tym mozes urobit. Ale kedze tvoje reakcie na mna su utocne a ironicke, s dovolenim si svoj nazor do akej skupiny patris utvorim sam a podla vlastneho uvazenia ho aj budem zverejnovat.

Dakujem za citanie, to si pisal sam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, xbraj19 napsal:

V Polsku to na lince vyrábí Poláci v Německu na lince Poláci a Turci 😉

👍 Presne. Ono ale v tomto pripade neslo o vyrobu ale o navrh (konstrukciu, design), co som pisal asi v prvom ci druhom prispevku. Len dieselboy to ma zlozitejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2021 v 12:23, vwtyp11 napsal:

Bosch/Siemens samozrejme vyrábějí pro východ a západ. 

Testovali jsme 2 stejne myčky a rozdíl ke videt:)

nektere části u nás prodávané myčky byly plastové, u německého modelu kov...

Které to jsou přesně části v myčce které jsou rozdílné ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...