Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pockaj, tak uz su to cele serie a modely? Povodna sprava bola o 2 myckach.

"Bosch/Siemens samozrejme vyrábějí pro východ a západ. 

Testovali jsme 2 stejne myčky a rozdíl ke videt:)

nektere části u nás prodávané myčky byly plastové, u německého modelu kov..."

Ste sa nejako rozbehli... Bacha na pravnikov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, chlapi, precital som si to cele a skoro som odpadol - taki inteligenti a pisu take hovadiny. Mate stastie, ze zijem v Polsku a robil som sefa vyroby v jednej z tych firiem, ktore tu hore spominate - ano v polskom meste... Takze tu skusim urobit osvetu!

1) NEEXISTUJE nic take, ake dvojita kvalita. Fakt si myslite, ze sme robili TEN isty model pre Nemca a druhy pre Cechoslovaka? Nehovorte mi, ze ste tak naivni!!

2) Na vsetky vyrobky vyrobene v Polsku sme poctivo lepili Made in Poland - ziadne oj*by, ktore tu spominate. A to sa robili modely aj pre Braziliu ci Australiu! Fakt nekecam!

3) Bosch ma vyrobne zavody v Nemecku, Polsku aj v Turecku. Konkretne umyvacky v Polsku nerobia! V Polsku montuju chladnicky a susicky. Whirlpool robi umyvacky uz len v Polsku - a k najmodernejsiemu zavodu v Europe mu tam este trochu chyba.

4)V Polsku to montuju hlavne Poliaci - vacsina su to fakt normalmi poctivi ludia, verte mi! Cast ludi na linke su Ukrajinci...

5) Sucasne domace spotrebice su robene tvrdo s ohladom na cost cuting - zakaznik pozera hlavne na cenu - tak sa fakt setri, kde sa da! Na materialoch, na ludoch, na doprave. Vacsinou ke platforma spolocna, pridavaju sa len “ficury” - vacsinou viac elektroniky. Setri sa vsade, bez ohladu na to logo, ktore sa lepi. V com su vsak urcite rozdiely, je platforma. Takze ak si vyrobca A napr. postavil lepsiu platformu, je predpoklad, ze cely rad umyvaciek moze byt spolahlivehjsi ako vyrobca B. V zavislosti od typu vyrobku su urcite vlastnosti, ktore robia tu, ktoru platformu spolahlivu.

6) Do vyvoja novych platforiem sa tlaci IBA kvoli:
- znizeniu ceny
- dosiahnutiu vyssej energetickej triedy
- este raz ZNIZENIU cenu
- spominal som, ze ta nova platforma musi byt tri eura lacnejsia?


A teraz zasady:

Kupujem co najjednoduchsi vyrobok! Patdesiat programov Vam je fakt na hovno.

Jednoznacne priplacam za patrocnu zaruku! Moze to byt aj ober echt Bosch - aj tak sa to dnes poserie.

Pozeram na spotrebu elektrickej energie - tu chcem usetrit!

Nepozeram na modely so zazracnou spotrebou vody!!! Ina zeby ste chceli nove umyvanie oplachovad vodou z poslednejo oplachu PREDCHADZAJUCEHO mytia - LEBO TAKTO TO FUNGUJE! Takze ziadne 12/10/8 litrove cuda!


Peace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@eskimakjediný kdo tady, cituji: “mele sracky” ses ty

cist snad umíš: https://www.tz.de/wirtschaft/alles-noch-made-germany-1565430.html

porad si myslím, ze tak dlouhý vedení mit ani nemůžeš, možná jen nemůžeme najít společnou řeč...

a doufam, ze vis, ze i swiss made hodinky nemusejí byt ze 100% vyrobeny v CH:)

 

@miguelnetvrdím, ze existuje jedna linka s dvojí kvalitou, ale to ze se vyrábí v továrně X výrobek se stejným typovym označením pro region A a v továrně Y totožný výrobek pro region B. 

Navic pleteme “pojmy s dojmy” a to výroba a montáž, což jsou dvě rozdílné činnosti...

Zde wiki: https://wiki.bsh-group.com/de/wiki/Die_BSH_in_Polen, ze které muzeme citovat: “Die Waschmaschinen aus Łódź werden zunächst ausschließlich für die osteuropäischen Märkte, ab 1999 auch für EU-Länder produziert.” nemecky překladač urcite nepotřebujeme, jelikož “zunächst+ab“ si v pohodě prelozime sami:)) a lze tedy vyvodit, ze minimálně na počátku výroby, se v první fázi výrobky směřují na jiné než významné trhy...

 

Popirat existenci největšího výrobního závodu na výrobu míček skupiny BSH v Lodzi, to už chce opravdu “nadhled”, více zde, titulek mluví za vše: „otevren nový výrobní závod na výrobu míček v Lodzi” https://evertiq.de/design/24443

mycky v PL, cituji wiki: “Łódź (2 Werke): Waschmaschinen, Geschirrspüler, Wäschetrockner” https://de.m.wikipedia.org/wiki/BSH_Hausgeräte     

urcite mi však das za pravdu, ze pokud dodávka dílu xy321 je dražší než jeho lokální výroba v místě například rumunské fabriky, díl xy321 se vyrobí tam, nebo? 

A když už si tady honime ptáky, 16let jsem pracoval pro společnosti, o kterých mluvíme, začínal jsem v ČR, vyzkoušel si i peklo PL systému a pak přes D do CH.

a ted finále: Ježíšek neexistuje!!!

😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V biznise MDA nie som od roku 2019, takze uznavam, ze ta fabrika umyvaciek Boscha v Polsku je pre mna novinkou. A mas pravdu:

https://mlodziwlodzi.pl/nowa-fabryka-w-lodzi-przygotowuje-sie-do-otwarcia/


Footprintove projekty su bezne, takze pre mna nic nove.
Za zvyskom si stojim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, vwtyp11 napsal:

 

@miguel

urcite mi však das za pravdu, ze pokud dodávka dílu xy321 je dražší než jeho lokální výroba v místě například rumunské fabriky, díl xy321 se vyrobí tam, nebo? 

 

😂

Samozrejme, je normalne, nazyva sa to Area 1 projekty - price change.

 

Ale toto je uplne bezne vsade.

V pripade domacich spotrebicov sa jedna najma o elektroniku, motory, surovy plastovy granulat a napr. esteticke diely

Upraveno uživatelem miguel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vwtyp11 napsal:

@eskimakjediný kdo tady, cituji: “mele sracky” ses ty

cist snad umíš: https://www.tz.de/wirtschaft/alles-noch-made-germany-1565430.html

porad si myslím, ze tak dlouhý vedení mit ani nemůžeš, možná jen nemůžeme najít společnou řeč...

a doufam, ze vis, ze i swiss made hodinky nemusejí byt ze 100% vyrobeny v CH:)

 

@miguelnetvrdím, ze existuje jedna linka s dvojí kvalitou, ale to ze se vyrábí v továrně X výrobek se stejným typovym označením pro region A a v továrně Y totožný výrobek pro region B. 

Navic pleteme “pojmy s dojmy” a to výroba a montáž, což jsou dvě rozdílné činnosti...

Zde wiki: https://wiki.bsh-group.com/de/wiki/Die_BSH_in_Polen, ze které muzeme citovat: “Die Waschmaschinen aus Łódź werden zunächst ausschließlich für die osteuropäischen Märkte, ab 1999 auch für EU-Länder produziert.” nemecky překladač urcite nepotřebujeme, jelikož “zunächst+ab“ si v pohodě prelozime sami:)) a lze tedy vyvodit, ze minimálně na počátku výroby, se v první fázi výrobky směřují na jiné než významné trhy...

 

Popirat existenci největšího výrobního závodu na výrobu míček skupiny BSH v Lodzi, to už chce opravdu “nadhled”, více zde, titulek mluví za vše: „otevren nový výrobní závod na výrobu míček v Lodzi” https://evertiq.de/design/24443

mycky v PL, cituji wiki: “Łódź (2 Werke): Waschmaschinen, Geschirrspüler, Wäschetrockner” https://de.m.wikipedia.org/wiki/BSH_Hausgeräte     

urcite mi však das za pravdu, ze pokud dodávka dílu xy321 je dražší než jeho lokální výroba v místě například rumunské fabriky, díl xy321 se vyrobí tam, nebo? 

A když už si tady honime ptáky, 16let jsem pracoval pro společnosti, o kterých mluvíme, začínal jsem v ČR, vyzkoušel si i peklo PL systému a pak přes D do CH.

a ted finále: Ježíšek neexistuje!!!

😂

Jasne. Blabla. Takze sedemnasty krat - ktore to diely boli dvojakej kvality? 

Prestan nas zasypavat linkami, odpovedz na to na co sa ta ludia pytaju. Lebo inak len meles sracky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=18062]vwtyp11[/mention] [mention=11289]eskimak[/mention] Ale no tak panove... Toto je forum gentlemanov... Skusime to bez osobnych utokov? Diskutujme vecne.... Co Vy na to?

Citim sa ako na Matovicovej tlacovke ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechajte ho, mozno vazne chysta nieco velkeho a nechce to uponahlat. Ze je kola lepsia v reichu aj ked tam stoji rovnako uz mame predsa potvrdene a "trapi" to uz nejaku dobu aj europskych komisarov. Ked to teraz niekto tieto temne praktiky odhali aj v segmente domacich spotrebicov, tak pocitam ze bude ma miesto v buducej vlade iste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor: Martina Vaňková | Vloženo: 06.02.2020 000 21:13 | Témata: Poradna Bosch WTW85460BY
Martina Vaňková
Co znamená porucha E56?
Logo Bosch
20. března 2020 - Oficiální zástupce značky Bosch
Dobrý den, tato chyba značí chybu operační jednotky, v tomto případě je nutné kontaktovat servisní středisko
  • Byla pro vás tato odpověď užitečná?
  • Ano
  • Ne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Praskla druhá pružina ve dveřích 15let staré myčky, náhradní se nedělají, takže asi budu muset pořídit novou myčku. Můžete mi někdo poradit do jaké jít a nebo jaké se vyhnout? Ve staré je košík na příbory, u většiny nových je zásuvka, je to výhoda? Není to moc drbačka rovnat příbory do šuplíku? Vlákno jsem prošel, tak bych ještě poprosil eskimáka o model té jeho ať se vyhnu tomu filtru.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AEG myčka teďka, druhý rok a zatím velká spokojenost. Dříve jsme měli myčku Whirlpool a AEG zřetelně lepší. Ani ne tak mytí, nádobí bylo čisté vždycky, ale velký rozdíl je v sušení. 

Šuplík na příbory jsem nechtěl, ve staré byl košík a bál jsem se přesně toho, že to bude drbačka to tam skládat... Nakonec ale šuplík máme a s odstupem hodnotím daleko lépe než košík. Znovu bych šel zase do šuplíku. Navíc mě žena naučila/přinutila tam ty příbory dávat k sobě - vidličky k sobě, lžíce k sobě... Což když to skládáš není zase takový problém a když je umyto, tak jenom hrábneš rukou, vezmeš najednou všechny lžíce a dáš do linky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, lloffass napsal:

AEG myčka teďka, druhý rok a zatím velká spokojenost. Dříve jsme měli myčku Whirlpool a AEG zřetelně lepší. Ani ne tak mytí, nádobí bylo čisté vždycky, ale velký rozdíl je v sušení. 

Šuplík na příbory jsem nechtěl, ve staré byl košík a bál jsem se přesně toho, že to bude drbačka to tam skládat... Nakonec ale šuplík máme a s odstupem hodnotím daleko lépe než košík. Znovu bych šel zase do šuplíku. Navíc mě žena naučila/přinutila tam ty příbory dávat k sobě - vidličky k sobě, lžíce k sobě... Což když to skládáš není zase takový problém a když je umyto, tak jenom hrábneš rukou, vezmeš najednou všechny lžíce a dáš do linky... 

Souhlas, šuplík je o hodně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...