Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

African: a kde jsou ty lednice rezavé?

Dveře a mění je zdarma celé za nové a to i po záruce, tam se jim to prý nepovedlo ale staví se k problému čelem.

 

To Hasňa: Já toho kluka znám a upřímně jsem moc nevěřil, že to dá :-) Ale ono to je dnes také hodně na výrobcích a jejich precizních diagnostikách. Jsem ještě zvědavý na pondělí až bude muset myčku otevřít a cívku vyměnit, to bude teprve stresík :-) Teď to program vyřešil za něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz ze se dneska vubec nekdo zaobira moznosti opravy, misto okamzite vymeny celeho spotrebice, je osvezujici. A ze jeste vyrobci toto zpristupnuji, dodavaji diagnostiku, vnitrni rozhrani pro ni a dodavaji nahradni dily je rajska hudba pro me usi. A jelikoz mame doma vse Miele, krome sporaku Bosch, tak jsem velice rad, ze tihle vyrobci funguji stale aspon trochu podle vzoru minuleho stoleti, kdy opravovani pokazenych veci bylo normalni a prirozene. Parada. Poreferuj, jak to bude pokracovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No uz ze se dneska vubec nekdo zaobira moznosti opravy, misto okamzite vymeny celeho spotrebice...

To snad delaji behem zarucni lhuty vsichni, ne? Nebo jako myslis, ze by ti rovnou privezli novou pracku/mycku/lednicku...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. No, ja si nevsiml, ze Afri nekde rikal neco o zaruce, asi jsem to prehlednul. A jinak to byl spise obecny povzdech nad stavem soucasneho sveta elektroniky a spotrebicu. Dovolil jsem si to udelat aniz bych prilozil disclamer o obchodnich podminkach, zaruce, pojistce a obecnych bezpecnostnich predpisech. Sorry jako. Tohle chytani za slovo je jak na prvnim stupni, fakt..

 

Edit: Aha, 95 prispevku. Novej, nevybourenej, omladina neustale v protestu a v revolucnim nadseni. Tak to jo potom, to OK. :-)

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novu chladnicku Beko som reklamoval uz po tyzdni pouzivania. Hromadila sa v nej voda. Technik bol u nas behom par dni, oprava trvala asi 10 minut. Po vode odvtedy ani stopy.

5 rokov zaruka na komplet celu chladnicku je velka vyhoda. Preto som ju vlastne bral namiesto Boschky. Bosch a Siemens vyrabaju v Turecku, turecke Beko v Rumunsku.

Tiez som sa ho pytal sa kvalitu znaciek a vravel ze chodi opravovat uplne vsetko. Setria vsetci. Hlinik dakedy pouzivali 1mm hruby, dnes 0.4mm. Čiže životnosť skratena o 60%. Uniky chladiva na dennom poriadku, spoje su len lisovane... atd atd

 

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Aha. No, ja si nevsiml, ze Afri nekde rikal neco o zaruce, asi jsem to prehlednul. A jinak to byl spise obecny povzdech nad stavem soucasneho sveta elektroniky a spotrebicu. Dovolil jsem si to udelat aniz bych prilozil disclamer o obchodnich podminkach, zaruce, pojistce a obecnych bezpecnostnich predpisech. Sorry jako. Tohle chytani za slovo je jak na prvnim stupni, fakt..

 

Edit: Aha, 95 prispevku. Novej, nevybourenej, omladina neustale v protestu a v revolucnim nadseni. Tak to jo potom, to OK. :-)

Jo, jsem tu od roku 2005... se podivej kdo zalozil treba vlakno "Co mate prave na ruce?" a radu dalsich, ktere dodnes frci... ale hlavne, ze mas jasno :) Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No ok ok. Pod avatarem máš číslo, dál nepátrám. To nicméně nic nemění na tom ostatním.

Tak ja jsem jen reagoval na to, jak ses rozplyval, ze servisak je ochoten opravit novou mycku v zaruce, misto aby ji rovnou vymenil za novej kus. To je jako bys byl v uzasu z takove samozrejmosti, ze ti v pekarne prodaji chleba. Jak jsi pak napsal, tohle nedorozumneni vzniklo tim, ze sis poradne neprecetl puvodni Africanovo prispevky. To je asi cele. No ale jestli ti presto pripadam jako zacek prvni tridy, tak prosim. Ale pak to neco rika neco o absenci sebereflexe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo my máme doma nějakou nejjednodušší myčku Ariston od roku 2004, jede denně, občas i dvakrát. Za celou dobu jen výměna vypouštěcího čerpadla, tuším 1200 Kč i s prací (z linky jsem ji teda vyndal a zpátky zandal já, nemám rád, když se mi někdo doma vrtá). A když jsem viděl, jak to dělá, vyměním si ho příště sám, jestli nějaké příště bude. Lednice taky Ariston, taky 14 let. Kupovali jsme to z kuchyní na míru a ta firma brala od týhle a nějakých dalších značek, moc jsem to neřešil. Pračce Indesit rezne po 14 letech víko, jinak nic, taky ta nejjednodušší, odprala od narození krom jiného dvě děti. Nějak nevěřím na ty povídání o jednotlivých značkách a to ani na kurvítka a ani na ty chvály do nebes, všechno jeden spotřebák. Čím jednodušší, tím lepší. Je ovšem otázka, jestli něco, co koupím dneska, vydrží taky 14 let, asi ne, když to tu tak čtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tebou se všem souhlasím, jenom ty kurvitka mám pocit že jsou skutečně prokázaný a myslím že třeba na Slovensku ze zákona zakázaný, nebo? Jinak jedu od babičky, ta má tu Boschku nižší, čtyřku, my šestku, no a čtyřka už je Made in Poland.

post-364-0-76278700-1540033320_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že jedou všechno všude dle nálady, kapacit a na štěstí zákazníka co koupí, ale nevím. Každopádně mám stále trochu vnitřně zafixováno že Made in Germany nebo Japan je kvalitnější než Made in Poland nebo China, ale to je můj boj. Tady je ta série babičky a moje :

https://www.euronics.cz/mycka-nadobi-bosch-silence-plus-sms46cw01e-bila-bossms46cw01e/p433715/

 

https://www.euronics.cz/bosch-super-silence-sps66tw00e-bila-bossps66tw00e/p453661/?gclid=CjwKCAjwpKveBRAwEiwAo4Pqm1Xk5QKLlpGITUsDXO4ThNcXBXQrpoSX7K_L2MPfgINkTWWvzEAP3RoCQXgQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si si isty ze hreje (ako?), ide voda zo vsetkych ramien? Je rovnako umyty riad hore aj dole?

Ak ano, este filter - cistis ho?

Nádobí je poměrné horké když se vytáhne, ale skutečnou teplotu při mytí nemám zjištěnou, změřím raději. Trysky jsem pro jistotu vyčistil také ale tam nic nebylo, filtr je čistý:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nádobí je poměrné horké když se vytáhne, ale skutečnou teplotu při mytí nemám zjištěnou, změřím raději. Trysky jsem pro jistotu vyčistil také ale tam nic nebylo, filtr je čistý:-)

Ked je to horuce tak teplota nebude problem. Tvl, to je divne. Niesu ramena nejako zablokovane? Mozu sa volne otacat? Nevypadlo tesnenie z horneho ramena (vzadu), nacvakne sa na trubku ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, neni zac. Ten sroubek na nastaveni zavirani je nekdy schovany za plastovym deklem, tak to poradne prohlidni. Me se takhle pri provozu taky otviral automat na kafe a podle presneho typu se to pak dalo dobre vyguglovat.

Ještě se zpožděním zareaguju. Problém bohužel přetrval, myčka je AEG Favorit. Na netu jsem se dočetl, že ten problém s otvíráním je u týhle řady bohužel celkem bežný. Aut.servis (opět dle toho, co jsem se dočetl), se k tomu staví tak, že jde o známou vadu, kterou buď vyreklamuješ v záruce nebo máš smůlu. No, i když myčka už není dávno v záruce, tak jinak slouží dobře a úplně se mi ji nechce měnit kvůli tomu, že zlobí zavírání dveří. Přidávám 2 neumělý fotky, přičemž po pravdě nevím, jak bych tam mohl cokoli poštelovat. Jo, koukal jsem na 2 novejší kusy a oba mají v principu stejný systém zavírání, ovšem netuším, zda to už je nějak odladěný.

post-29493-0-90887700-1540155535_thumb.jpg

post-29493-0-39684700-1540155555_thumb.jpg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...