Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mna tot nedavno vystrasila mycka tiez tym, ze nemyla poriadne a tableta ostala skoro cela. Asi tri krat po sebe (v ramci jedneho naplnenia) to spravilo. Bolo to len tym, ze bol nejak zle nalozeny riad a nedovolilo to otvorit dvierka s tabletou.

Ci hreje zistis tak, ze ju pustis na maximalnu teplotu (60-70st) a v polovici programu otvoris dvierka. Ak z nej nevyskoci oblak pary, tak nehreje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 210
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě se zpožděním zareaguju. Problém bohužel přetrval, myčka je AEG Favorit. Na netu jsem se dočetl, že ten problém s otvíráním je u týhle řady bohužel celkem bežný. Aut.servis (opět dle toho, co jsem se dočetl), se k tomu staví tak, že jde o známou vadu, kterou buď vyreklamuješ v záruce nebo máš smůlu. No, i když myčka už není dávno v záruce, tak jinak slouží dobře a úplně se mi ji nechce měnit kvůli tomu, že zlobí zavírání dveří. Přidávám 2 neumělý fotky, přičemž po pravdě nevím, jak bych tam mohl cokoli poštelovat. Jo, koukal jsem na 2 novejší kusy a oba mají v principu stejný systém zavírání, ovšem netuším, zda to už je nějak odladěný.

 

A co tady ta bila placka na fotce? Neda se treba vyloupnout?

 

post-3194-0-11499900-1540193329_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked je to horuce tak teplota nebude problem. Tvl, to je divne. Niesu ramena nejako zablokovane? Mozu sa volne otacat? Nevypadlo tesnenie z horneho ramena (vzadu), nacvakne sa na trubku ok?

Postupoval jsem vylučovací metodou, tohle se nacvakavá pro vodu do horního ramene, myslím že tam vždy zapadne správně...

post-63315-0-70100000-1540326853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi máte někdo zkušenost s takovým těma "minimyckama"? Takové to jedno patro např toto: https://www.mall.cz/stolni-mycky/candy-cdcp-6e-s?gclid=Cj0KCQjwsMDeBRDMARIsAKrOP7Hy7IL4i4PgV399dSXCrZuk5FrFLwcQ0Mp3P8K9-iiApAn3YwJl5KEaAjn_EALw_wcB

 

Tuhle velikost chci především kvůli rozměrům, jelikož normalni myčku bych nevmestnal a mýt nádobí mě nebaví. Spotřeba vody atd vím že je celkem stejna jako u klasické myčky, ale to až tak neřeším primárně jde o pohodlí. Má to smysl nebo je to úplně mimo mísu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warann: Presnejsi informace o typu by neuskodila...

 

Ma ta mycka moznost adjustace toho bazmeku, ktery drzi zavrene dvere? Nebo zkontroluj panty dveri, jestli nejsou ohnute/povolene...

Dodatečně ještě jednou díky za ochotu. Nakonec to spravila kombinace dvou kroků. Posun toho "bazmeku" a pak panty. Ty ovšem nebyly ohnuté ani povolené, ale byla na nich slabá vrstva usazeného vodního kamene. Na první pohled skoro nepostřehnutelná, ovšem dost silná na to, aby takhle pozlobila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ozivim tady to téma.

 

Naše myčka Bosh, která hlásila chybu E:15 a v průběhu mytí se vypínala je nejspíš kaput. Po opravě za 3k jsem v ní 3x myl nádobí a dneska při mytí se ozvala rána a vylitly jističe a už nešla znovu zapnout. 3 litry jsou v prdeli.

 

Teď můj dotaz, neumí tady někdo udělat nějakou dobrou cenu na myčku, stačí nějaká obyčejná. Za půl roku se stěhuju a myčku budu nechávat v bytě, tak zase nechci kupovat něčí extra.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nová umývačka Whirlpool. Tvári sa, že umýva, oprská riady studenou vodou, skráti si program aj na tretinu a na konci sa slávnostne tvári, že má hotovo. Nevyhodí ani tabletu zo zásobníka, ani vodu nenahreje. Celý večer som nasratý jak pes. Povedzte mi niekto, že to len neviem obsluhovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom není nic složitého,jaký volíš program? tableta nemusí vyskočit (moje tam věšela nějaké vonítka a zrovna před zásobník tablety),program tam může být nějaké eco a navolí si podle množství nádobí.

To horší .....je nefunkční/reklamace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, McStinger napsal:

Nová umývačka Whirlpool. Tvári sa, že umýva, oprská riady studenou vodou, skráti si program aj na tretinu a na konci sa slávnostne tvári, že má hotovo. Nevyhodí ani tabletu zo zásobníka, ani vodu nenahreje. Celý večer som nasratý jak pes. Povedzte mi niekto, že to len neviem obsluhovať.

Řekl bych, že pokud je správně zapojená, všechny převozní fíčuriny sundaný, hlavně zevnitř, tak je prostě rozbitá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

McStinger, nic si z toho nerob. Ja som asi pred 2 (3?) mesiacmi kupil Bosch, seria 8, cize ich najvyssia (bezne cena 1000-1200e), ma to kopec nezmyselnych funkcii ako ovladanie cez wifi, napojenie na server atd. A tam to konci. Nemecka kvalita. Leda tak hovno. Soli/lestiacieho prostriedku tam vojde asi tretina nez do starej Electrolux, takze to doplnam kazdu chvilu. Uz 2x som musel odpajat vypustnu hadicu lebo sa jej nepacili nejake necistoty a nevladala vytlacit vodu. Stara Elux sezrala aj pol peceneho kurata... .

A na zaver, konstrukcna vada, ktoru maju vlastne vsetky aktualne Bosch a Siemens - nejaky Gerkan (urcite nemec!) co to navrhoval urobil filter tak imbecilne, ze kostky z citrona sa bezne dostanu az do vrtulky cerpadla a zablokoju ju. Uz 3x som to musel rozkuchat, hubkou vysat zvysnu vodu a vycistit priestor od vrtulky. A nevravte mi ze mam pohar od caju najprv dokladne vyplachovat. Ta umyvacka na to musi byt stavana.

Vysledok - urobil som upravu filtra, tak aby tam uz nic podobne spadnut nemohlo.

A este som nad Bosch (a Siemens, kedze je toto iste) zlomil palicu, navzdy. Je to v blizkom okoli za posledny rok asi treti zle vyrobeny Bosch/Siemens spotrebic, proste amaterizmus najhrubsieho zrna. Nie zavada, proste konstrukcny nezmysel.

Ja som ani teraz Bosch moc nechcel no nechal som sa presvedcit. 

Odteraz bud lacny shit alebo top korejca (LG, s ktorym mam len najlepsie skusenosti, a podla statistik su rapidne spolahlivejsi nez Bosch).

@tvoj whirlpool problem: podla mna jedina sanca je ze mas zapnuty nejaky oplachovaci program aby riady neuschli. Inak asi len oprava... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, vwtyp11 napsal:

Bosch/Siemens samozrejme vyrábějí pro východ a západ. 

Testovali jsme 2 stejne myčky a rozdíl ke videt:)

nektere části u nás prodávané myčky byly plastové, u německého modelu kov...

Jak myslíš u německého modelu? Jinak stejně jako vraby, Bosch vyšší model Made i Germány dva roky doma a spokojenost. Vrtulka ve filtru upřímně vůbec nevím jak vypadá, ale bordel z talířů sypeme do koše, to je pravda....

 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...