Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jirko, omlouvám se za nedodání recenze, bohužel jsem musel řešit pár problémů, které život nadělil, včetně komplikace ohledně bydlení, tedy bytí či nebytí, takže jsem recenzi nedokončil úplně. Snad se k tomu dostanu v nejbližších dnech a dopíšu ji. Nechci raději nic slibovat, ale pokusím se v horizontu týdne to sem dát... Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.

 

Nic se neděje! Až budeš mít všechny komplikace za sebou, tak si třeba chvilku najdeš. Hlavně ať je vše ok :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Tak jsem se s nimi minuly tyden rozloucil.

V podstate vse jiz bylo receno, tak pridam par subjektivnich dojmu.

 

Prvni po vyjmuti z krabicky - vypadaji nejak levne. To stejne i kolega v praci - ¨Co to mas za novy plastaky?¨

Az pote co je vzal do ruky poznal, ze se jedna o neco lepsiho.

Nositelnost je dobra, velikost akorat, na natu jsou oproti mym Sumo na tahu lehoucke, v podstate jsem o nich nevedel.

Jsem zvykly na automaty a tak byla prijemna zmena moznost se spolehnout na to ze jdou vzdy presne a nemusim se o ne nijak starat, po vikendu nenoseni v pondeli staci jen nasadit a vyrazit, zadne serizovani a natahovani, to jsem uz zapomnel.

Lumi neni kdovijak silna ale zase trvala, k ranu uz jasne vede nad klasikou.

 

Pocitani piv na lunete bez problemu, presnost chodu jsem nemeril, neni pro me neni dulezita. Jiz nekolikrat se mi stalo ze jsem nekolik dni nosil automaty uplne neserizene a nijak mi to nevadilo :D. Nenosim hodinky abych vedel kolik je hodin...

 

Na hodinkach je jiz videt intenzivni testovani kolegu chronomagoru, na par mistech je PVD uprava odrena a vyleza spodni vrstva, kaminek na lunete se osoupava, luneta je nyni otocna obema smery - to puvodne asi nebylo.

 

Nejsou to zadni krasavci ale jako pracovni tooly ok, i kdyz mne proste ta cena prijde vysoka... Moje Suma nejsou o tolik drazsi a pocitove na ruce jsou to 2x drazsi hodinky. Sakra tak proc se mi je vubec nechtelo posilat pryc :D?

 

 

Hodinky jiz testuje uzivatel Morati a ja timto dekuji Helveti.cz za moznost zapujceni a moc doufam ze to nebyla posledni prilezitost zakusit stroj ktery by se ke mne asi jinak nikdy nedostal. I kdyz svym stylem do me smecky docela zapadnul:

 

 

 

post-4054-0-10209500-1548509754_thumb.jpg

post-4054-0-92437900-1548509764_thumb.jpg

post-4054-0-97054600-1548509771_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,  v pátek je doručila pošta. První dojem pozitivní. Přezul jsem je na maskáč-NATO, a hned šly do akce, zimní testování E-storma elektroBiku vymyšleného a vyrobeného v Areálu Tatry v Kopřivnici.

post-5610-0-45251900-1548584338_thumb.jpg

post-5610-0-91687200-1548584347_thumb.jpg

post-5610-0-72357800-1548584356_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testuji jak ďas. Nosí se dobře. Na mě jsou trochu malé, ale jde asi o zvyk. Zítra je ještě vezmu na krátký výlet do Finska. V pátek půjdou dalšímu v pořadí Kojotiskovi. Recenzi sem hodím po návratu.

post-5610-0-60873500-1549197087_thumb.jpg

post-5610-0-06647700-1549197099_thumb.jpg

post-5610-0-82009100-1549197112_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na mě asi moc velké, ale nosí se fakt příjemně. Jen luneta je fakt slabá. Tedy konkrétně rozjebaná - nejen, že je volná, ale dá se s ní pohnout i do protisměru, což - jak jsem si ověřil - nebyl původní záměr... Co s tím kdo dělal? V tomto směru jsou Marathony fakt nepřekonatelné. Navíc bych fakt nečekal u hardcore osobných hodinek, že to půjde s lunetou takhle s kopce... Nicméně: Hodinky mě celkově velmi překvapily. Dnes to nestihnu, zítra pošlu dál.

post-49696-0-39124400-1550489129_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já moc děkuji za perfektní spolupráci. A to patří všem zúčastněným! 

 

Aktuální stav je takový, že hodinky poputují do servisu pánů z Chronoshopu. Tam by měly být prohlédnuty a co bude třeba, opraveno. Následně se nám vrátí a budeme je dražit pro dobrou věc. 

 

Ještě jednou děkuji všem a už teď se můžete těšit na další hodinky, které mezi vás brzy pustíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky moc děkuji a přikládám konečně recenzi testovaných hodinek.

Ještě snad přidám během dneška, zítřka fotografie, které musím nějak vydolovat z mrtvého mobilu..

Testování putovních hodinek Traser.docx

Upraveno uživatelem speslmbcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...