Přejít na obsah

Pomoc s výběrem hodinek do 8-9k


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem tady nový a potřeboval bych pomoc s výběrem hodinek. Moje představa je cena do 8-9 tisíc, sklíčko odolné vůči poškrábání, vodotěsnost alespoň 50m. Jednotlivým strojkům příliš nerozumím, vím že nemůžu mít samonatahovací, jelikož hodinky nenosím příliš často. Řemínek z oceli, ne kůže. Díval jsem se na značky jako Swiss Military, Certina, Festina, Tissot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je začít tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/91631-jak-naj%C3%ADt-ty-spr%C3%A1vn%C3%A9-prvn%C3%AD-hodinky/

Trochu se rozepiš ..... konkrétněji napiš co chceš a uveď i velikost zápěstí.

A s tím rozpočtem to bude hlavně Seiko a Orient .... při troše štěstí a nákupu v zahraničí i Tissot, Certina, Edox, Hamilton atd. Hlavně vyřaď Festiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Článek k prvním hodinkám mám přečtený. Co se týče baterek nebo solaru - nijak vyhraněný nejsem. Funkce žádné zvláštní nepotřebuji, primární je pro mě čas. Obvod zápěstí mám 20 cm, jestli tedy šlo o tento údaj. Ještě jsem se díval na citizen, které jsem zapomněl uvést. 

Upraveno uživatelem Danko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty posledně uvedené. Sám je mám, řízení rádiem, safír, WR100. Je to v podstatě identický model, co jsem linkoval nahoře, akorát ta WR se liší (100 vs. 200) a tento model nemá vystouplé tlačítko pro ruční nastavení příjmu a kontroly rádiového signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš rozmyšlený, jak velké hodinky sneseš na ruce? 

 

 

Dnes jsem měl možnost vidět tyto celkem pěkné hodinky tissot http://www.hodinky-365.cz/tissot-chrono-xl-t1166171104700-x1154633 ale přijde mi, že zde na fóru není tato značka v oblibě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Čas synchronizovaný s telefonem je bonus, akorát nechápu proč u hodinek za cenu přes 10t.Kč není safír...

to by bylo super kdyby měly safir, jen se obávám že by pak cena byla ještě o hodně vyšší Upraveno uživatelem spineshank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...