Přejít na obsah

Prosím o radu ohledně Zenith


Jaryn82

Doporučené příspěvky

Dostal jsem tyto hodinky od otce a ten je má po svém. Chtěl bych zjistit o jaký typ hodinek se jedná a v jakém roce mohli být cca vyrobeny. Nezjišiťuju že bych je chtěl prodat,ale zajímá mi jejich stáří a nějaká historie. Hodinky fungují. Už jsem prohledal hodně, ale nic jsem nedohledal. Děkuji

post-60725-0-02225100-1510215068_thumb.jpg

post-60725-0-37063000-1510215725_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám hodinky u hodináře aby hodinky vyčistil.... ptal se mi jestli chci sklíčko vyměnit je u strany kousek prasklé,ale není vypadlé já neměl v plánu ho měnit jen přeleštit,protože nemám v úmyslu je nosit. Co myslíte? Mám nechat sklíčko přendat nebo zachovat původní a jen přeleštit,protože jinak není původní moc orvané.Díky

post-60725-0-47020800-1511436614_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Téma se jmenuje ?Prosím o radu ohledně Zenith?, tak jsem tu snad správně. Pánové, i já prosím o radu. Jde mi konkrétně o datumovku na Rainbow Flyback 0480.405. Celou dobu co je nosím se otáčela cca za 2 minuty půlnoc. Ale poslední asi tak měsíc se takhle před půlnocí otočí datumovka jen o půlku - je vidět kousek ze starého a kousek z nového data. Kompletně se pak nové datum bleskově (tzn. ne plynule) dotočí okolo 3. ráno. Během toho měsíce se taky párkrát stalo, že datumovka normálně přeskočila tak jako dřív, před půlnocí. Tušíte o co jde a co s tím? Díky, O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...