Přejít na obsah

Lékařský koutek


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Zakládám vlákno pro důchodce.

 

Zcela jistě je tu několik lékařů od genitálních až po geniální.

 

Mám takový dotaz, vlastně mi ten dotaz přijde úplně mimo jako z nějakýho scifi filmu, ale ......

 

K věci:

 

Cca rok nosím brýle na blízko (1 dioptrie) -  čtení, počítač, psaní, i k obědu si je beru abych věděl co požírám.

 

Máma tudle (tři dny zpět) přinesla nějaký doplněk stravy (běžně prodejný a nebudu záměrně jmenovat) a já jsem se rozhodl ho požírat, v duchu, že udělám něco pro svoje zdraví, když nic jiného nedělám.

 

Druhý den co jsem to sežral jsem zjistil, že lépe vidím. Přikládal jsem to nějakému momentálnímu stavu a rozpoložení.

Dnes tenhle příspěvek píšu bez brýlí, to znamená, že čtu a můžu psát bez brýlí v běžné vzdálenosti od monitoru.

 

Je jasný, že to zní jako úplná hovadina, kdyby mi to někdo řekl v hospodě tak ho pošlu do vagíny, ale je to tak.

 

Takže dotaz: je možný aby nějaká pilulka během tří dnů zlepšila natolik zrak, nebo to je jenom nějak krátkodobý dárek těsně před smrtí .... to bych nerad

 

*ten doplněk stravy není primárně určen na oči a nevidím jako rys, ale vidím o cca 30% lépe

 

Y

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 665
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Někdy takto pomůžou vedlejšími účinkem léčivé přípravky na průchodnost žil, otoky dolních končetin, hemeroidy apod.

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

:D  ve spojení s tvým nickem to zní dobře  :D   ....

 

..... nevím jestli ten přípravek je i na tyto věci, ale měl by to být všelék, takže možná, že ano ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Nebo jsi přestal brát něco, co ti kazilo zrak...třeba Viagru.

to nevím ... no .... nic mi nenapadá .... tři dny sem nejedl rohlíky ... to je asi jediná změna

 

*já věděl, že tu budu pro p*r*d*e*l....., ale je to prostě tak jak píšu

**eště mi teda napadlo, že malej mladej si dost často hraje s ctrl a kolečkem u myši, ale tím to taky není, páč na klávesnici normálně vidím

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ve spojení s tvým nickem to zní dobře :D ....

 

..... nevím jestli ten přípravek je i na tyto věci, ale měl by to být všelék, takže možná, že ano ....

Nespecifikoval jsi lékařskou specializaci ohledavac mrtvol taky doktor. Ale to já nejsem, aby bylo jasno. Prozrad název nebo účinnou látku, ať můžeme posoudit. Takhle je to těžký. To co jsi popsal možný je... Všechny ty léčivý přípravky s luteinem nebo právě na prokrvení apod takhle účinkují. Pak ještě léky na erekci, ale to bys spíš viděl modře

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem koroner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tu zaznělo, zhoršení zraku může být způsobené čímkoliv jiným, s vlastníma očima zdánlivě nesousejícím. A pak náhodné zlepšení nějaké tělesné funkce po užívání jakéhosi doplňku klidně může mít zcela nečekaný projev někde úplně jinde.

Lidské tělo není soutava samostatných orgánů, ale v podstatě jeden velký komplikovaný orgán s mnoha specializovanými částmi, ve kterém vše pracuje ve vzájemné součinnosti. To jen doktoři si myslí, že každý orgán je nutné léčit zvlášť, nebo ho dokonce uříznout a nic se nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...