Přejít na obsah

Lékařský koutek


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Tak dekuji za predani a bude tady klid a slusnost!

Vkladejte dotazy, inspiraci a choroby :)

A Tobe preji Ypo co nejrychlejsí nástup hormonalni lečby aby ses vratil jako Ypa ( myslim s vaginou) ........

Máma od YPA donesla hady, nějaký slabší jed, co mu vylepšit zrak,což ji naštvalo a zaběhla pro silnější jedovaté hady a YPO je na marach a mamča teď píše za něho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 665
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdar,

 

mel by nekdo v Praze tip na dobryho urologa? Preventivne potrebuju mrknout na prostatu + pritelkyne si stezuje, ze uz to se mnou neni co byvalo, takze i toho trochu... :-)

 

Kdyz tak klidne i pres SZ.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden sportovy lekar mi raz povedal ze u chlapa je velmi dobry indikator zdravia ranna erekcia. Ze proste pokial nema rano chlap erkeciu znamena to ze s telom sa nieco deje a nie je zregenerovane.

Tak to jsem už pár let mrtvej :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jeden sportovy lekar mi raz povedal ze u chlapa je velmi dobry indikator zdravia ranna erekcia. Ze proste pokial nema rano chlap erkeciu znamena to ze s telom sa nieco deje a nie je zregenerovane. 

Jo, přesně tohle tvrdí můj doktor. Nemusí to být každé ráno, ale prostě pokud si chlap ani nevzpomene, kdy naposled stála peřina, je to varovné znamení.

 

 ... pritelkyne si stezuje, ze uz to se mnou neni co byvalo, takze i toho trochu... :-)

No a s podobným problémem jsem k svému doktorovi před pár lety přišel (spíš jsem to sám cítil tak, že občas moc nemám chuť). Jeho dotaz byl - a jinak? Čumím na něj jak vejr "jak jinak???" A on "No s jinou!" Chvíli jsme na sebe čuměli a pak se oba rozřehtali - docvaklo nám to samé - jestli mi dá babu na recept :-D Je to zlé, je to smutné, ale je to tak. Přírodu neokecáš. Doplnění "jídelníčku" často řeší celý problém. A to kupodivu tak, že i doma je to lepší. Jen se to bohužel často zvrtne a posere všechno dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím místní doktory!

Mám čerstvě po operaci menisku a potreboval bych poradit nějaké ?mazání? na koleno pro rychlejší návrat k pohybu. Už týden před operací jsem nasadil enzymy a co se týče masti, tak mě napadl kostival.

Máte s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako doplněk tu kostivalkou klidně maž, to neuškodí, ale základ je rehabilitace, režim a ortéza. Enzymy jsou fajn, jen pozor, aby jsi je užívali správně, jinak je to škoda peněz. A na bolest to můžeš přemáznout něčím s ibuprofenem/diclofenakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím místní doktory!

Mám čerstvě po operaci menisku a potreboval bych poradit nějaké ?mazání? na koleno pro rychlejší návrat k pohybu. Už týden před operací jsem nasadil enzymy a co se týče masti, tak mě napadl kostival.

Máte s tím někdo zkušenosti?

Opodeldok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...