Přejít na obsah

Lékařský koutek


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jo to je stejne legrace jaka jsem nevdecna svine 😄

mam uplne nejlepsi moznou peci. Klasickeho zubare mi domluvil za 3 dny, hygienu na kterou se ceka u nich pul roku, taky hned. Holka prisla pred pracovni dobou, dalsim 3 kamosum jsem domluvil taky zubare. Za bilou plombu jsem platil 700 kc v centru Prahy, nikdy jsem necekal. Udelali mi rentgen, dali caj. Kdyz zjistili ty osmicky, tak mi dali 8 terminu u 2 nejlepsich zubaru v cr. Nemusel jsem pro to delat vubec nic, vcera mi kamarad co to domlouval dovezl zmrzlinu a dnes si naplanoval sluzbu a zustane tam dyl, kdybych neco potreboval 😄

louis c.k. na tohle mel kdysi dobry bit.... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 665
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 minutami, uwe08 napsal:

Dovolim si trochu opacny nazor jakozto fundovany lekar "internetista" :)

Tie 8cky ma nalezato dole snad 90% ludi, ta obsesia s ich extrakciou existuje len v zapadnom svete (nie vsade).

Ja osobne od roznych zubarov pocuvam viac nez 15 rokov ze potencialne do buducna by som si to mal dat vytiahnut - absolutne vobec nic sa nedeje furt su tam.

Podam report za dalsich 15 rokov..

No ja nevim. Mi se na to koukalo asi 9 zubaru. Nekteri maji pred jmenem prof. a vsichni rikali, ze kdyz to necham, tak dost mozna prijdu i o sedmicky. Ja bych na to nikdy sam nesel dokud to neboli. Ale zase ja to x let nestudoval. 

A s internistou to je jak ja jsem ekonom, ale kdybych mel pocitat HDP nebo tak neco, tak jsem v prdeli 🤣 kdyz jsem koukal na CFA tak tam bylo 100 stranek na vypocet derivatu... 

Ja si vlastne chtel jen pobrecet jak to nejsem chudak a zbytek post vyse ;) uugh...fuck you ugh its bubble gum medicine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, k plánování těch dvou extrakcí zde máš už spoustu fundovaných názorů, tak přidám jen nevyžádanou radu, to panorama sice vidím jen na tabletě, ale nech si na něm prosímtě zkontrolovat ty aproximálni výplně, ne všude to (by woko na tý moji tabletě) vypadá úplně cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to trhání neuvěřitelně zlepšilo kvalitu života. Ta spodní osmička byla naležato byla tak blbě, že se pod ní všechno dostalo ale nic nešlo ven, ani mezizubním kartáčkem, ani proudem vody, prostě bylo pořád cítit že to není ono. Teď mám klid, kdybych věděl že to bude nakonec takhle v pohodě (včetně zákroku - ten strach než to začne je mnohem horší než to "sekání"), šel bych o pár let dřív.

Upraveno uživatelem Drooz3R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl 2 hodiny mi rvali jeden. Ale zubar super. Akorat uz nemeli odvahu mi dat dalsi anestezii, jinak by mi nakonec udelali celou stranu.

mi se toho telo vzdy vzbavuje strasne rychle. Kdyz mi operovali kylu, tak jsem se jim probral hned pri prendavani ze stolu..

uz tak mi dali vetsi davku a 5x dodavali. Pry to jeste nezazili 🤣 a to myslim, ze nejsem ufnukanec, ja uz citil v ten moment i vpich injekce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, martar napsal:

@vojta1 Dej zítra fotku asymetrického xichtíku :)

Hele to nevim jestli hrozi. Ja ted mam otok nula a moc na ne netrpim. Jakoze ani po boxersky trenincich atd... vlastne paradoxne se citim uplne v klidu. Huba mi prisla cela k sobe uz cestou domu. A i celkem normalne mluvim atd.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, vojta1 napsal:

... Kdyz mi operovali kylu, tak jsem se jim probral hned pri prendavani ze stolu..

Jen pro zajímavost a v zájmu pravdy: probral ses jako každej pacient po nekomplikovaným plánovaným výkonu ještě dřív - na operačním sále. Jen si to nepamatuješ, což je zcela normální 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, martar napsal:

@vojta1 Dej zítra fotku asymetrického xichtíku :)

A jak rikam, nafotil jsem to ze strany jeste. Na prvni dobrou bych si toho nevsiml. Posledni lek proti bolesti jsem mel o pulnoci a uz normalne funguju. To jsem to cekal horsi tu rekonvalescenci. To trhani naopak bylo pekne na hovno 😆

20220111_123054.thumb.jpg.6119cf526e0f4a66575c08ce96400696.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky!!!

Mně touhle dobou po extrakci spodní osmičky pokračovala tvář za bradou ve stejné lince jako před bradou... tj k zemi... a teprve po pěti dalších centimetrech se to smělým obloukem začalo lomit nahoru k uchu. Nevěřil jsem, že se to někdy vrátí do původního stavu :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Geodet napsal:

Dostal jsem léky na cholesterol. Původně jsem dostal Rosucard. Když jsem ho dobral, tak jsem v lékárně dostal Rosumop i když předpis byl na Rosucard. Má někdo zkušenosti?

Účinná látka je stejná (rosuvastatin).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2022 v 9:34, Geodet napsal:

Dostal jsem léky na cholesterol. Původně jsem dostal Rosucard. Když jsem ho dobral, tak jsem v lékárně dostal Rosumop i když předpis byl na Rosucard. Má někdo zkušenosti?

Říká se tomu generická substituce a je to zcela běžné. Vždy k tomu je ale potřeba vědomí a souhlas pacienta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...