Přejít na obsah

Lékařský koutek


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 665
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

A tlak máš nízkej. Standart 120/ 90. Já mám kotel, 130 kilo, metrdevadesát a tlak 180/110  a je mi skvěle..

Jo a voči se kazej nadměrnou masturbací.... nebo ne?

tlak mám dobrej, kdybych měl špatnej tlak, tak bych nemoh do práce .... ale ty tady dlouho nebudeš :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš co to je za přípravek a všechno půjde rychleji, doktorů tady je dost, někteří už mi také rádi poradili. Ale myslím, že nikdo z nich nemá náladu tak nějak pátrat a hádat, co ti asi může být. Jak píšou kluci, všechno je propojené, může to být cokoliv v těle i ta nadměrná masturbace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Napiš co to je za přípravek a všechno půjde rychleji, doktorů tady je dost, někteří už mi také rádi poradili. Ale myslím, že nikdo z nich nemá náladu tak nějak pátrat a hádat, co ti asi může být. Jak píšou kluci, všechno je propojené, může to být cokoliv v těle i ta nadměrná masturbace :-)

Afri vole .... s doktorama se zásadně nemluví .... řekneš, že tě dloube v koleni a u seš na lopatě ..... správnej doktor musí všechno odhalit sám .... třeba takovej doktor House .... to je borec .... takovýho bysme tu potřebovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ..... správnej doktor musí všechno odhalit sám ....

A hlavně sám všechno za zákazníka i vyřešit. Zákazník sám pro svoje zdraví nehodlá dělat nic, maximálně tak spolknout nějakou piluli, od toho přece doktor je, aby se staral o naše zdraví.

Dnes jsme zvyklí si na všechno někoho zavolat, kdo to vyřeší za nás, a stejně přistupujeme i ke svému zdraví - jako k porouchanému autu - dáme ho prostě do servisu, dělá to tohle, opravte to, pozítří to chci mít hotové, potřebuju jezdit.

Prostě spotřební společnost, i nemocný člověk se chová jako zákazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

jo jo taky pohled na věc .... kadle já byl nemocnej naposledy (v pracovní neschopnosti) v roce 89 kdy jsem chtěl jet s kamarády na mácháč 

 

můj pohled na doktory je různý a preferuji kupodivu mladší ještě zapálené ročníky, kteří sice asi nemají mnoho zkušeností, ale ještě si nejedou ve svém stereotypu ....

 

když jsem byl naposledy na prevenci, tak mi ta krůta zvedla nohavice a rozčíleně říká " jaktože nemáte křečové žíly, když byste je měl ve svém věku mít" .... tak s tímhle materiálem se skutečně odmítám bavit o čemkoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím, že kdyby nám YPO narovinu prozradil ten medikament, že by se tu určitě našli lidi (asi včetně mě), kteří by to zkusili taky a debata by pak mohla být jaksi plodnější. Takhle to spíš je, jako když se baví holky, víceméně o ničem... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...