Přejít na obsah

TUDOR BLACK BAY CHRONO


Leviathan

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
V 13. 10. 2022 v 10:54, gustavbu napsal:

ja som sa zamiloval do tychto, len musim este setrit. nema ich tu uz niekto?  TUDOR BLACK BAY CHRONO S G WATCH - M79363N-0001

Zkoušel jsem je nedávno v Praze. Taky se mi moc zamlouvají a to na bicolory vůbec nejsem. Tyto jsou podle mě naživo lepší než na fotkách. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 22. 10. 2022 v 22:02, Valderek napsal:

Zkoušel jsem je nedávno v Praze. Taky se mi moc zamlouvají a to na bicolory vůbec nejsem. Tyto jsou podle mě naživo lepší než na fotkách. 

Já zkoušel dneska ty obyč ocelový a jsou o dost hezčí než na fotkách. Ale tyhle bicolory bych taky bral. Už je tu někdo má prosím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč pouze? Ty jsou skvělý. Já mám jenom problém s korunkou a s těmi tlačítky. Včera na těch ocelových mi přišly tak divně lesklý jako pochromovaný,nepříjde ti to tak? U těch zlatých se mi moc líbí číselník a luneta,ale zase nevím co ty tlačítka. Příjdou mi příliš velký celkově,ale to je asi o zvyk.Jak to vnímáš ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Johanes napsal:

Proč pouze? Ty jsou skvělý. Já mám jenom problém s korunkou a s těmi tlačítky. Včera na těch ocelových mi přišly tak divně lesklý jako pochromovaný,nepříjde ti to tak? U těch zlatých se mi moc líbí číselník a luneta,ale zase nevím co ty tlačítka. Příjdou mi příliš velký celkově,ale to je asi o zvyk.Jak to vnímáš ty?

Já jsem s nimi naprosto spokojen 🙂 41mm je na moji ruku ideální. Někdo může mít problém s těmi šroubovacími korunkami, ale vzhledem k tomu, že ty stopky skoro nevyužívám, tak mě to netrápí 🙂 co se týče velikosti, tak jsou trochu vyšší (oproti Daytonam např.) ale zase proporčně s tou velikosti 41 mm mi to vůbec nepřijde, na ruce sedí fakt hezky...měl sem na ruce 39mm BB Pro a tam mi tam kombinace výšky a menší velikosti moc nevyhovovala 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...