Přejít na obsah

SEIKO SAMURAI + PLETENY KOVOVY TAH


spiderer

Doporučené příspěvky

edas - uz mam dva pleteny tahy na ceste, ale nejradsi bych se pokochal uz predem, osobne si myslim ze to bude dobry, ale uvidime, az to dorazi tak sem nastrilim par fotek na kovu, na gume, na pletenci a mozna i na kuzi ;) Treba to pak nekomu pomuze.

Jsem zvedavy na vysledek, myslim ze moc tech tahu, kam nacpes ty tlusty Seiko stezejky nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvedavy na vysledek, myslim ze moc tech tahu, kam nacpes ty tlusty Seiko stezejky nebude.

Jaj, to me nenapadlo, jeste jsem je nemel v ruce, ted na me cekaji na poste, protoze jsem si je nechal poslat na trvale bydliste a ne na adresu kde pobyvam :guiltysmiley:

 

No jsem zvedavej jestli tam aspon jeden z tech dvou sedne, pokud ne, tak budu muset vymyslet nejakou upravu jak ho tam dostat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, to me nenapadlo, jeste jsem je nemel v ruce, ted na me cekaji na poste, protoze jsem si je nechal poslat na trvale bydliste a ne na adresu kde pobyvam :guiltysmiley:

 

No jsem zvedavej jestli tam aspon jeden z tech dvou sedne, pokud ne, tak budu muset vymyslet nejakou upravu jak ho tam dostat ;)

 

Uz mas ten tah doma ? Pokud jo nebyla by nejaka fotka se Samurajema ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak oba dva pletene tahy dorazily, vypada to vyborne, pokud jeste chytnu trosku svetla tak vyvesim par fotek, jsem maximalne spokojenej ;) Diky Bakerovi za info ohledne tlustych stezejek, prozretelne jsem se vybavil sadou stezejek ruznych sirek a o neco malo uzsi tam pasuji akorat, takze uz je takhle muzu ihned bez cekani nosit ;)

 

Jinak aktualni pocet pasku na samuraje co mam je nasledujici: 1x originalni Seiko "fujtajbl" tah, 1x rucne sita echt kuze od Simona, 1x Gumovy racing remen, 1x gumovy outdoor remen prokladany kovem - taky prima zalezitost + 2x pleteny tah ruzneho designu i sirky.

 

A ted uz jsou samuraje kompletni a nebojte o fotky se podelim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak aktualni pocet pasku na samuraje co mam je nasledujici: 1x originalni Seiko "fujtajbl" tah, 1x rucne sita echt kuze od Simona, 1x Gumovy racing remen, 1x gumovy outdoor remen prokladany kovem - taky prima zalezitost + 2x pleteny tah ruzneho designu i sirky.

spiderere, díky za testování, fotky a mapování slepých uliček :) pro mě přijatelné zůstávají originální Seiko fujtajbl a koza od Simona :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim jen 4 po nekolika drincich upraveny fotky pred spanim ;) Ten pletenej tah tomu docela sedi, ten druhej - tenci uz je na hrane.. Kazdopadne co me docela pekvapilo ze ta "pokovena" guma nepusobi nejak extremne humpolacky a k hodinkam docela jde ;)

Nevypada to s tim pletenym tahem uplne spatne. Kde a za kolik ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safi - ja myslim ze Filipesovi se prave libi, ja jsem ten zly kritik, ktery z nej rozhodne neni nadseny (jako ostatne ze vsech Seiko tahu, ktere jsem kdy mel moznost spatrit) ;)

 

Baker - ebay, uzivatel seikoprince za cca 430,- Kc ;) Za tuhle cenu si muzu tady u nas koupit tak plastikovyho Hirsche, ze kteryho mi vyskoci vyrazka na celym tele ;)

 

Jinak tohle jsou lehce preopilecky fotky s poopileckejma upravama, nestoji za nic, az budu mit chvilku casu v pristim tydnu udelam fotky mnohem lepsi na kterych ten tah vynikne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...