Přejít na obsah

Black Friday hodinkove akce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 246
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po mňa sa to ráno dostalo, hneď som volal na 4 veci z príslušenstiev a všetko bolo už preč.:D Pýtal som sa že čo to ako to a pani mi povedala že keby som tam niekoho poznal tak sa to dá aj skôr ako ráno otvoria. Takže to funguje asi tak ako všetko.:) Ale niečo určite zostalo. Skúšajte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok... tak jsem neodolal a vzal na Ashfordu jedny Hamiltony, vojensky chrona.

Nikdy jsem z US shopu nekupoval, nevite, jak dlouho to bude UPS trvat?

 

A mimochodem, clo na hodinky je kolik? Vim o dani 19%, clo neznam...

 

Dik :)

 

H76416735_FXA.jpg

Dan je 21%, clo nebude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tie Autavie som pozeral aj ja (sak je v nich Seiko kaliber :D ) ale 12h luneta je no go. Ale cena je fajn.

 

Som sa tam dnes zastavil a zarezervoval si aspon nejaku pisaciu potrebu. Musim povedat, ze tak prijemny pristup som necakal, az som sa zlakol, ze som sa teleportoval do nejakej inej krajiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tie Autavie som pozeral aj ja (sak je v nich Seiko kaliber :D ) ale 12h luneta je no go. Ale cena je fajn.

 

Som sa tam dnes zastavil a zarezervoval si aspon nejaku pisaciu potrebu. Musim povedat, ze tak prijemny pristup som necakal, az som sa zlakol, ze som sa teleportoval do nejakej inej krajiny.

Ten silver dial by me nazivo zajimal. A lunetu maj taky hezci. Ale jak rikam, mam toho plnou kabelku :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ten silver dial by me nazivo zajimal. A lunetu maj taky hezci. Ale jak rikam, mam toho plnou kabelku :)

Na živo vypadá líp než na fotkách. Zítra zkusím udělat nějakou lepší fotku, jdu si k AD pro Aquaracery co byly na záručním servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...