Jump to content

Recommended Posts

• Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jj, sorac Micey.

Prave ty Autavky bych bral. Jako da se tam zaletet CSA rano a bejt uz v sedm v Blave a vzit to zpatky Slovenskou strelou. Ale asi jsem na tyhle akce uz starej. Navic predstava, ze mi je nekdo vyfoukne a pul dne dovci v coudu...

Po mňa sa to ráno dostalo, hneď som volal na 4 veci z príslušenstiev a všetko bolo už preč.:D Pýtal som sa že čo to ako to a pani mi povedala že keby som tam niekoho poznal tak sa to dá aj skôr ako ráno otvoria. Takže to funguje asi tak ako všetko.:) Ale niečo určite zostalo. Skúšajte.

Ok... tak jsem neodolal a vzal na Ashfordu jedny Hamiltony, vojensky chrona.

Nikdy jsem z US shopu nekupoval, nevite, jak dlouho to bude UPS trvat?

A mimochodem, clo na hodinky je kolik? Vim o dani 19%, clo neznam... 

Dik :)

post-2600-0-61838200-1542809325_thumb.jpg

Clo neni zadny, mozna par korun, jestli se neco nezmenilo. Jeste te stahnou tak o petikilo za to samotny vycleni. Jo a trvat to bude tak tejden, do patku to nejspis nedaj.

Edited by Micey

Na tie Autavie som pozeral aj ja (sak je v nich Seiko kaliber :D ) ale 12h luneta je no go. Ale cena je fajn.

Som sa tam dnes zastavil a zarezervoval si aspon nejaku pisaciu potrebu. Musim povedat, ze tak prijemny pristup som necakal, az som sa zlakol, ze som sa teleportoval do nejakej inej krajiny.

Na tie Autavie som pozeral aj ja (sak je v nich Seiko kaliber :D ) ale 12h luneta je no go. Ale cena je fajn.

Som sa tam dnes zastavil a zarezervoval si aspon nejaku pisaciu potrebu. Musim povedat, ze tak prijemny pristup som necakal, az som sa zlakol, ze som sa teleportoval do nejakej inej krajiny.

Ten silver dial by me nazivo zajimal. A lunetu maj taky hezci. Ale jak rikam, mam toho plnou kabelku :)

Ten silver dial by me nazivo zajimal. A lunetu maj taky hezci. Ale jak rikam, mam toho plnou kabelku :)

Na živo vypadá líp než na fotkách. Zítra zkusím udělat nějakou lepší fotku, jdu si k AD pro Aquaracery co byly na záručním servisu.