Přejít na obsah

Načítání webu


Doporučené příspěvky

Poslední dobou je Chronomag nějak přidřenej, na cokoli kliknu, čekám půl minuty. Dřív to bejvalo jen kolem půlnoci, teď je to celodenní záležitost. Jiný weby mi to nedělají, takže připojení i prohlížeč jede OK. Je to závada, nebo nová vlastnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Šoupnu poznámku k fóru sem. Všiml jsem si, že se v prodeji duplikují vlákna a při zakládání dvou svých prodejů jsem po odeslání příspěvku čekal a čekal, ale marně. Před dalším zběsilým opakovaným klikáním na "vložit" jsem si vedle toho v novém panelu zobrazil prodejní vlákno a ejhle - inzerát jsem tam už viděl. Po rozkliknutí byl komplet i fotkama. Ale v původním okně se stále čekalo na odpověď... Jak je to se zakládáním vláken v jiných sekcích nevím - dlouho jsem nic nezakládal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou je Chronomag nějak přidřenej, na cokoli kliknu, čekám půl minuty. Dřív to bejvalo jen kolem půlnoci, teď je to celodenní záležitost. Jiný weby mi to nedělají, takže připojení i prohlížeč jede OK. Je to závada, nebo nová vlastnost?

Mrknu se na to. díky za echo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou je Chronomag nějak přidřenej, na cokoli kliknu, čekám půl minuty. Dřív to bejvalo jen kolem půlnoci, teď je to celodenní záležitost. Jiný weby mi to nedělají, takže připojení i prohlížeč jede OK. Je to závada, nebo nová vlastnost?

Vyzera to tak ze uz mas odpoved... vo vedlajsom vlakne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Nemáte někdo Android 6.0? Od včerejška se mi každá stránka fóra otevírá cca 5 min. PC a Android 8 jedou OK. Dělá to Chrome, Firefox, Opera. Aplikace i sytém mají poslední aktualizace. Zbytek internetu je OK.

Třeba zase probíhá další kolo miningu... Jinak mi to od včera také dost blbne, jak v Tapa na Android 7.1, tak Opera a GCHrome.. Všechny ostatní stránky jsou ok.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Funguji obe a bez problemu. Co mas za android a tel.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni, nechapu to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, to same SZ nejedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...