Přejít na obsah

Grand Seiko SBGJ001


Dantechno

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dantechno: diky za fotky. Tyhle hodinky jsou krasne, bral bych je hned jako finalni.

Bravo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dantechno: o to vetsi smeknuti pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky absolutně bez chyby. Dokud jsem neviděl tvoje fotky, trochu jsem tenhle model přehlížel v domnění, že cifr nemá GS texturu, ale jen ordinérní sunburst (radiální kartáčování). Teď koukám jako blázen na to dostředný "metličkování" a přemýšlým, jak toho nipponci dosáhli. O ostatních detailech ani nemluvím. Má oblíbená GMT komplikace a hi-beat je už jen třešnička na dortu.

 

Jsou fantastický.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ty od Dana jsou úžasné. Já bych si je nechal líbit asi hlavně kdyby měly SD. Nic proti Hi-beatu, ale tak nějak mám u GS fixováno, že když už GS, tak s SD :)

Tak to ja mam presne naopak, pokud GS, tak jedine cista mechanika. Tyhle hodinky jsou uzasny. Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja mam presne naopak, pokud GS, tak jedine cista mechanika. Tyhle hodinky jsou uzasny.

Jojo, u mě to je dost o logice, než o pocitu. Mechaniky za tyhle peníze můžu mít od Omegy, případně Rolex. SD ale jedině od Seika, takže mi to dává jediný výsledek. 

 

A Dan už mě s těmi jeho začíná srát, protože je vidím tady a na Instagramu a chtěl bych je taky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...