Přejít na obsah

Grand Seiko SBGJ001


Dantechno

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

me to za chvilu prejde .. asi...

Kam ti mam psolat IWC? :D

 

Ne fakt, ten detail je jakoby v Seiku měli nástroje ostřejší a o řád jemnější, a to jsem cifr Reversa měl za nejfiligránštější.

 

Edit: poprvé naživo, zblízka a v ruce jsem tohle viděl na Snowflake a Hlaváčkovi z Koscomu jsem brečel na rameni, jak je to v řiti, protože všechny ty bejvalý JLC, IWC, Breguety, Zenithy najednou byly takový "horší", všechno se zhroutilo jak hajzl z karet :D

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane, nedá mi to a musím se zeptat ikdyž tuším, že to bude poravděpodobně jen zapatlaný sklíčko. Na té předposlední (na té černobílé) fotce je na dvanáctce jakoby zapatlaný index, je to jen na skle že? Doufám, že tohle by nepustili kluci šikmooký do prodeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V preciznosti a dokonalosti jsou pro mě GS nejvejš v podobný cenový hladině (je ale pravda, že třeba od JLC jsem měl v ruce jen pár kousků). Měl jsem Snowflaky, mám divery, něco málo dalšího jsem taky držel v ruce a byly vždy dokonalý. Třeba u Snowflaků jsem nasekal poměrně dost makro fotek a nenašel jsem nic, co bych jim mohl vytknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam ti mam psolat IWC? :D

 

Ne fakt, ten detail je jakoby v Seiku měli nástroje ostřejší a o řád jemnější, a to jsem cifr Reversa měl za nejfiligránštější.

 

Edit: poprvé naživo, zblízka a v ruce jsem tohle viděl na Snowflake a Hlaváčkovi z Koscomu jsem brečel na rameni, jak je to v řiti, protože všechny ty bejvalý JLC, IWC, Breguety, Zenithy najednou byly takový "horší", všechno se zhroutilo jak hajzl z karet :D

No až tak strašný to zase nebylo :lol2:  nebo bylo??? :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...