Přejít na obsah

Grand Seiko SBGA229


Londoner

Doporučené příspěvky

Zdravim na dalnem vychode :)

 

Po porizeni chronografu DSOTM jsem si rikal ze mam vystarano na hodne dlouho. Nosim je skoro denne a jsou porad skvely, ale cim dal vic jsem si uvedomoval ze na ten skvelej pruhled na strojek jsem se uz par mesicu ani nekouknul a naopak mi chybi pohled na velkou ladne plujici vterinovku. Nechci mit mnoho hodinek, tak mam zavazek mit jen 2 kousky (nepocitam 3 co uz mam, ale nenosim z ruznych duvodu)....no uvidime.

 

Vedel jsem ze chci potapky a ze chci SD - jo na chvilku jsem premyslel I o jinych, ale ten SD mi neda spat, ten pohyb je neskutecnej. No a po zbeznym pruzkumu je ten vyber vlastne desne jednoduchej titan/ocel novy/stary SD divery :)

 

Nejak v lednu jsem tu psal, ze kdyz si koupim potapky tak to budou 031cky, po vyzkouseni na zivo jsou to tedy 229 - tu zlatou jsem tam nezkousnul a novej cifr se mi libi vic. Ty hodinky jsou neskutecne vymakany, ty DSOTM byly vedle nich takovy chudobky az mi jich bylo lito. Prohlidnul jsem si I ikonicky snowflaky a ten cifr je naaaadhernej, ale na tenhle typ hodinek jsem jeste nedozral asi - nic mi to nerika.

 

Fotky budou ve stredu, ponevadz si je jdu zitra vyzvednout jen jsem Vas chtel navnadit :) ....

 

 

a samo se pochlubit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po tom co jsem chtel podporit domaci trh a prodejce nedodrzel slibene jsem se musel nakoupit v US. Vcera divery konecne dorazily a dnes jsem se v praci konecne kochal, zkratil si tah a cumel donekonecna na tu ladnou vterinovku

post-27014-0-91670400-1512480910_thumb.jpg

post-27014-0-69082800-1512480941_thumb.jpg

post-27014-0-89163700-1512480990_thumb.jpg

post-27014-0-37127800-1512481011_thumb.jpg

post-27014-0-39923000-1512481031_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On vie všetko. Veď hej. To je jasný a je to správně.

Tady už to tak funguje, co říkají nebo analyzují tito tři guru, tak to platí a není třeba pochyb.

Primky - Manta a Financ.

Neprimky - Financ.

Seiko - Instant.

A Seikem to končí ....  :clap: 

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak zkusmo jsem meril tyden presnost a jeden den byla odchylka +4.5s , hodinky lezely pres noc pod monitorem - muze to byt tim? Jinak ostatni dny odchylka nemeritelna - merim pres app kde rucne mackam. Celkem za tyden (mimo ten jeden den) +1s.

 

Jsem ve stavu zamilovanosti takze zadny negativa na nich nevidim, jen pozitiva a zivotni jistoty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...