Přejít na obsah

Black Friday po cesku, 12%


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já dám Karlosovi polibek smrti:-), myslím si totiž přesně to, co on. Líbí se mi cena? Koupím. Nelíbí? Nekoupím. A že si obchodník může s cenama a slevama hrát  jak chce, to si myslím taky. Pokud samozřejmě není omezen zákonem či vyhláškou. Sorry Karlosi.

 

 

Když někdo přijde  do obchodu a obchodník mu začne tvrdit, že má dnes velkou slevu a je proto výhodné nakoupit u něj právě teď a přitom to není pravda, tak je to neetické a hraničí to s podvodem.

Zákazník se oprávněně domnívá, že se jedná o slevu z ceny, za kterou se zboží obvykle prodává a nikoliv z ceny, kterou si obchodník "vymyslel" den předtím. Pokud toto obchodník jasně nedeklaruje, tak je to pokus uvést zákazníka v omyl.

To prostě není seriózní.

 

Jestli se zákazníkovi cena líbí nebo nelíbí, s tím nesouvisí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle zápase kopu s decebalem a Karlosem. Když obchod na štítku má jinou cenu, než markuje na kase, je to podvod a má následovat perzekuce. Když ze mě dělá blbce s fiktivní slevou, otočím se na potpatku a (ne)ohodnotím jeho snažení svojí peněženkou. To jsou, podle mě, adekvátní reakce na danou situaci.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to korektní.

 

A je to přesně stejně korektní, jako když si prodejce stanovuje libovolnou cenu.

 

A když prodejce dva dny před slevou zdraží, aby pak ta sleva odpovídala, pak budete spokojení?

 

V živote by ma ako obchodníka nič podobné nenapadlo urobiť. Javí sa mi to ako nemorálne a asi by som sa prepadol od hanby pred trvalými zákazníkmi.

 

Ale potom pochop aj Ty, že Tvoj boj na poli pravopisu je zbytočný, pretože ľudia majú na niektoré veci prekvapujúco iný názor.

 

 

V tomhle zápase kopu s decebalem a Karlosem. Když obchod na štítku má jinou cenu, než markuje na kase, je to podvod a má následovat perzekuce. Když ze mě dělá blbce s fiktivní slevou, otočím se na potpatku a (ne)ohodnotím jeho snažení svojí peněženkou. To jsou, podle mě, adekvátní reakce na danou situaci.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Iná cena na štítku môže byť omyl, nepozornosť, alebo nedbanlivosť zamestnanca. Hneď by si perzekuoval.

 

Jedna podpásovka. Ak budeš písať "na potpatku", dlho si s Karlosom v jednom mužstve nezahráš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, ja te na jednu stranu chapu, ale za me je to proste zmr dstvi. Pokud mi někdo říká ?zákazníku mám pro tebe slevu 50%? a nic jiného, očekával bych v ideálním světě, že mi říká pravdu. Pokud mě oje be tím, že najednou zdvojnásobí cenu, tak to vnímám jako, že mě dělá debila. Pokud to někomu přijde v pořádku, že to tak je správně, tak se nedivím, že to ty shopy dělají.

 

Ono je to hodně podobný jako různý cashbacky, kde někdo slíbí, že něco vrátí zpět, ale ve finále je to schválně nastavený na ?téměř nesplnitelný? úkol, kdy se na to radši většina lidí vykašle a daný obchod/značka tak ušetří za vyplácení.

 

Podvod - ne. Zkur venost - ano. Souhlasím s tím - ne. Udělám s tím něco - částečně

 

Prostě mi to nepřijde správný.. ale možná jsem staromódní

Upraveno uživatelem spiderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, souhlasím, je to zmrdství a dělání ze zákazníka debila. Nikde jsem nenapsal, že to schvaluju.

 

Ale hodněkrát tu zazněl podvod a ten to v žádným případě není. A pokud by nedej bože nějakej úřad a la ČOI měl tohle řešit, budu to považovat za plýtvání mými daněmi a urážku svojí inteligence :).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo s podvodem to chapu, jen me asi strasne bavi kdyz ochrance slunickoveho sveta, spravedlnosti a slusneho chovani Karlos ma problem skoro se vsim a podobna vec jako tohle, ktera neni o nicem jinem nez lidske zkurvenosti mu prijde uplne v poradku a debilove jsou lid, kteri ocekavaji slusne jednani ve spolecnosti ve ktere ziji.

 

Ale me to muze byt jedno, na me si s Black Friday neprijdou, vsechny prachy letely do baraku, auta a hodinek = museli by to davat zadarmo a nebo z 80 skocit aspon na 95 procent, abych zbystril :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos si musel před BF otevřít obchod, jinak to není možný. Nedávno si tu stěžoval, co je to za dobu, že prodejcům jde pouze o zisky a zákazník je jim ukradený a teď to jednání obhajuje...

Asi bazárek. Tady levně koupím(nikdo  tady na fóru moc nešponuje) a pak .......  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já právě objednal na Mallu rádio, jak si žena přála k Vánocům. Bez slevy. Protože ty ve slevě nesplňovaly moje necenová kritéria. Na Heurece ceny +/- 5% všude stejný.

Jinak se mi líbí takováhle cyklická vlákna, krátkej shitstorm, pak to rok leží u dna, a pak to zase někdo vytáhne :-)

 

...taky jsem si chtěl v BF objednat nějaké brutálně zlevněné hodinky, ale zjistil jsem, že žádné nepotřebuju... ještě se zkusím hecnout, ale nevím. Seika 5 co se mi líbily mi vyprodali už před BF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétní příklad BF po česku. Nejmenovaný elektrořetězec, nejmenovaný sporák. Cena před BF 7990. Při BF původní cena 9090, nová cena 7989, deklarovaná sleva 11 %. Reálná sleva 1, slovy jedna koruna česká. Tolik k BF po česku. Věřím, že to není ojedinělý případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétní příklad BF po česku. Nejmenovaný elektrořetězec, nejmenovaný sporák. Cena před BF 7990. Při BF původní cena 9090, nová cena 7989, deklarovaná sleva 11 %. Reálná sleva 1, slovy jedna koruna česká. Tolik k BF po česku. Věřím, že to není ojedinělý případ.

 

 

Tie retazce/obchodnikov treba aj menovat, inak sa nic nezmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak funguje v Mallu Black Friday, ale dostal jsem od nich omluvný mail a 200 Kč, i když jsem se nesnažil nic koupit.

 

Omluva a kompenzace za včerejší omezení webu Mall.cz

 

Milý zákazníku,


včera jsme se z důvodu velkého zájmu o Neeejvět?í Black Friday nabídku potýkali s výpadky funkčnosti našeho webu. Systémy jsme posílili a dnes pracují bez chyb.

Přijměte prosím slevový kupon D8KXYZ5DX v hodnotě 200 Kč, jako omluvu za komplikace při včerejším nakupování.

Tento kupón je platný do pondělí 26.11., stačí když nakoupíte za více než 201 Kč a uvedený slevový kupón uplatníte v košíku v kroku Doprava a platba.

Příjemné nákupy přeje,

Tým Mall.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...