Přejít na obsah

Zátiší dobré reklamy


Doporučené příspěvky

Reklama má spoustu jmen. Většina z nich bude nejspíš pejorativních. Ovšem mnohdy nezaslouženě. Náš reklamní rybník bohužel obvykle není etalonem pro dobrou reklamu (i když občas...), ale v celosvětovém měřítku jistě existují kousky, které by neměly ujít vaší pozornosti. Zahájím toto vlákno společně s kontroverzní firmou - Coca Cola. Podivnosti, které zaplavují reklamní časy v České republice nabízejí názor, že tento konglomerát je registrovanou značkou pro absolutní reklamní kýč. Ale většinou se stačí jen rozhlédnout...

 

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 237
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a přidám další povedený kousek - reklama Air France s kongeniální hudbou od Chemical Brothers... S předchozí reklamou ji spojuje skvělý nápada a vynikající exekuce...

 

 

 

 

Exekuce? To jako že tam přišel exekutor a zabavil něco?? Proč proboha nepoužít krásné české slovo "provedení"? Exekuce se ve smyslu "provedení čeho" v češtině moc nepoužívá. :gun_bandana: Ne vždycky je správné za každou cenu používat cizí slova.

 

Mimochodem - kogeniální NENÍ geniální :)

Upraveno uživatelem kopferkingel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exekuce? To jako že tam přišel exekutor a zabavil něco?? Proč proboha nepoužít krásné české slovo "provedení"? Exekuce se ve smyslu "provedení čeho" v češtině moc nepoužívá. :gun_bandana: Ne vždycky je správné za každou cenu používat cizí slova.

 

Mimochodem - kogeniální NENÍ geniální :)

 

To je pravda... v češtině se slovo exekuce příliš nepoužívá. Vlastně ne, není to pravda. V češtině se totiž slovo exekuce nepoužívá vůbec! Nemá totiž s češtinou nic společného. Ale ať už je to dobře nebo ne, tak v reklamě to slovo místo má. A že kongeniální neznamená geniální? Jak jsem jen mohl zapomenout! I když možná to bude tím, že jsem chtěl tímto výrazem označit hudbu od Chemiků za stejně skvělou jako samotná reklama. Příkladně filmové zpracovaní Blade Runnera je kongeniální vzhledem ke knižní předloze Philipa K. Dicka. Prostě stejně báječné, řekněme. A přesně to jsem chtěl říct. Ale o tom tohle vlákno není... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, tak to jo, Blade Runner...na to slyším :thumbsup_anim:

 

A to je fajn, protože je to bez diskuze fantastický film. Skvělá atmosféra, vynikající zpracování :) a stejně dokonalá :) hudba. Tak, snad už je to teď lepší... Ale bez rejpání, Blade Runner patří do mých deseti nejoblíbenějších filmů. A když už se o něm v tomto vláknu bavíme, tak si dovoluju připomenout jeden reklamní kus od stejného režiséra. Hodně známé a hodně dobré.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je fajn, protože je to bez diskuze fantastický film. Skvělá atmosféra, vynikající zpracování :) a stejně dokonalá :) hudba. Tak, snad už je to teď lepší... Ale bez rejpání, Blade Runner patří do mých deseti nejoblíbenějších filmů. A když už se o něm v tomto vláknu bavíme, tak si dovoluju připomenout jeden reklamní kus od stejného režiséra. Hodně známé a hodně dobré.

 

 

 

Jo jo, na Applu se na tu reklamu dobře dívá ;)

 

Jinak Blade Runner je špica.

 

Ta reklama na kolu mě nijak neoslovila - von sebelepší nápad je docela k ničemu, když jde jenom o limošku...

 

Air France :thumbsup_anim:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsem v prvním příspěvku mluvil o tom, že naše reklama nic moc, tak se sluší uvést jednu z výjimek, ale zato parádní! - Ivan Zachariáš a jeho Mulit (kadeřnické drama roku :) ). Mě prostě tohle vždycky pobaví. Schválně, kolik Absolutek napočítáte:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalifx, vem si dovolenou ;)

 

:thumbsup_anim:

 

Teď jsem byl dva dny doma s porouchanou nohou a tudíž mám absťák

 

Nicméně vlákno tu je, takže kdyby někdo narazil na nějakej dobrej kousek - tak sem s ním.

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...