Přejít na obsah

KOŽENÉ ŘEMENY - RUČNÍ PRÁCE


spiderer

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Novej řemen je super, hodinky vypadají výrazněji a noblesněji.

Je i líp a precizněji zpracovanej než originál.

Musí se to vidět při přímým srovnání...

Při pohledu na tvůj avatar jako bych tě viděl... rozesmátej, šťastnej, přešťastnej :D

Gratuluju, krásná kombinace :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Ondra zase čelil mým řemínkově fetišistickým návalům a takhle to dopadlo. Moje řemeny zaschlá krev a žába, military vintage mazlíci pro Tombeda :)

 

Ondřeji děkuju, zase za 1*

 

post-1551-1271450684.jpg

 

post-1551-1271450695.jpg

 

post-1551-1271450726.jpg

 

post-1551-1271450733.jpg

 

post-1551-1271450754.jpg

 

post-1551-1271450763.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta zaba je drsna, ale military vintazni mazlici jsou taky fajn.. Asi bych se na ten prodej mel vykaslat a nechat si usit novej remen, to je mozna to co me trapi, ze jsem dlouho zadnej novej nemel :)

No konečně tě napadlo vrazit palici do kýble s ledem vychladnout a pokračovat dál :D gratuluji.

 

Ty tvoje vysněné počkaj, nebuď hrr, ať se máš na co těšit ;) no a zatím si nech u Ondry slátat nějakou raritku. Ale na kůže z mořských potvor a šedýho hada se ani nekoukej, to bych ti musel dát do řepy, protože tam budu vybírat příště. :D A jako správnej marnivec bych nesnes, že má někdo byť jen podobný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu neskutečné, co dokáže Simon :thumbsup_anim: . Chystám se k němu nechat ušít pár řemenů z hada a aligátora, možná i z něčeho jiného, ale jsem pořád mimo, tak doufám, že to během 14 dnů vyjde a uskutečním návštěvu a převléknu hodinky na léto z dílny od Simona :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...