Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Magistra čeho?

Finance a ekonomie.

 

 

sry za OT, ale asset management = takovy poradce kdy a jak prodat/koupit/investovat.. shani praci v curychu... takova nejvetsi bankovni vesnice na svete

takze bych si tipnul, ze ten magistr bude ve financnictvi....

 

kdyby byl magistr z lekarny, tak sezene praci kdekoliv bude chtit (mysleno lokace) a nebude ji shanet pres chronomag... (nic proti chronomagu)

 

Jinak hlásím se samozřejmě normálně přes nabídky na stránkách bank, ale neznám všechny menší firmy, co tam jsou, tak jsem to jen zkusil, kdyby se náhodou někdo v oboru pohyboval. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finance a ekonomie.

 

 

 

Jinak hlásím se samozřejmě normálně přes nabídky na stránkách bank, ale neznám všechny menší firmy, co tam jsou, tak jsem to jen zkusil, kdyby se náhodou někdo v oboru pohyboval. :)

Tak nekdy 11 let nazpet na tyto pozice dobre fungoval web efinancialcareers.com, inzerovaly tam i mensi/male firmy z financnictvi. Muj spoluzak si tam nasel pozici jako quant developer pro maly hedge fund v Zurichu (firma o 10 lidech). Nevim, jak je to dnes, ale zkus na tom webu dat location Zurich a uvidis, jestli z nej neco vypadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zahranici sa titul Ing. pre absolventov ekonomickeho zamerania nepouzival, tak sa aj v nasich koncinach preslo na standardny titul Mgr.

Napr. ja som posledny rocnik na Ekonomickej Univerzite v Ba co koncil ako Mgr. po 5 rocnom studiu. Je to uz asi 10 rokov. Ten cas leti...

Podla wiki sa ale v CR stale moze pouzivat aj titul Ing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nekdy 11 let nazpet na tyto pozice dobre fungoval web efinancialcareers.com, inzerovaly tam i mensi/male firmy z financnictvi. Muj spoluzak si tam nasel pozici jako quant developer pro maly hedge fund v Zurichu (firma o 10 lidech). Nevim, jak je to dnes, ale zkus na tom webu dat location Zurich a uvidis, jestli z nej neco vypadne.

 

Fnguje pořád dobře, koukal jsem tam, díky!

 

 

a z ekonomky je magistr?však to byly vždy jen humanitní obory, učitelé apod.? Odjakživa to bylo z ekonomie přeci Ing. ne?

 

Na VŠE je, pokud vím, pořád Ing. Já dělal bakaláře na Karlovce, kde je pak Mgr., ale magistra/mastera mám stejně z Anglie. Tam si ani titul ke jménu nepíší, pokud nemáš PhD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdar pacienti,

prubnu to tady, za zeptani nic nedam ;-).  Mam fajn praci, od pondelka do patku, zadny stres a magorina, zkratka super (diky chronomagu)  Ale hodily by se penize bokem. Pres sezonu mam dobrou brigadu, ale poslednim zavodem v rijnu to konci.  Kdybyste treba nekdo z ostravaku vedel o necem, co by se mi mohlo libit ;-). Nechci to za kazdou cenu, neni to pro mne zivotni priorita. V uvahu pripadaji pouze vikendy (patek od 15h do nedelniho vecera). Chci si vicemene spestrit nudnou zimni "nesezonu" a treba dva vikendy v mesici neco udelat a cosik vydelat. 

Co bych si umel predstavit? (a co tak nejak umim). Opravy a prace kolem vozidel vseho druhu (motocykly, motokary, osobni a nakladni vozidla, obrnena technika, lesni stroje, atd.. atd.., opravy veteranu, apod...). Presne zamecnicke a kovoobrabeci prace a vse s tim spojene (vcetne brouseni presnych dilu na plocho i na kulato). Mozna i nejaky rozvoz bych zvladl (ne bus, jinak vse vcetne profesaku), ale to by muselo byt zajimave. Najezdil uz sem se vcelku dost a to vcetne souprav 80 tun. 6 let sem servisoval stroje v gastronomii. Asi bych dal i nejake drobne opravy v nemovitostech, v dilnach a na zahradach. A kdo vi, ceho vseho sem jeste schopny  :lol2: .

Jsem precizni a detailista a nesnasim fuserinu, ceske svejkovstvi, amaterismus, diletantstvi a stroje napadene kutilem. 

Vsechno ostatni pres SZ.

Dekuji za vas cas  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

používat můžeš titul, který jsi dostal - když nevíš, najdeš to na diplomu

Vysokoškolský zákon pak upravuje zkratky pro jednotlivé tituly

Nepochopil si. Ja nepisem, ze si mozes sam vybrat co si budes pisat (ak sa vobec najde clovek co si titul dakam pise). Ja vravim, ze podla wiki sa stale v CR udeluje pre dane odbory aj titul Ing.

 

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Oprava (vzhledem k příspěvku Miceye jí neudělám editem)

 

titul MUDr. se skutečně získává v magisterském studiu - koukám na to jak puk, ale je to tak - doktoři (medicíny) mají všechno prostě nějak divně

omlouvám se za chybu

 

titul JUDr., ale stejně tak ThDr., RNDr., PhDr. a PharmDr. mohou získat jen ti, kteří již magisterské studium absolvovali

Miceyi, bylo by dobré, kdybys mě opravoval jen v tom o čem něco víš  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...