Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

vraby - a tohle jsi četl? http://aeronet.cz/news/svedectvi-cesky-z-nemeckeho-logistickeho-skladu-amazonu-exkluzivne-pro-ae-news-vydirani-vyhrozovani-sledovani-zamestnancu-na-toaletach-soukromi-detektivove-pedometry-po-pul-roce-vyhoreni-a-novy/

Je to dost votročina, zdá se ...

 

Zdravím zdejší osazenstvo a prosil bych o vaše názory. Za ty roky co jsem tak vím,že je tu dost znalejch borců co poradí,napíší svůj názor bez skrupulí atd.

 

Manželka chce odejít z ústavu zvaný Česká pošta a má namířeno do Amazonu. Ze začátku jsem byl pro,vím jak to tam chodí,ale po přečtení a zjištování jak to chodí v Amazonu jsem na pochybách.

Co vy na to?

Upraveno uživatelem ToMa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí,tohle všechno mám přečtené,diky. Bodla by nějaká zkušenost od kámošů jak mi psal Franta.

Ted mi moje říká,že test kterým tam procházela doloval z lidí jak nejlépe bonzovat ,to asi o něčem svědčí.

Kamarád dělal v Menlu(bývaly vratkovy sklad Amazonu pro Německo, ted to od nich převzal Amazon).nastupoval tam původně jako lepší skladnik s angličtinou, později se vypracoval na manažerskou pozici. Prace celkem fajn a i peníze. Jediná nevýhoda směny. 14 dni se pracovalo ve dne, dalších 14 dni mel směny v noci. Makat tam musel, ale bavilo ho to a o otrokářství rozhodne nemluvil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím,

 

dcera mne poprosila, jestli bych se zde neoptal... Letos dokončila Bc. na VŠE (zahraniční diplomacie), na uvedené škole pokračuje v ing studiu. Poptává praxi poplatnou oboru, ideálně skrze MZV či instituce s vazbou na EU.

 

Za případné nabídky či tipy přes SZ předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám práci pro kamarádku, lokalita Nový Jičín a okolí, nebo i práce z domu, Ideálně částečný úvazek nebo práce 8-15

 

Výborná angličtina, PC, organizačně schopná, technické myšlení, manuálně šikovná.   Výborně vaří :)

 

Když tak SZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hele chlapi, chtěl jsem se zeptat, zda nevíte o nějakém způsobu, jak se elegantně vykroutit ze zaměstnání ?

 

Zaměstnavatel jde do kopru a nechce mě pustit na dohodu. Pořád věří, že se to nějak vzpamatuje (ale v řiti je to už od června) a tak mě tady drží, ale protože nemáme zboží, tak mi dává jen základní mzdu což je asi 30% běžného výdělku když obchod funguje. 

 

Je mi jasný, že můžu dát výpověď, ale otevřeně - dva měsíce se mi tady trčet nechce, páč se tu jen houpu na židli za 30% platu. 

 

Myslíte, že je velký průšvih se nechat vyhodit kvůli absencím ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...