Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Zdar pánové. Není to zrovna asi nejvhodnější místo ALE. Již více než před rokem jsem uzavřel svoji kancelář v Basileji. Nové globální standarty ( FATCA) aj. další příjemnosti z Bruselu, o Burešovi nemluvě, mi v životním poločase způsobily pár vrásek. Pokud by někdo ( i externě) potřeboval helfnout s podnikáním "umím" -  financování, banky, celnice, korporátní daňové poradenství, privátní bankovnictví ( Švýcarské banky) vč. legálních fíčur aj. užitečnosti.  25 let praxe, převážně na pozici fin./ obch. ředitelů nebo předseda správní rady nadace, atd. Svého času i jednatel obch. zast. OMEGA electronics (Biel). "Můj telefon mají", někteří poslanci, vč. těch EU, pár prezidentů oborových komor i majitelů známých českých firem.

 

Nechci zbytečně vysedávat doma, takže klidně rád vyrazím na kafe, hodinkovej pokec a rád vypomohu nějakou radou, pokud zrovna potřebujete nastavit firmní peníze aby vám z nich taky něco zbylo, atak.

 

Kdyby něco tak klidně votravujte buď do SZ nebo morx@europe.com

 

Jinak ať se daří

Tom

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by pro mě někdo nějakou práci na doma, nějaký home office. Nevím, co všechno se dá z domova na PC dělat, jsem otevřený všemu. Mám přes den času dost a nechci ho promarnit. Nemám žádnou specializaci ani speciální dovednosti (programovat asi nebudu), ale jsem učenlivý a hlavně spolehlivý. 

Nabídněte a nějak se domluvíme. 

 

PS: leštit kliky a nabízet pojištění nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Je tu někdo komu se chce pracovat jako (auto)mechanik?


-opravy nezávislých topení a autoklimatizací do osobních a nákladních vozidel a autobusů
-instalace nových agregátů topení, autoklimatizací a transportního chlazení do osobních a nákladních vozidel a autobusů

Lokace: Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim,

je tu nekdo, kdo by vedel o nejake praci pro vedouciho utvaru rizeni kvality a jakosti, predtim technicky manager, predtim vedouci skladu ? nejsem zadny fluktuant, jsem clovek, ktery se pohybuje nejenom ve vyrobnim prostredi, clovek ktery se neboji rici pravdu, je samostatny, snazi se delat vse sam a jit proti proudu ?

Lokace: sever severu severnich cech (Sluknovsky vybezek, ochota dojizdet), ale musi se vyplatit... ;)

vice asi po SZ v pripade zajmu, pripadne doporuceni - diky predem.

jinak podpora koncovych uzivatelu celou dobu pri zamestnani, apple i windows + telefony 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám někoho na IT/Telco pozici = tier2 technical support engineer, v angličtině, ideálně základy linuxu, člověka co chápe jak fungují telco sítě, základní znalosti routingu/switchingu, základy VoIPu (SIP). Další znalosti vítané.
Do US firmy, fulltime, unlimited contract, zájemci pošlete mi CV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, shanim asistentku do male firmy (tym 8-10 lidi) v centru Prahy. Zprostredkovavame prodej investicnich nemovitosti. Prace 9-18, zadne prescasy, zadne vikendy. Potrebuji solidni znalost AJ, ale nehledam nikoho s "pravnickou" anglictinou :). Tak kdyby nejaka vase robka nebo dcerka chtela zkusit stesti, pisnete SZ.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kluci je pravda ze na jizni Morave jsou mizerne platy? Okolo Uherskeho Hradiste cca 20 tisic cisteho? Ted se tam prestehoval znamy a je z toho docela v šoku. Vim ze se takhle neda pausalizovat ale preci jenom se zeptam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...