Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

To budou jistě holky na roztrhání. Jinak i mezinárodní firmy umí šetřit. O skutečném nástupním platu pochybuji..

Pred 13 lety, asistentka sefa it oddeleni, tedy ne zadneho korporatniho reditele, nastup 32k, predpokladam, ze min to ted nejspis nebude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Gran Moravia (prodejna sýrů) je inzerát na prodavačku - nástup 30000 Kč + 2,5 kila másla + 1 kg sýra měsíčně :D. Faktem je, že zejména v Praze vyletěly nástupní mzdy do oblak. Bohužel se firmy nepoučily a dělají stejnou chybu - dávají větší nástupní plat než mají stávající zaměstnanci.

 

Jinak já jsem také změnil zaměstnání, za poslední rok 2 krát. Nejdříve do firmy, která prodává součástky na CNC stroje, tam jsem si nějak "lidsky nesedl", tak teď dělám likvidátora pro zahraniční pojišťovny a celkem mi tahle práce sedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lasko, co je tohle za otazku? Za prvy nechapu, jak muzes info z UH generalizovat na celou jizni Moravu - bude rozdil Uhersky Hradiste, Uhersky Brod, Zlin, Brno. I lokalne, pokud nekde sidli vettsi firma/firmy. A za druhy se ho jeste zeptej, za kolik tam koupil barak... Se podivej na ceny nemovitosti v UH a treba v tom Brne.

Kluci je pravda ze na jizni Morave jsou mizerne platy? Okolo Uherskeho Hradiste cca 20 tisic cisteho? Ted se tam prestehoval znamy a je z toho docela v šoku. Vim ze se takhle neda pausalizovat ale preci jenom se zeptam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skalis: ja zase nechapu co se ti nezda na me otázce? Napsal jsem konkretne mesto kde jsou platy takove jake jsou a par lidi tady odsud to potvrdilo tak co je na tom nepochopitelneho???

 

Navic se nebavim o Brne ale okoli UH.

Upraveno uživatelem laskajefajn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

shanim do teamu ucetni pro pohledavky (Accounts Receivable Accountant).

Vhodne i pro absolventy/juniory, anglictina nutnost.

 

Misto Praha 6 (hned u metra, tramvaje, autobusu a vlaku).

 

Flexibilni pracovni doba + HO po zaskoleni v pripade potreby.

Slusny benefity - cafeteria system, neomezena dovolena, detsky koutek, wellness v kanclu (sauna, fitko, masaze, yoga..), pipa na terase, jazykove kurzy, dog friendly office atp..

 

Kdyztak PM.

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skalis: ja zase nechapu co se ti nezda na me otázce? Napsal jsem konkretne mesto kde jsou platy takove jake jsou a par lidi tady odsud to potvrdilo tak co je na tom nepochopitelneho???

 

Navic se nebavim o Brne ale okoli UH.

Psal jsi jizni morava a ilustroval to Uherskym Hradistem. To je podobny, jako rikat vychodni cechy a poukazovat na Zichlinek. Ale jo, psal jsem to zbytecne konfrontacne, piece. Nicmene mzda je bez kontextu cenovy hladiny v miste dost neuplny udaj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

laskajefajn: ale taky jsme Ti psali, ze se v tom stejnym regionu da vydelat vic. Na otazku, jestli v UH berou lidi dvacku je stejna odpoved jako lto vsechny lokality v CR. Dvacku berou i v Praze. A berou tam i min, ale i vic.

Takze ve vztahu k Tve otazce muzem rict, ze pokud nekdo v Praze dela za dvacku, tak jsou mizerny platy i tam. Navic jsou tam vyssi zivotni naklady, drazsi nemovitosti a i pivo tam bude drazsi.

Takze ve finale mi z toho vychazi, ze zatimco s dvackou cistyho v okoli UH vyzijes, v Praze zivoris... tak kde je vlastne lip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

debata jak u retardov... vsade najdes v ramci rovnakej profesie priepastne rozdiely. murar moze zarabat 20k a moze zarabat aj 50k podla toho ako sa obracia. asistentka moze zarabat 20k a moze zarabat aj 50k podla toho ako sa obracia (a nemyslim hulenie ftakov). 

to asi osadenstvo este zije v sociku abo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jankoxxx, já teda opustil několik firem, kde jsem se otáčel jak vrtule, a když jsem si řekl o zvýšení platu, odpověděli mi, že sice dělám skvělou práci a jsou rádi, že mě tam mají, ale peníze na přidání pro mě žádný nemají ;-)

Ale jasně, chápu, cos napsal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...