Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Ten "dement" byla nadsazka v reakci na to, ze na ty seika to kolegpvi prece ubec nevadilo. Mne to prijde jako celkovej problem, ze lidi vykonavajici svoji profesi v tom nejsou dobry a platovy podminky je k tomu nijak nemotivuji aby rostli, proste po case skoci o dva kramy vedle a budou prpdavat trika. Vudyt o nic nejde. Pak se ztraci kontinuita a ty sluzby stoji za prd. Kdyz potkas starsi prodavacku v obchode z oblecenim tak uz ode dveri vi, jakou velikost kosile ti ma podat. Mlada kaca cumi a jeste ji otravuje, ze si nekdo chce neco koupit. Problem je, ze maji obe velmi podobnou vyplatu a tak neni motivace.

Jinak uz dal nic psat nebudu, viditelne se to nekterych dotyka.

Btw Bydlim v okrese Znojmo, krasny a bohaty sudety, takze si prazskej zadek a kilo nechte od cesty.

Navic se frantik presne vyzna v tom, kdp tam bude chodit nakupovat a co bude chtit, takze uz neni co dodat, nedelas tam nahodou sefa?

Hosi, nechtel jsem nikoho vytocit, jen si myslim, ze prodavat hodonky a rohliky je to stejny. Akorat tim platem ten inzerat n stejny lidi miri. To je vse. Mir

Se v tom kuwa vyznam. Za prve jsem z JČ, často tam jezdím a vím třeba, co lidi řeší za problémy a co nosí za hodinky. Nicméně stačí si dat 2 a 2 dohromady, jaká je kupní síla a složení obyvatel v Budejcich a bude to tak podobne, jak jsem psal.

Ale spis si myslím, ze Jihočeši nebudou takový zoufalci jako nekteri místní, aby čekali na Rolexy roky v poradniku a nemohli si je za svoje prachy koupit :-)))

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle regionu to muze byt jinak. Cajzlum neni co s tema platama zavidet, se podivejte na ceny bytu... Holt vsechno ma svoje.

Nejde o to, jestli je tricet obecne hodne nebo malo, ale ja prodejce hodinek, ktery o tom neco vi, chova se adekvatne ke klientovi a dokaze ho treba strhnout povazuju za pomerne narocny povolani. Proto by mel mit dle me vic penez, klasickej zamestnanec retezce. A jestli se tu maji krizem krazem tahat extremy, da se povidat na platy a benefity zamestnancu skoda auto. Jak tam vypada to vypada v pomeru k platu zdravotni sestry, nedej boze doktora, kteri pro vykon museli radu let studovat a nesou obri rizika..? Nezijeme v idealnim svete, tak to proste je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tu tak melete to není možné :) Na prodavačku to je pěkný plat možná až moc pěkný. Btw. jsem z Karviné.

Cekej pockej, to sem ale pletes uplne jiny sport! V Karvine se bydli za trest a trestanci, jak znamo, narok na mzdu nemaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvacet pět let dělám v oboru, zámečník svářeč s úřední zkouskou a maruritou. Už dva roky dělám pro firmu, co má ředitele ve Švedsku a rozlezlá je po celém světě. Teď jsem dosáhl na hranici třicet tisíc hrubeho po prvé v životě. Je to i s příplatkama a bonusama. To, že to není žádný med být každý den propocenej a tahat těžký věci rukama a dejchat bordel nebudu popisovat. V oboru je nabidka mizerná a někdy za peníze dost nedůstojné a to se bavím o Brně. Kdyby mě někdo řekl, že za ty prachy můžu být někde v teple, čistotě, tichu s nenadřenej, budu si myslet, ze si dělá prd.l a rovnou mu jednu břinknu po čuni.

Jak nad tím tak přemýšlím ta bych měl po tej čuni dostat asi já, abych se vzpamatoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, jen že ty náklady v Brně jsou taky šílené (bydlení). My jsme na Vyškovsku a platy jsou tu podobné (kousek lepší) u zámečnické - svářečské profese. V Brně bych zkusil vyjednat lepší peníze - pokud umíš svařovat a k tomu zámečnickou, tak by ses mohl pohybovat o něco výše. Jen tip - zkus zatlačit na šéfa, případně se jen poohlédni jinde.

 

Když si vezmu, že teď prodávám hodinu svářeče i za 800,-  Kua měl bych začít dělat na sebe :-D 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naštěstí bydlím v RD (1920) s přítulkou. Děti nemáme, tak nám stačí co je. Pokud člověk trochu rozumě topí a šetří, není to tak hrozný. Údržbu si z větší části dělám sám a zbyde i na dovču u nás nebo v zahraničí-(chorvatsko nebo slovensko) Nežije se nám špatně, ale nechápu tady ty příspěvky o výši mezd za danou práci. Pokud není nabídka, beru co je. A nebudu se stavět do pozice "za ty love bych nevstával".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, jen že ty náklady v Brně jsou taky šílené (bydlení). My jsme na Vyškovsku a platy jsou tu podobné (kousek lepší) u zámečnické - svářečské profese. V Brně bych zkusil vyjednat lepší peníze - pokud umíš svařovat a k tomu zámečnickou, tak by ses mohl pohybovat o něco výše. Jen tip - zkus zatlačit na šéfa, případně se jen poohlédni jinde.

 

Když si vezmu, že teď prodávám hodinu svářeče i za 800,-  Kua měl bych začít dělat na sebe :-D 

 

Jó kamaráde, tlačit můžu s bezpečným výsledkem jen na záchodě. V případě šéfa to znamená tlačit před sebou pěkně dlouhej aparát úředníků, kteří mají z mé práce nemalý přínos. Tak proč by mě přidávali? To jako že by si sami snížili plat, aby se nějaká solvina měla trochu líp? Tak to nefunguje. Jejich úvaha je taková, že pokud se mě to nelíbí ta můžu jít. Za bránou je lidí jak sraček. A když jsem se ptal někde jinde, bylo to podobný jak na prachy, tak i na jednání. Tady mám aspoň klid od vedoucích, neboť je tam jen jeden a velice slušnej a vstřicnej a dělám jen na jednu směnu a to 8,5 hod. Ti co jsou nad ním nám do toho nekecají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brat zeny robi nieco podobne v okoli Zlina a ked ma firma kseft a on nie je lenivy napisat si vikendovku, tak je v pohode na dvojnasobku. Ak si spokojny, dobre Ti tak, ale ak niesi, tak sa vazne poobzeraj inde, mozno budes prijemne prekvapeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...