Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Byvanie v hlavnom meste je vazne cenovo utrhnute z retaze.... a ja som legendam o bohatych (nielen)Rusoch, ktori do nehnutelnosti v Phe ulievaju peniaze a nechavaju ich vraj ladom nechcel verit, kym som nemal moznost vidiet to iste ale on steroids priamo v Rusku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

já bych šel radši teda prodávat ty Rolexky.

No to právě záleží, jestli v Budějkách z takovýho platu utáhneš nájem 2+1 s manželkou a batoletem nebo si coby mladý single zvládneš odkládat, abys tu rodinu jednou mohl založit. Neznám poměry v ČB, vím jenom, že ve Svitavách to za tyhle prachy jakž takž jde, v Praze ani smykem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byt chapu. V Praze bylo draze uz za Rudolfa II.. Ale ty sluzby? Copak stoji prostitutka v Praze vic nez u nas? :D

 

 

To nikdo nevi kdyz jim tam ted zavrou ShowPark :)

 

No jo no, doba kdy ti dala šlapka za párek v rohlíku a ještě ti dala kousnout jsou nenávratně pryč. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla s klukama na oslave debata a musel sem priznat, ze sem nebyl nikdy v bordelu.

A Kmeta, nejvetsi kapacita a prasak na mou otazku , jestli mu neva, ze tam pred nim bylo ten vecer spoustu jinejch klobas povida: "no to musis jit hned jak vodevrou." :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Priatelia,

kedze som sa vratil na Slovensko, hladam job, idealne nieco v obchode, retail, b2b... mam manazerske medzinarodne skusenosti, tak hladam nieco podobne, kludne aj kratkodoby projekt, som volny, tak rad pomozem. Som v BA, ale cestovanie a zahranicie nieje problem.

 

Rad sa nezavazne stretnem, dame kavu, porozpravame o hodinkach a mozno z toho nieco vypadne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, zkusím to dát i sem. Scháníme kolegu, nebo kolegyni k nám do firmy. Kyby jste někdo měl zájem , nebo o někom věděl... Docela to spěchá. Nástupní plat kolem 30000 a docela slušný benefity.

https://www.jobsystem.cz/1907592-p-operator--operatorka-call-centra--praha?fbclid=IwAR1iJMMyID03Sir3TXiOzeHZ0ybPruGKSXBb8gjnwGaN4GJVwW-iylsXOF8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo komu se chce pracovat jako (auto)mechanik?

 

-opravy nezávislých topení a autoklimatiza

cí do osobních a nákladních vozidel a autobusů

-instalace nových agregátů topení, autoklimatizací a transportního chlazení do osobních a nákladních vozidel a autobusů

Lokace: Brno

Zase jeden flek volný...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, vzhledem k tomu, že jsem už na Chronomagu sehnal snad všechno, zkusím se schválně poptat i po nějaké zajímavé práci. Jsem zkušený IT konzultant, přes 20 let jsem dělal na implementacích SAPu a dalších IT systémů v ČR i v cizině. Zkušenosti mám nejen se samonou konfigurací, ale i s projektovým řízením, řízením změn, optimalizací procesů, vedení IT týmů apod. Preferencí je nějaký projekt na kontrakt (mám s.r.o.). Jsem z Plzně, ale pokud se bude jednat o zajímavou práci, tak lokalita nebude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdar,

Dovolim si ozivit tohle vlakno a zadat poptavku.

Pro nas tym v korporaci shanime obchodaka (salesmana). Idealne nekdo, kdo ma alespon trochu praxe (ctyri pet let) a nejake kontakty, ale nemusi to byt vylozene seniorni clovek s desitkami let praxe. Nas sef obchodaku uz si ho vycvici :) Shanime proste vlcaka, kterej se zakousne a nepusti, dokud nedotahne deal do uspesneho konce. Pokud jde o portfolio nasich sluzeb, tak mame nekolik smeru.

1. Data a automatizace (Big Data, Data Analytics, AI, Robotics, lehky vyvoj aplikaci apod.)

2. Cybersecurity (Security operations center, incident response, prevence cyber utoku atd.)

3. Controls (third party reporting, internal controls, procesni audity a optimalizace, interni audit, compliance, sustainability, SOX, atd.)

4. Regulatory and Attest (zde zejmena v ramci Pharma prumyslu, ale chceme rozvijet i dal).

Z vyse uvedeneho vyplyva, ze se tedy jedna spise o technictejsi zalezitosti. Je mozne jit pres vsechny smery, nebo se specializovat, to bude zalezet na domluve. Hledame nekoho zodpovedneho, kde je schopny rozumne reprezentovat firmu a dotahnout business. Par obchodaku, kteri kecali a rozkladali rukama a behem 12 mesicu donesli businessu za nula Kc uz jsme meli a timto smerem tedy cesta nevede. Portfolio klientu mame, chceme ho dale zkvalitnovat a rozsirovat.

Nutna je anglictina slovem i pismem. Jsme mezinarodni korporace, ve firme je spousta cizincu a 70 % casu se stejne bavime anglicky. Misto vykonu prace je Praha.

Vice info pres SZ. Nejsem ten, kdo by toho cloveka nabiral. Figuruju jako zprostredkovatel kontaktu na naseho sefa obchodaku a HR.

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Když už sem chodím každý den, tak to zkusím:

Hledám zaměstnání

Je mi 29 let, maturita IT a ekonomie, Dis. z právní asistence. První mé zaměstnání bylo v prodejně, půjčovně a servisu profinářadí, poté jsem šel do Armády ČR, kde jsem sloužil 3 roky u Hradní stráže, pak jsem onemocněl a dostal zdravotní C, a přesunul se do kanceláře na rok na Agentuře personalistiky. V kanceláři v Praze jsem měl pocit pomalé smrti, proto jsem ke konci roku 2019 odešel na vlastní žádost.

Chtěl bych dělat něco, co mě bude bavit (jasný, vím, že to není optimální popis) a bude to mít smysl, nejlépe uvidím plody své práce. Manuální práce mi nevadí, ale na šikovnosti potřebuji trénovat. Ideálně by podle mě byla malá/menší rodinná firma, někde na venkově nebo poblíž. Co nejblíž k nějakým kopečkům, přírodě a podobně. Místo práce je aktuálně tak nějak jedno, byl bych rád, kdybych něco našel v Jeseníkách nebo poblíž, klidně i v jiných českých horách. Stavím se dodávku na bydlení (na nějaký čas), takže lokalita je omezená jenom tím, aby tam bylo krásně.

Co je dobré vědět:

- sportuji a nejsem líný člověk (jsem lezec, biker, motorkář, cestovatel, sportovec tělem i duší),

- mám po rakovině (2018)j, jsem plně zdráv a bez omezení ale bohužel nemohu min 3 roky k AČR ("akce"), hasičům nebo policii,

- umím pracovat na PC, vystudovanou právní asistenci jsem dělal naposledy na praxi a lehce poslední rok v armádě, jinak skoro vůbec

- chtěl bych nejlépe alespoň 50/50 práci terén/kancl, když bude práce terén 100% proč ne :) 

- sice nejsem extra manuálně zručný, pracovat s nářadím a stroji zvládám, ale nechci někde dělat "úkáčko"

- nevím jestli je to důležité ale mám psa (staffbull)

- víc věcí klidně zodpovím na dotaz.

 

Kdyby někdo náhodou o něčem věděl, vlastnil nebo znal někoho kdo vlastní menší rodinnou firmu kde by někoho hledali tak budu rád za zprávu.

Ať se daří, Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jak jsou na tom firmy, které máte, nebo kde pracujete?

My, strojírenství, jsme teď pouštěli lidi, ale jednotky případů, jinak kurzarbeit a jede se dál. Druhý kvartál obchodně v pohodě, ale zakázkově třetí bude propad a fakturačně čtvrtý.

Odvolávky do automotive běží, ale nové projekty skoro vůbec. Máte někdo opačnou zkušenost?

S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám v aut. odvětví v náhradních dílech a tady se jede furt bez přestávky. Propouštělo se taky, ale spíš to vypadalo jako využití situace pro odchod nepohodlnych :/

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Sněhulák napsal:

Ahoj,

jak jsou na tom firmy, které máte, nebo kde pracujete?

My, strojírenství, jsme teď pouštěli lidi, ale jednotky případů, jinak kurzarbeit a jede se dál. Druhý kvartál obchodně v pohodě, ale zakázkově třetí bude propad a fakturačně čtvrtý.

Odvolávky do automotive běží, ale nové projekty skoro vůbec. Máte někdo opačnou zkušenost?

S.

 

U nás ve stavebnictví (malém) je práce až až. Spíše bych přijmul další lidi. A co se týče korony, tak nasmlouvané zakázky běžely jen nebyl přísun nových, ty se dostavily květen - červen. Autodoprava vnitrostátní taky OK, naopak v koroně jsme nevěděli, kam dřív. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Valderek napsal:

 

U nás ve stavebnictví (malém) je práce až až. Spíše bych přijmul další lidi. A co se týče korony, tak nasmlouvané zakázky běžely jen nebyl přísun nových, ty se dostavily květen - červen. Autodoprava vnitrostátní taky OK, naopak v koroně jsme nevěděli, kam dřív. 

 

Zajímavé. Není to odlivem zahraničních pracovníků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...