Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

E-commerce: Neskutečný nával práce, tržby v době lockdownu lámaly rekordy a překonávaly i ty nejdivočejší forecasty. S rozvolňováním se vracíme zpátky na očekávaná čísla, práce je pořád nad hlavu. Nabíráme podle dlouhodobého plánu, kvůli viru se neupravoval. Poslední větší personální čistka proběhla loni na podzim. Jestli nás něco brzdí v raketovém rozletu, je to vnitřní tření a technologie kolabující pod náporem dat, ale to je dlouhodobý problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sněhulák napsal:

Zajímavé. Není to odlivem zahraničních pracovníků?

 

Odliv zahraničních pracovníku spíše způsobil, že firmy, které jejich služeb využívají, tak nestíhají termíny apod. Nás se toto netýká, máme pouze lidi z ČR. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Sněhulák napsal:

Prej nedostatek pracovníků na sběr chmele. 😂 Už abych se kvůli COVIDu bál jít do hospody.

Neboj, dopadne to dobře, akorát letos nebude Žatecká Dočesná :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, skodna napsal:

Ted su brňák, ale toto Brno pos.. lo. Vždyť to byl jeden ze tří jistých příjmů do kasy po GP a ignis brunensis nebo jak se to píše. Prostě ostuda jak Brno. Zklamali mě. Ale co stim už 

Ignis velká akce je, ale po odečtení všech s tím spojených nákladů to extra vývar není. Ten veletrh je ovšem horší :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT a emocionální výlev, ale v Brně je snad všechno špatně:

Absolutně nekoncepční (ne)rozvoj Brno-Jih

Absence funkčního konceptu rozvoje MHD

Privatizace městských bytů

Snad nejčernější rozprodej a kšeftování s pozemky v republice

Tragická situace kolem letiště, viz jeho nájemní smlouva

Všechny velké akce buď zkrachovali, nebo jsou velmi blízko krachu

TTL: Brno je město s potenciálem na půl milion obyvatel, luxusní zázemí služeb, viz zdravotnictví ve městě a školy, ale v reálu je to totální zmar.

PS. Jsem Brňák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to tam kolem Dornychu taky je samej cigán - nicméně oproti 25 letům magistrátních "aktivitit" při protlačování "nového nádraží" ve zkurvené bažině za Zvonařkou (kde sponzorům ODS visí miliardy a nemůžou se dočkat, až kolem postaví doslova hradbu z věžáků) jsou Komárovští mantáci jen neškodní vesničtí čučkaři, co mají území už 40 let blokované X verzema rezerv na průtahy/okruhy/dálnice, s rizikem žaloby o odškodné za jakékoliv rozhodnutí...

PS: Kdysi jsem tam s rodiči bydlel - a jsem rád že už jsem 20 let pryč.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-commerce: Neskutečný nával práce, tržby v době lockdownu lámaly rekordy a překonávaly i ty nejdivočejší forecasty. S rozvolňováním se vracíme zpátky na očekávaná čísla, práce je pořád nad hlavu. Nabíráme podle dlouhodobého plánu, kvůli viru se neupravoval. Poslední větší personální čistka proběhla loni na podzim. Jestli nás něco brzdí v raketovém rozletu, je to vnitřní tření a technologie kolabující pod náporem dat, ale to je dlouhodobý problém.

V jakym sortimentu / ecomu delas? Kdyztak sz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Radek124 napsal:

Však to tam kolem Dornychu taky je samej cigán - nicméně oproti 25 letům magistrátních "aktivitit" při protlačování "nového nádraží" ve zkurvené bažině za Zvonařkou (kde sponzorům ODS visí miliardy a nemůžou se dočkat, až kolem postaví doslova hradbu z věžáků) jsou Komárovští mantáci jen neškodní vesničtí čučkaři, co mají území už 40 let blokované X verzema rezerv na průtahy/okruhy/dálnice, s rizikem žaloby o odškodné za jakékoliv rozhodnutí...

PS: Kdysi jsem tam s rodiči bydlel - a jsem rád že už jsem 20 let pryč.

A to je to smutný, že tyhle zájmy blokují jakýkoli posun. V mých očích to není pouze OSD, nicméně ta má té špíny za nehty v Brně asi nejvíc.

Třeba někdy na srazu u pivka o tom padne řeč. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...