Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, skodna napsal:

No tak vývar asi ne, ale přiláká to sem více lidí a ti tady taky něco nechají. Aspoň pomůžou hospodám, penzionům a kapsâřům. 

to se shodneme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Sněhulák napsal:

Omlouvám se za OT a emocionální výlev, ale v Brně je snad všechno špatně:

Absolutně nekoncepční (ne)rozvoj Brno-Jih

Absence funkčního konceptu rozvoje MHD

Privatizace městských bytů

Snad nejčernější rozprodej a kšeftování s pozemky v republice

Tragická situace kolem letiště, viz jeho nájemní smlouva

Všechny velké akce buď zkrachovali, nebo jsou velmi blízko krachu

TTL: Brno je město s potenciálem na půl milion obyvatel, luxusní zázemí služeb, viz zdravotnictví ve městě a školy, ale v reálu je to totální zmar.

PS. Jsem Brňák

Brno jih, to myslíš ty dvě zatáčky k obchodnímu centru :D ? Mám něco vyřídit starostovi?

 

před 6 hodinami, skodna napsal:

No tak vývar asi ne, ale přiláká to sem více lidí a ti tady taky něco nechají. Aspoň pomůžou hospodám, penzionům a kapsâřům. 

Ono není špatný znát pozadí fungování těchto akcí, viz Ignis - Snip + Morávci, člověk pak není zklamanej z vlastní naivity o činnosti města.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, azeppelin napsal:

Brno jih, to myslíš ty dvě zatáčky k obchodnímu centru :D ? Mám něco vyřídit starostovi?

 

Ono není špatný znát pozadí fungování těchto akcí, viz Ignis - Snip + Morávci, člověk pak není zklamanej z vlastní naivity o činnosti města.

Ano, přesně ty. Děkuju, nemusíš, kritiku mířím na MmB, potažmo voliče. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Ahoj, zkusim to i tady. Nahoda je blbec.

Potrebovali bychom posilu do IT tymu. Krome znalosti Microsoft technologii (WS, MS SQL, IIS a idealne alespon zakladni znalost powershell a t-sql) je hlavni podminkou prace PO-PA od 18:00-02:00 CET pro podporu US tymu. Primarne hledame nekoho v US, ale pokud nenajdeme, tak je mi tak nejak jedno odkud bude kdo v tu dobu pracovat. Anglicky jazyk na slusne urovni jak psane, tak mluvene je take podminkou. Zbytek se nauci.

Pokud by se nasel nekdo, koho by zajimalo vic informaci, tak detaily rad sdelim po SZ a treba se domluvime.

Diky, Max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdar panove,

Zkusim to hodit i sem, protoze forum mi pomohlo uz v mnoha ohledech, tak proc ne v hledani prace.

Pro svoji pritelkyni hledam praci v Praze a okoli. Idealne Praha zapad - Praha jih, nebo treba Beroun a okoli. V soucasne dobe (jiz 9 let) pritelkyne pracuje v nemocnici jako THP, kde vede veskerou administrativu (objednavani pacientu, materialu, pristroju, vedeni korespondence atd.), planuje udrzbu (pravidelne malovani a servisni ukony) a celkove zajistuje chod kliniky. Ma celkove super organizacni schopnosti, neboji se nekam zavolat, na nekoho houknout a veci vyresit a dotahnout do konce ke spokojenosti vsech stran. Pred tim delala ve zdravotnickych potrebach, nebo take v kuchynskem studiu. 

Pozice nemusi byt nutne ve zdravotnictvi, spis naopak, rada by zase zmenila obor, pokud k tomu bude prilezitost. Pokud by se vam hodil schopny a peclivy administrativni pracovnik do vasi firmy, tak se mi prosim ozvete. Nastoupit muze po dohode, idealne od ledna 2021.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdar magove!

Uz jsem jednou diky vam nasel epesrades praci. Tam to bohuzel diky extremni nenazranosti a amaterskemu pristupu majitele skoncilo. Zase hledam neco rozumneho v Ostrave.

Jsem vcelku manualne zrucny, precizni a presny, umim svarovat, delat na soustruhu, frezce, brusce na plocho, brusce na kulato atd... Vetsinou sem se zabyval opravama ruznych stroju, vreten, vozidel, apod...Delal sem par let i v elektro (slaboproud). Nemam problem se ucit novemu.

Umel bych si predstavit nejakou praci v servise, udrzbe a podobne.

Podminkou je firma, kde neni typicky cesky bordel, svejkovstvi, diletanstvi a amaterismus... Mozna asi lepe mensi firma, kde sef nebude panak s kravatou, ktery mi bude 2x denne "chytre" kecat do prace a nerozezna frezu od frezky a sroub od vrutu...

Pripadne poresime pres SZ, kdyby nahodou nekdo o necem vedel. 

Dekuji za prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 6. 2020 v 21:00, Z. Paul napsal:

Když už sem chodím každý den, tak to zkusím:

Hledám zaměstnání

Je mi 29 let, maturita IT a ekonomie, Dis. z právní asistence. První mé zaměstnání bylo v prodejně, půjčovně a servisu profinářadí, poté jsem šel do Armády ČR, kde jsem sloužil 3 roky u Hradní stráže, pak jsem onemocněl a dostal zdravotní C, a přesunul se do kanceláře na rok na Agentuře personalistiky. V kanceláři v Praze jsem měl pocit pomalé smrti, proto jsem ke konci roku 2019 odešel na vlastní žádost.

Chtěl bych dělat něco, co mě bude bavit (jasný, vím, že to není optimální popis) a bude to mít smysl, nejlépe uvidím plody své práce. Manuální práce mi nevadí, ale na šikovnosti potřebuji trénovat. Ideálně by podle mě byla malá/menší rodinná firma, někde na venkově nebo poblíž. Co nejblíž k nějakým kopečkům, přírodě a podobně. Místo práce je aktuálně tak nějak jedno, byl bych rád, kdybych něco našel v Jeseníkách nebo poblíž, klidně i v jiných českých horách. Stavím se dodávku na bydlení (na nějaký čas), takže lokalita je omezená jenom tím, aby tam bylo krásně.

Co je dobré vědět:

- sportuji a nejsem líný člověk (jsem lezec, biker, motorkář, cestovatel, sportovec tělem i duší),

- mám po rakovině (2018)j, jsem plně zdráv a bez omezení ale bohužel nemohu min 3 roky k AČR ("akce"), hasičům nebo policii,

- umím pracovat na PC, vystudovanou právní asistenci jsem dělal naposledy na praxi a lehce poslední rok v armádě, jinak skoro vůbec

- chtěl bych nejlépe alespoň 50/50 práci terén/kancl, když bude práce terén 100% proč ne :) 

- sice nejsem extra manuálně zručný, pracovat s nářadím a stroji zvládám, ale nechci někde dělat "úkáčko"

- nevím jestli je to důležité ale mám psa (staffbull)

- víc věcí klidně zodpovím na dotaz.

 

Kdyby někdo náhodou o něčem věděl, vlastnil nebo znal někoho kdo vlastní menší rodinnou firmu kde by někoho hledali tak budu rád za zprávu.

Ať se daří, Z.

UPnu si svůj vlastní příspěvek. 

Kdyby někdo o něčem věděl, budu rád za info :)  pěkný den všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, 

nevíte někdo o někom, kdo by si rád přivydělal (nebo se tomu profesionálně věnuje) jako uklízečka? Hledám pravidelný úklid 2 bytů (centrum a Praha 6) (celkem 3x týdně).... klasický úklid + žehlení. Na odměně se jistě domluvíme. Potřebuju někoho slušného, spolehlivého a důvěryhodného. 

Díky moc za kontakty, či doporučení (do SZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Poptáváme pracovníka na pozici technika, (jezdí a udržuje u zákazníků zařízení, případně i montuje). Jedná se o obor, kdy zajišťujeme sanitaci a hygienu v potravinářství, působnost od jižních, západních, středních, východních Čech. Bydliště ideálně střední Čechy. Ano, bude se u zákazníků štourat ve zařízeních , dokud je neopraví.

Manuální zdatnost, prokazatelná praxe.

Samostatná práce, působnost z domova, bez nutnosti dojíždět do výrobního závodu (ten je mezi Olomouce, a Opavou). Pomoc současnému technikovy i na Moravě (chudák dnes najeden i 8000 km/měsíc (rozrostli jsme se). Možné cesty k zákozníkům na Slovensko, i Rakousko.

S tím souvisí i znalost komunikace v angličtině.

K dispozici os.atomobil i  k soukr. použití (současný technik má Peugeota 5008) ale je to dáno jen rozpočtem, jo a povinností mít ho v modré barvě), a i další benefity (telefon , notebook, vybavení tiskárnou, monitorem domu).

Mezinárodní, menší společnost (Belgie). Zde na trhu od roku 2005, v Evropě je 1 v určitém segmentu.

Nástup ihned, po dohodě.

Díky za prostor

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdar spolupacienti!

Tentokrat praci nepoptavam, ale nabizim. Koncem lonskeho roku jsem zde resil praci a nakonec se situace vyvinula tak, ze sem se namichl a na stare roky zacal delat sam na sebe. 

Vzhledem k tomu, ze cely zivot sem opravoval kdejake stroje a delal presnou praci, pustil sem se do tehoz. Jak rekl muj kamarad: "Budes delat to, co dycky,ale dostanes za to zaplaceno". ;-).

Takze kdo by naaaahodou potreboval (prace mam primerene) sikovne ruce v Ostrave a okoli, nebojte se napsat. Primarne se venuju takovym tem pracem okolo domu, bytu a garaze. Aka hodinovy manzel. Ale vyrabim i drobnosti z kovu (ted dokoncuju stul pro zabehovou stanici vreten cca 80kg), klukum motorkarum servisuju motorky (bo to je dneska dost problem), mam pajeci stanici a dalsi potrebne drobnosti souvisejici s elektronikou, servisuju pily, sekacky, snehove frezy, apod.

Klidne mi napiste SZ, za zeptani nic nedate, maximalne vam odpovim, ze to neumim a tedy nedelam ;-).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do finanční instituce v Praze hledám k sobě posilu, která by uměla z pozice managera outsourcingu řídit riziko outsourcingu, oblast rozvíjet a v rutinním provozu dohlížet na outsourcingové vztahy (z pozice Second line of defense). Takže komunikace s vlastníky outsourcingu, monitoring SLA, reporting, atd.

AJ nutná, stejně jako znalost relevantní regulace (ČNB, EBA) nebo schopnost ji rychle načíst a pochopit. Znalost bankovního prostředí výhodou. 

Detaily případně v SZ. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 2. 2021 v 20:47, vaba napsal:

Poptáváme pracovníka na pozici technika, (jezdí a udržuje u zákazníků zařízení, případně i montuje). Jedná se o obor, kdy zajišťujeme sanitaci a hygienu v potravinářství, působnost od jižních, západních, středních, východních Čech. Bydliště ideálně střední Čechy. Ano, bude se u zákazníků štourat ve zařízeních , dokud je neopraví.

Manuální zdatnost, prokazatelná praxe.

Samostatná práce, působnost z domova, bez nutnosti dojíždět do výrobního závodu (ten je mezi Olomouce, a Opavou). Pomoc současnému technikovy i na Moravě (chudák dnes najeden i 8000 km/měsíc (rozrostli jsme se). Možné cesty k zákozníkům na Slovensko, i Rakousko.

S tím souvisí i znalost komunikace v angličtině.

K dispozici os.atomobil i  k soukr. použití (současný technik má Peugeota 5008) ale je to dáno jen rozpočtem, jo a povinností mít ho v modré barvě), a i další benefity (telefon , notebook, vybavení tiskárnou, monitorem domu).

Mezinárodní, menší společnost (Belgie). Zde na trhu od roku 2005, v Evropě je 1 v určitém segmentu.

Nástup ihned, po dohodě.

Díky za prostor

 

 

UP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, bandicoot napsal:

Do finanční instituce v Praze hledám k sobě posilu, která by uměla z pozice managera outsourcingu řídit riziko outsourcingu, oblast rozvíjet a v rutinním provozu dohlížet na outsourcingové vztahy (z pozice Second line of defense). Takže komunikace s vlastníky outsourcingu, monitoring SLA, reporting, atd.

AJ nutná, stejně jako znalost relevantní regulace (ČNB, EBA) nebo schopnost ji rychle načíst a pochopit. Znalost bankovního prostředí výhodou. 

Detaily případně v SZ. Díky.

Za poslednich jedenact mesicu umim:

- se vsemi programy na virtualni meetingy

- ovladat pracku, susicku, mycku a dokonce i vysavac

- uvarit caj, kafe, brambory a udelat hemenex

- nakupovat damske hygienicke potreby

- vyvencit coklove

- holit se jednou za deset dnu (coz vlastne ani neni poznat)

- nakupovat pres internet a vyzvednout zbozi v Zasilkovne

- zarlit na zenu, kdyz prijede z prace o par minut pozdeji

- odklizet snih a solit chodnik

- zajistit remeslniky na deset let odkladane prace v baraku

- potajmu doma popijet

- koupit si patnact let vysneny auto na cestovani v dobe, kdy se nemuze nikam cestovat

- projit si Covidem prestoze jsem nikam nechodil

- anglicky

Kvalifikoval jsem se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Murphy97 napsal:

Za poslednich jedenact mesicu umim:

- se vsemi programy na virtualni meetingy

- ovladat pracku, susicku, mycku a dokonce i vysavac

- uvarit caj, kafe, brambory a udelat hemenex

- nakupovat damske hygienicke potreby

- vyvencit coklove

- holit se jednou za deset dnu (coz vlastne ani neni poznat)

- nakupovat pres internet a vyzvednout zbozi v Zasilkovne

- zarlit na zenu, kdyz prijede z prace o par minut pozdeji

- odklizet snih a solit chodnik

- zajistit remeslniky na deset let odkladane prace v baraku

- potajmu doma popijet

- koupit si patnact let vysneny auto na cestovani v dobe, kdy se nemuze nikam cestovat

- projit si Covidem prestoze jsem nikam nechodil

- anglicky

Kvalifikoval jsem se?

 😆👍 mám to podobně, dokonce je v tom už i systém. Ale došel jsem do stavu, kdy jsem se fakt těšil do práce. Takže dobrá rekvalifikace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

S kamaradem jsem o vikendu popil a zaznela zajimava predstava. Aktualne ho pretahuje jina firma a on se me ptal na prestupni bonus. Cumel jsem na nej jak puk, ale neni to uplna ptakovina. Treba Ben Chaim si jen za podpis do Sparty prisel na podpisu na cca 30 mega (jestli si dobre pamatuju). Osobne pochybuju, ze je to mimo sport normalni praktika, ale slibil jsem, ze dam dotaz sem, bo je to tu sama chytra hlava a smetanka naroda. Jak se na to koukate z pohledu majitelu firem? Proc by pri lovu schopneho jednatele mel byt podpisovy bonus ze hry? Na mem soucasnem levelu pro sve lidi na to budget nemam a kandidat by byl hned ze hry... Ale u CEO atp to asi nemusi byt uplne mimo a treba s tim mate nekdo zkusenost. Ono dnes prejit z firmy do firmy je docela nejistota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...