Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

TVL, toto vlákno je fakt masakr.

Občas nakouknu a většinou se nestačím divit. Sibiřova reakce je velmi decentním vyjádřením aktuálního stavu.

 

Požadavek zaměstnavatele:

 

* na prázdniny s nástupem třeba ihned a v případě zájmu i déle hledáme do firmy někoho, kdo se nebojí práce se železem, svářečkou a bruskou, nebo na soustruhu a frézce. Vyrábíme komponenty na stavbu mostů a vše okolo silnic. Vaříme CO2 a metodou TIG. Svářečcké oprávnění v základu by bylo výhodou, stejně tak řidičák na obsluhu vysokozdvižných vozíků. Pracovní doba od 6.00 do 14.30 od pondělí do pátku. Dílna je v Brně Černovicích asi tři minuty od MHD. Na výplatě by se případný zájemce musel domluvit s náčelníkem, páč já jsem na to malý pán. Dalo by se domluvit buď formou brigády nebo na HPP. Není problém se domluvit v případě snížené pracovní schopnosti na částečný úvazek. Chybí nám dlouhodobě lidi, co by chtěli pracovat rukama v přátelském kolektivu. Jinak denně do Brna dojíždějí chlapi z Prostějovska a Olomoucka , tak by nebyl problém se přiložit do auta k nim. Děkuji Chronomagu za prostor a všem co četli za přečtení.

 

Nonsense. Takových lidí samozřejmě je a vždy bylo všude víc než dost :-)

 

A nabidka o pár příspěvků výše:

 

"Pomalu bych si rád našel nějakou brigádu/částečný úvazek. Student třeťák VUT FSI.

Ideálně Brno, něco co je zajímavý, bude mě bavit a není to konstrukce. :)

 

Díky za případný tipy."

 

Firma hledá superzaměstnance na brigádu nebo borec ve třeťáku na VUT, student, majitel Akváčů, PéÓček a Bondovek od Omegy hledá něco zajímavého a konstrukce je o ničem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lazy: Nevím co je na tom špatně. Když jsem byl v učení, tak jsem hledal taky nějakou brigošku, a ve čtvrťáku už jsem měl svarečák tak jsem ho využil. Nepotřebujeme superzaměstnance, stačí někdo, kdo něco umí, chce si přivydělat, nebojí se práce a není línej. Vím, lidí je málo. Tak jsem to zkusil, bylo mě to vysvětleno a tím pádem děkuji za prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás se mi zdá, že jsou platové podmínky značně pokřivené, právě díky montovnám, kde lopaty berou 30, což kolikrát nemá ani spousta lidí s VŠ. Výsledkem je, že naši odborníci prchají na západ, a agentury sem vozí ukáčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne sorry nějak jsem to špatně pochopil a těch 30 jsem bral jako čistá ruka. Já jsem obyčejná solvina, nemůžu slibovat něco co bych pak případně nesplnil. Ale těch třicet v hrubým tam je a když se zadaří nějakej přesčas tak buď volno a nebo peníze navíc. Jinak si myslím to samé, že za tu práci, co tam děláme (kolektiv) tak by měli být lepší peníze. Už proto, že je tam nějaká odbornost a zkušenosti. Většina z nás máme úřední zkoušky na sváření a jiné profesní odbornosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 190 to není, máme 130 a k tomu osobní ohodnocení od 10 do 30 procent ze základu. K tomu nám platí litr na penzijní a půlku na stravenky za 90 Kč a příplatky za sváření asi 6 Kč na hodinu. V konečném součtu to dělá +/-100 30000 pokud není člověk lempl a tak nějak dělá co má a nefláká se. Jinak nazval jsem se solvinou, páč nás tak nazýval bývalý zaměstnavatel. Já osobně svařuju z osmi hodin asi sedm a zbytek je příprava a odpočinek.

Upraveno uživatelem skodna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...