Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Tak ve společnostech jako OVB se to dobře dělat nedá. Zejména proto, že nabízejí sračka produkty. Minule jsem se o tom hádal s nějakým ředitelem, co ho kamarád dovedl na pivo aby mi jako ukázal, že to je frajer a rozumí investičním produktům. Po asi 5 minutách jsem zjistil, že neví co je to EBITDA a ani nevěděl jestli je dluhopis co nabízí zajištěný nebo ne. Jediné co má smysl přes ně udělat je hypotéka, případně klasické zdravotní pojištění. Tam to přes ně banky, pojišťovny celkem tlačí cenově, tak se dá dostat na celkem slušné podmínky. Ovšem já bych si je asi raději vyhádal v bance sám než se otravovat s dementy....... to nemůže dělat nikdo normální. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nema byt OVB model presne o tom, ze nejaky OVB guru centralne schvali skupinu produktov pre dany region, ktore potom OVB minions v danom regione bezhlavo pchaju zakaznikom v zasade bez priestoru pre nejaku vlastnu tvorivost?... takze je uplne jedno jak moc a comu tvoj personalny OVB poradca rozumie, on je vlastne len taky zivy plotter, ktory hybe tuzkou nad formularmi, ktorych obsah nema sancu ovplyvnit a usmieva sa prit om na zakaznika,.... maximalne Ti teda moze ten spravny formular vybrat z nejakeho mnozstva, aj to je viac menej automaticke podla toho, kolko zakaznik planuje "vlozit" takze vlastna tvorba zase nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna v OVB jednám celkem často s (českým) top managementem, a jako guma mi tam nikdo nepřijde. Na druhou stranu, byl jsem na jejich výroční konferenci v Brně a byl v přímém kontaktu s prodejci a tam to bylo občas slušné panoptikum. Ale i tak se tam mezi nima našlo dost inteligentních lidí. Ale model je jasný, tady máš produkty a prodej. Uvidíme, jak s tím zamíchá chystaná nutná certifikace pro prodejce finančních produktů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zkusím teda ještě tady. Kdyby tu byl sikovnej elektrikář, kterej by měl zajem o praci v zahraničí (Evropa i USA), ať mi na sebe pošle do SZ kontakt. Jedná se o seriózní práci na HPP, nejde tedy o žádnej melouch/ brigádu a všechno je pochopitelně legální, smlouva, peníze na papíře atd. Víza a podobný nezbytnosti zajistí firma, která sídlí v Hradci Králové. Tak kdyby to někoho zajímalo, ať se ozve a já předám kontakt na kompetentní osobu, která mu vyslepici všechny podrobnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové a dámy, 

 

sháním do firmy v Praze webaře, kodéra, který se vyzná ve Wordpressu a nebojí se občas udělat něco na backendu. Znalost Drupalu je vítána. Spolupráce je na domluvě (ŽL, zaměstnanec, full time, part time).

 

Podrobnosti do SZ.

 

Díky

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zazil jsem.. uklizecka, prodavac, ucitelka z materske, studentici.. Jeden tyden hnoje do hlavy a najednou z nich byli sebevedomi profici, co by v pohode rozhazeli vsechny tvoje prachy.. Pac oni tomu jako rozumi. A to si nevymyslim, vlastni zkusenost.. Kdyz jsem jim vsem rekl, ze umi uplny kulovy a lidi regulerne podvadi, tak na me postvali pravnika :D Toho casu letelo investicni zivotni pojisteni, z toho meli nejvetsi vyvar. Doporucovalo se pouze a jen to s tou nejvyssi provizi od banky, takze tam nebyl naprosto zadny stret zajmu.. :lol2: Ale jsou i seriozni poradci, zadarmo ale neradi, to je jasny :)

:-)

post-1320-0-24678500-1563170306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hledáme:

 
hovoříte a píšete německy? Je vám blízké technické myšlení a rádi byste pracovali na pozici, kde se skutečně mnoho naučíte a budete mít na starosti zakázky německy hovořících zákazníků? Pak vám nabízíme pozici pracovníka příjmu zakázek v rodinné firmě s téměř 30 letou tradicí která je jedničkou ve svém oboru v ČR a úspěšně expanduje na německy hovořící trhy. Pozice je vhodná i pro pracovníky DTP či se zkušenostmi z polygrafie - není však podmínkou, rádi vás vše naučíme. Benefitem je férová mzda, příspěvek na dopravu, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní pojištění a pracoviště v příjemném prostředí  pouhých 14min MHD z metra Bořislavka. Pokud to máte dál, je zde možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma. Tak neváhejte a ozvěte se.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tu nějaký/á šikula na věci okolo compliance/crime, AML apod.?

Nejde o sprostou rutinu, v první řadě jde o implementaci nového rámce a navazujících monitorovacích a reportovacích procesů.

Když to bude otevřená hlava, nemusí být senior.

Finanční instituce, Praha.

 

edit: detaily přes SZ

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledáme architekta/architektku (ne absolventy ani studenty) do našeho atelieru v centru Hradce Králové. Archicad + Artlantis.

Za sebe mohu říct - práce tvůrčí, pestrá a slušně placená, super kolektiv šesti lidí, pěkné kolegyně ;).

Pište SZ, sdělím víc. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kamarád hledá do firmy projektanta s těmito zkušenostmi:

 

  • Zpracování projektové dokumentace na vedení NN (přípojky, přeložky), stupeň PD pro stavební řízení
  • Zanesení do GIS
  • Zpracování rozpočtu
  • Rozpočty pro nabídky veřejného osvětlení
 
Programy: MicroStation, ProGEO, KROS Plus ČEZ Distribuce a.s., KROS 4
Místo působení: Praha, případně Beroun
 
Poptávka zatím není na žádném "job" portálu. Pošlete SZ (i v případě, že nesplňujete komplet požadavky), větší detail pak samozřejmě přes telefon nebo osobně. Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

 

Budu vypisovat výběrové řízení na pozici aplikačního technika v oboru lakování v automobilovém průmyslu. Jsme české zastoupení německé firmy s vedoucím postavení v segmentu. 

Člověk, kterého hledáme by měl mít technické vzdělání a trochu praxe z průmyslové výroby, lakování a nebo technologie lakoven, povědomí o barvách, ochotu cestovat v rámci ČR, schopnost jednat s lidmi na všech pozicích. AJ  na dobré komunikační úrovni (NJ Výhodou), ŘP sk B

 

Náplní práce je implementace projektů, pomoc zákazníkům s vyladěním procesu a jeho monitorování, optimalizace produktu na danou technologii.

 

Není to tak složité jak to vypadá, ale chce to taky trochu "soft skills" a jednání s lidma.

 

Ideální kandidát by měl bydlet na trase Praha- Liberec, kde je i většina zákazníků ale není to dogma.

 

Víc informací můžu dát do SZ nebo osobě.

 

Díky za prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...