Přejít na obsah

Zaměstnání


Doporučené příspěvky

Ještě před týdnem hledali investory na ČEZ,pracoviště Kladno,je tam podminka praxe,paragraf 50,minimálně osmička,elektro vzd.s maturitou.Jedná se o připrávaře-objednávání materiálu přes dceřinou společnost,přebirání projektových dokumentaci apod. Kdyby to někoho zajimalo tak zjistím jestli to je ještě volné a nebo mrkněte na portal: www.cez.cz

 

Kariéra v ČEZ,vlevo vybrat obor a je to.

P.S sice na jednu stranu brutálně propouštěji ale zase jsou tam relativně slušny platy,benefity-dovolená apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás na firmě (PHA - Čakovice) je poptávka po skladníkovi a obchodním asistentovi/asistence (kancelář - fakturace, administrativa, práce s Money S5 apod.). Více případně v SZ.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od kolegy, kterému to poslala job agentura. Je to někdy z konce roku.

 

Lokalita:

Brno - město

Telefon:

420544527872

Typ povolání:

Obchod a prodej

 

Číslo inzerátu:

CZS/6211

 

Typ pozice:

Hlavní pracovní poměr

 

Popis pozice

 

Chcete uplatnit své obchodní dovednosti? Rádi komunikujete se zákazníky? Jste kreativní, máte zkušenost s prodejem luxusního zboží a vedení týmu?

Pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost v centru Brna!

 

Pro našeho klienta, prodejnu s luxusními hodinkami a šperky, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucího prodejny.

 

Náplní práce na této pozici je vedení chodu prodejny, komunikace se zákazníky, dodavateli a vedením společnosti. Zodpovědnost za sklad (včetně hmotné odpovědnosti) a doplňování nového zboží. Vedoucí odpovídá za vedení prodejního týmu , řeší organizační záležitosti prodejny a podobně.

 

Velikou výhodou je předchozí praxe v prodeji luxusního zboží.

 

Nabídneme Vám:

- odpovídající finanční ohodnocení (fix + bonusy z prodeje) a benefity

- zaškolení profesionálními prodejci a výrobci

- příjemné pracovní zázemí

- nástup možný ihned

- místo výkonu práce v centru Brna

 

Profil kandidáta

 

- obchodní dovednosti, reprezentativní vystupování

- excelentní zákaznický servis

- znalost sortimentu šperků a luxusních hodinek výhodou

- zkušenost s vedením menšího týmu lidí

 

Dovednosti kandidáta

 

- proaktivní přístup, kreativita

- zodpovědnost a samostatnost

 

Informace konzultanta

 

Anna Polášková

 

Panská 6

 

Brno, CZE 60200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Když na mě tohle vlákno tak vyskočilo, dám to sem taky -

 

Přítelkyně hledá práci, čerstvá inženýrka (VŠE, specializace banko/pojistko), 4 roky praxe na plnej úvazek u chartrový společnosti (supervizor prodeje letenek, odbavování a tyhle věci). Angličtina, řidičák. V Praze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zastoupení prezentuji poptávku po zaměstnání:

 

Muž, který by rád našel uplatnění v oblasti bezpečnostních služeb, se vztahem k autům (ŘP - je výborný řidič s praxí) a PC dovednosti.

 

narozen: 1991

telefon: 728 838 438

e-mail: d.pohlot@gmail.com

bydliště: Louny

 

Dosažené vzdělání

Trivis- Střední škola veřejnoprávní

 

Počítačové znalosti

Microsoft Office

Základy správy sítě a připojení

 

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - pokročilý

Německý jazyk - základy

 

Řidičský průkaz

skupina B a A1

 

Vlastnosti a zájmy

komunikativnost, přizpůsobivost, flexibilita,

sport, sebeobrana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Současná práce, kterou jsem získal jako brigádu během studia s dalším pokračováním po škole, mě přestává naplňovat.

 

Hledám proto uplatnění jako architekt/projektant. Zvažuji všechny možnosti od zaměstnání na HPP až po práci na volné noze se spoluprací na jednotlivých zakázkách.

 

Vystudoval jsem Fakultu architektury na VUT v Brně, mám zhruba dvouletou praxi v ČR i v zahraničí (Belgie). Mám slušnou znalost angličtiny (i odborné), základy němčiny bych taky dokázal oprášit. Mám rád nekonvenční přístup, nestandardní řešení jak po estetické tak po technické stránce. Znalost autocad, sketchup, photoshop, indesign samozřejmostí.

 

EDIT: ideálně severní nebo jižní morava.

Upraveno uživatelem adamjursa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jelikož moji pozici ve firmě zrušili jsem nucen hledat něco jiného. Tudíž se obracím na velectěné hodinkáře, zda-li nevědí o nepříliš namáhavé práci v Brně a okolí v oblasti strojírenství. Konkrétněji procesní inženýrství, management servisu pro stroje a zařízení, v krajním případě servisní technik nebo obchodní zástupce (obé strojní + elektro).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem lehce zoufalej a frustrovanej, tak to vyzkousim i zde..

 

V lednu jsem odpromoval v oboru 'Geopolitika a mezinarodni bezpecnost' na King's College v Londyne (MA). Bakalare mam v mezinarodnich vztazich. Umim plynne anglicky, velmi dobre nemecky, francouzsky na zacatecnicke urovni. Pracovni zkusenosti nejake take mam, detaily idealne v PM, muzu zaslat CV.

 

Nevedel by nekdo o moznosti uplatneni? Dekuji

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezoufej, ja hledal praci skoro dva mesice, nastupuju zitra. Je ale fakt, ze je na pracovnim trhu pretlak. Myslel jsem ze s mymi zkusenostmi a jazykovym vybavenim (aj,nem, it) to nebude tezke, opak je pravdou, vsude mi bylo receno: "Je Vas kvalifikovanych uchazecu mnoho, vybirat je tezke".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držím palce! Každopádně nezoufej, hledání teď trvá bohužel mnohem déle, ale kdo hledá, najde.

Já loni hledal přes dva měsíce a našel, každopádně i přes obrovskou spokojenost jsem musel dost dolů s výplatou (v plánu byl samozřejmě opak:) ) ... do budoucna mám sice zaručený růst, ale rok jsem to musel vydržet a bylo to celkem tvrdé. Na druhou stranu jsem se dovedl uskromnit a chodím domů v klidu, což je po předchozích několikaletých stresech k nezaplacení :)

Kždá mince má dvě strany ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož moji pozici ve firmě zrušili jsem nucen hledat něco jiného. Tudíž se obracím na velectěné hodinkáře, zda-li nevědí o nepříliš namáhavé práci v Brně a okolí v oblasti strojírenství. Konkrétněji procesní inženýrství, management servisu pro stroje a zařízení, v krajním případě servisní technik nebo obchodní zástupce (obé strojní + elektro).

 

http://hella.jobs.cz/ Tady jsou taky nějaký strojařský kšefty k dispozici. Sice to není žádný Brno, ale Mohelnice je od Jevíčka co by kamenem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B.F.G - něco si vyber a pošli mi zivotopis, predam na HR. A kdyz te to bude bavit, bude odměna za novou dusicku a budou hodinky :)

http://www.jobs.cz/en/company/23195-fei-czech-republic-sro

 

Mimochodem hledám zkušeného C++ programátora, Brno..

Upraveno uživatelem _Boss_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...