Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem si dnes na zatmění Měsíce vzal měsíční hodinky, ale místo zatmění přišla bouřka. Tak že zatmění bylo totální přes 2/3 oblohy... Vidět nebylo nic... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se tímto zeptat všech, co sem nahlédnou. jestli nemají třeba nějaké kloudnější fotky ze včerejšího zatmění a neměli by chuť se  zde o ně podělit s těmi, kteří, jako já, měli smůlu na mraky. Podle fotek hodinek od některých členů je vidět, že jsou mezi námi celkem zdatní fotografové a i když chápu, že fotit hodinky nebo měsíc je z hlediska umu i vybavení něco zcela jiného, tak třeba někdo něco vyblejsknul, případně natočil. Vím, že to není přímo hodinářské téma, ale vzhledem k tomu, v jakém vlákně jsem, si myslím, že to není zcela mimo.

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera zatmění pozoroval (Liberecko), na ruce sice expy (moony v hodinkovnici) a dojmy... no nic moc :D asi nejsem správnej nadšenec a mám jen turistický dalekohled, ale představ si růžový flek na obloze. Zatmění slunce je na pozorování mnohem atraktivnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jasně že stačí, ale přijde mi škoda nevyužít tak pěknou vteřinovku :/ Mám zkušenost u quarzů, že když jsem přestal využívat stopky, tak po stisku tlačítka vteřinovka "dohnala čas". Takhle to u automatů/nátahů nefunguje?

 

Kolem běžícího chrona na moonech je nějaká diskuze založena.

Já potkal jednou chlápka v práci, pochválil sem mu je, on byl celej nadšenej a povídal že je má přes deset let. Koukám, že mu běží chrono, tak sem se ho na to ptal, taky mu vadila stojící ručka a že to takto provozuje pořád ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Zdravicko, nevi nekdo, jestli existuji koncovky tahu, co by pasovaly na tah 1171 a mely sirku 21mm/22mm... ? Hledal jsem pres google, ale bez uspechu..  Predem diky  :notworthy:

 

to John Lenon - classic vintage racing - (barva reddish brown) - paradni kvalita - https://www.watchgecko.com/geckota-classic-vintage-racing-watch-strap.php 

 

 

reddish-brown-ls.jpg

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...