Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten jeden kus je na tuty zlatej kus, těhdle je 6969 to budou prodávat 2 roky. 60th Anniversary Speedmastery jsou taky furt na krámech a bylo jich "jenom 3000".

 

Až budou na trhu tak jich bude tolik že cena půjde dolu...

Super pro ostatní, co neobjednali předem. Když byly ST1 a pak ST2 (obojí 2012ks) vyprodané během hodiny či dvou, tak bylo mnoho lidí naštvaných, proč jich dělají tak málo. Teď jich je 6969, stojí dost peněz a pokud se budou opravdu prodávat 2 roky, tak si je budou fanoušci Omegy moct zajít koupit do butiku. Naprosto ideální.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč ve všem vidíte jen kšeftaře. "Rezervoval" jsem si limitku Apollo 11 50th anniversary u Dušáka už před 13 měsíci a pravidelně je furt otravoval, protože mi bylo jasné, že na 50. výročí budou dělat něco super (a na Omegaforums už se to také řeší pár měsíců zpátky). Netušil jsem, jestli hodinky ukážou v březnu 2019, v květnu 2019 nebo až v srpnu 2019, ale bylo jasné, že s něčím v 2019 vyjít musí, tak jsem se včas hlásil u Dušáka o slovo. Před 2 měsíci mi z Dušáka psali, že už je mají v systému s referenčním číslem a cenou, ale bez obrázků. Svůj zájem, rezervaci, jsem jim potvrzoval.

 

Pokud se na mne opravdu dostane, tak bych je nerad někdy prodával (nikdy neříkej nikdy, že jo), protože mám celou sérii výročních limitek k Apollo 11. Považuji se za velkého fanouška Omegy a Speedmaster limitek, rozhodně nejsem šmelinář. Proto mne mrzí, když to tu hoši takhle zobecňujete a házíte všechny do jednoho koše.

 

Nic ve zlém, ale to jako mám otravovat AD a vyptávat se jestli náhodou nemají info o limitce, že bych si ji koupil i kdyby byla růžová, protože jsem vlastně ani neviděl fotky, protože je ještě ani AD nemají? Já chápu, že musím mít nějakou tu aktivitu, ale toto se mi zdá už dost jako doprošování se. "Limitka, nebyla by?"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, ale to jako mám otravovat AD a vyptávat se jestli náhodou nemají info o limitce, že bych si ji koupil i kdyby byla růžová, protože jsem vlastně ani neviděl fotky, protože je ještě ani AD nemají? Já chápu, že musím mít nějakou tu aktivitu, ale toto se mi zdá už dost jako doprošování se. "Limitka, nebyla by?"

Nemyslím, že to je doprošování. Že je v roce 2019 výročí 50 let od přistání Apollo 11 na Měsíci, to asi víme všichni. Že k tomu Omega udělá další pravidelnou limitku (kterou dělá od roku 1989 co 5 let), to taky není úplně raketová věda. Že by těch hodinek mohli udělat málo a bude po nich velká poptávka, to by se stát mohlo. Proto jsem to začal řešit včas. A neříkal jsem jim: ?Limitka, nebyla by??, ale ?V roce 2019 bude výroční Apollo 11 model, mohl bych zaplatit zálohu, mám o ty hodinky vážný zájem.? Tak nějak mi to přijde normální. Ale třeba to někomu normální nepřijde. A je to tak v pořádku. Každý jsme jiný a nikdo nemáme patent na rozum.

 

Ale jak tu někdo psal výše - bude jich na trhu plno a pod maloobchodní cenou, nevyprodají se hned teď. Takže neřešme problém, který není ;-)

 

Mimochodem, zeptejte se u dealera Porsche, jak je to s pořadníkem na extra modely (911 GT3, 911 GT3 RS, Cayman GT4...). To nejsou limitky (ačkoliv jich vyrábí jen určité množství), jako je třeba nový limitovaný Speedster. Zákazníci platí zálohy 3-4 roky dopředu. Netuší kolik to bude stát, jaký to bude mít parametry, jak to bude vypadat...ale když to tak ?nutně? potřebují, tak to dobrovolně podstupují.

 

Je vidět, že se máme dobře. Kdyby nebylo na chleba, tak takové debaty nevedeme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavidím vám hoši to nadšení, objednávat - a v případě amíků skládat nevratné zálohy - na něco, co ani nevite, jak bude vypadat :) to snad nemá ani Rolex, tohleto.

Pokud něco sbíraš a cheš to mít komplet, tak to docela chápu. Protože to, jak to bude přesně vypadat, není zas tak důležité. Hodnota ?kompletu? v tomto případě vítězi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud něco sbíraš a cheš to mít komplet, tak to docela chápu. Protože to, jak to bude přesně vypadat, není zas tak důležité. Hodnota ?kompletu? v tomto případě vítězi.

Přesně tak. Stinná stránka je, že i kdyby tam dali na cifr plastiku Armstrongova výkalu v pink gold, s cenovkou 350, tak bych špačkoval, ale stejně to nejspíš koupil...abych to měl komplet :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, komplet sada limitek Apollo..... To se tady bavime o nizsich/strednich jednotkach milionu korun. Respekt mit tohle v Omegach (prece jenom to nejsou ocelovy Calatravy). Ale je pravda, ze treba u Phillips Watches na to v aukci kupcu budou mraky  :notworthy:

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc baví ta šlápota v měsíčním prachu na dýnku :-) ze předu je to jakésik přečančané, ale tu šlápotu by mohli začít dávat na všechny moonwatche.

Ano, to se mi taky libi...na rozdil od toho vylezajiciho pozadi. 

 

Hodinky moc pekne a komedie kolem nich taky pekna. Evidentne se mame fakt hodne dobre :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhle limitku jsem byl hodně zvědavej. Bylo jasný, že to bude něco extra a je to opravdu vysokej

level se spoustou  parádních detailů. První celkovej dojem  z balení a hodinek samotných byl-

wau..živý fotky ještě lepší..jen na 9h v subcifru mě trochu vadí ta titěrnost motivu sestupujícího

B.A.(vtipně komentováno na omega foru -Omega Speedmaster: Ass-tronaut Edition:-). Malinko to ruší

celkovej dojem. Jinak skvělej počin odpovídající významnosti výročí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten jeden kus je na tuty zlatej kus, těhdle je 6969 to budou prodávat 2 roky. 60th Anniversary Speedmastery jsou taky furt na krámech a bylo jich "jenom 3000".

 

Až budou na trhu tak jich bude tolik že cena půjde dolu...

 

Posílal jsem jim v dotazu i číslo reference na teto nový model zkopírovanej ze stránky značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, komplet sada limitek Apollo..... To se tady bavime o nizsich/strednich jednotkach milionu korun. Respekt mit tohle v Omegach (prece jenom to nejsou ocelovy Calatravy). Ale je pravda, ze treba u Phillips Watches na to v aukci kupcu budou mraky :notworthy:

Jen abych předešel nedorozumění - mluvil jsem o kompletce LE Apollo 11. To je od 20. výročí co 5 let. Dalších Apollo limitek mám také dost, ale i z těch běžných mi ještě cca 5-6 kusů chybí. No a pokud člověk otevře knihu Moonwatch Only, tak zjistí, že existuje spousta dalších, starých, limitek nebo celozlatých 200-300ks limitek, na které si asi nikdy nešáhnu... Takže komplet Apollo LE nemám. A myslím, že by taková sbírka byla hodnotou někde mezi 15-20M Kč. Jen třeba z těch novějších je Apollo 11 40th Anniversary v platině x/69 teď tržně na cca 1.5M Kč. U starých LE ve zlatě či platině budou cenovky za komplet balení ještě větší...

 

A na Phillips Watches to dávat nechci, dětem (holkám) vždycky při procházení sbírky říkám, že to sbírám pro ně ;-) Ale kdo ví, třeba mi jednou jebne a rozprodám to po kusech na chronomagu :-)))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi nějaký kusy volný ještě budou, jeden CZ AD mě slíbil dodání včetně sepsání objednávkového listu. Požaduje zaslání 10% zálohy. Snad slibem nezarmoutí. Druhý prověřuje dodání. OB Praha nemá prý žádnou alokaci. OB Wien  -  waiting list. 

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...