Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratuluju, máš to parádní ! Já tím taky teď žiju, že je nutně potřebuju. Ale pořád se chlácholím, že mi bude stačit reduced varianta :D Tyhle příspěvky mi v tom pak moc nepomáhaj !!!! Užívej je, jsou to opravdu hodinky hodinek. Mají to v sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Žigi napsal:

Gratuluju, máš to parádní ! Já tím taky teď žiju, že je nutně potřebuju. Ale pořád se chlácholím, že mi bude stačit reduced varianta :D Tyhle příspěvky mi v tom pak moc nepomáhaj !!!! Užívej je, jsou to opravdu hodinky hodinek. Mají to v sobě.

Dneska jsou poprve v praci.. 🤣 hned je mi tady lip!! Dobrej napad, urcite je nutne potrebujes 😂. Jinak ano, neco doma mam. Ale Moony maji v sobe vsechno!! Souhlas

1052D155-5B67-4265-B63D-F4A4D824C388.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Žigi

Z vlastní zkušenosti píši, že Reduced, ač pěkné hodinky, Moony nenahradí.

Tímto vývojem jsem si také prošel.

Kdybych si je místo těch všech náhražek koupil rovnou, tak jsem hooooodně ušetřil.

Rada pro ty, u kterých se ještě neprojevil nový vir korona chronobundus:

Kupte si Moonwatche a ve svém zájmu rychle opusťte tyto stránky 😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jerryl

Já to vím ! Vím to ! Nechci tomu ale uvěřit :D Asi si tím vývojem taky musím projít, tím pocitem, že si pořídím nějaké jeté Reduced, do práce, "na lítačku". A pak...si časem udělám radost opravdovýma Moonama k nějaké dobré příležitosti. Nejde dojít na konec tak brzo prostě :D

Upraveno uživatelem Žigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, ragu napsal:

Reduced na mě působí jako mongoloidní brácha moonu a ještě navíc s nic moc strojovnou. Do sbírky pro fandu speedmasteru dobrý, jinak bych se na to vykašlal.

Presne, automaty tam nechces:devil:.. 

 

před 35 minutami, jožko napsal:

Kúp si Moony a budeš spokojný

 

20201026_132739.jpg

Rada nad zlato😇

Tak a ted ti to je jasne na 100%. 🤣🤣

@ja jsem to mel stajne minuly rok - kdyz jsem si myslel, ze je pekne obejdu baterkama od Bulovy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Žigi napsal:

to Jerryl

Já to vím ! Vím to ! Nechci tomu ale uvěřit :D Asi si tím vývojem taky musím projít, tím pocitem, že si pořídím nějaké jeté Reduced, do práce, "na lítačku". A pak...si časem udělám radost opravdovýma Moonama k nějaké dobré příležitosti. Nejde dojít na konec tak brzo prostě :D

Kdo chce kam 🙈

Ale chápu Tě, mě to trvalo 15 let.

Kdybych si je koupil hned, tak by mě vyšly asi o 100 tis. levněji a mohl jsem si jich užívat o 15 let déle.

Podle předchozího videa, kde jsou rozebrány do posledního šroubku, jsou to hodinky na celý život.

Takhle už je nestihnu ani utahat 😂

38536FA5-E299-4384-93A0-181C450FA3D2.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to tu ještě nebylo - vyhrabal jsem celkem pěkně popsané rozdíly mezi cal.3861 a 1861 (popřípadě 1863). Odkaz na WUS. Těch rozdílu je zdá se docela hodně a celkem i zásadních. Nepůsobí to na mě jako drobná evoluce ve smyslu 1861 -> 1863...tohle je prostě novej kalibr. Ovšem co je z mého pohledu ještě zajímavější je nadpis vlákna a první příspěvek. Květen už sice byl a zdá se, že se nic zásadního nestalo, ale ten post byl psaný letos v lednu a všichni víme, že letošní rok není vůbec standardní. Takže je klidně možné, že rozhodnutí nasadit plošně 3861 do všech Moonů se jen posunulo. Možné důsledky promyslete sami. 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...


Ahojte, narazil som na toto kratke video. Chlapik tvrdí, ze dôvod stupajucej ceny moonov v poslednej dobe je ten, ze čoskoro príde upgrade. Som zvedavý, kedy k tomu dojde a čo to vsetko prinesie.

Odoslané z ANE-LX1 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...