Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

Ten pán má ale pěkný hodinky😀 Podle toho lomu světla na okraji skla to vypadá na safírové. Je to už starší, takže to už třeba mnozí četli, ale Tom Hanks v rozhovoru říká, že ho moc bavily rozhovory s astronauty při natáčení Apolla 13 a evidentně ho baví i Moony. Nebezpečně nakažlivé hodinky!

titulka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 minutami, Vjace napsal:

Tak jsem se hoši dočkal. A uznávám, že jsem velký pacient, nicméně za mě jsou Ed White neskutečný BOMBY 💣💣💣

Fakt mě žádný jiný Speedy na první pohled takhle nedostaly 😍

49D1AF66-3C2D-4D9E-BBB2-8EEFBD52732D.thumb.jpeg.34d0263ca5a288aae803a9674f0932d2.jpeg

5422CBFD-B0D8-4409-B3A1-88191F851D89.thumb.jpeg.2e44929c9b076461c3cdcf0c90ae9598.jpeg

No tak to je velka nadhera!! Totalni luxus a bomba a z me strany velkaaaaaaa gratulace. Nadhera! Potom prosim, please neco o 321 - treba fotku zezadu:lol2:

Hergot ani ten safir neni tak mlecny, nebo se mi to zda?🧐 Nadherne!!! Uzivej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Vjace napsal:

Tak jsem se hoši dočkal. A uznávám, že jsem velký pacient, nicméně za mě jsou Ed White neskutečný BOMBY 💣💣💣

Fakt mě žádný jiný Speedy na první pohled takhle nedostaly 😍

 

Víťo, gratuluju! Jak jdou v reálu natahovat oproti klasickejm moonům?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 25 minutami, zekon7302 napsal:

Každopádně, ty moje jsou o kus lepší. Dost mně iritoval ten fabrický safír s vysokým mléčným okrajem. Nechal jsem si vyrobit na míru safír, vzhledově nejblíž hesalitu.   

No tak ty mi nekdy musis ukazat.. musim to srovnat se svyma klasickyma Moonama se safirem - FM Kamenec. Az situace dovoli platim pivo OK?! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...