Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Souhlasim s kolegou vyse, je to moje vec a me rozhodnuti a nemam potrebu to s nekym resit. Nesouhlasim ale s tebou @Borra. I kdyz respektuji tvuj nazor. Ale - Hesality jsou hezci, jsou takove cistejsi a tim myslim cely ten cifr a jejich vizaz. V obchode jsem mel vedle sebe na ruce plastaky i safiry, AD na ruce take safiry - a jednoznacne jsme se shodli. Hesality jsou hezci, zivot se safirama bude jednoduzsi. Vzal jsem si ty se safirem! Prece jenom to nejsou levne hodinky. Omegu miluju, ale tady ten safir.. .. no nevim, kdyz srovnam se svymi Maticy, ktere maji vypouleny, vysoce klenuty - a kuva jak !!!! - safir a zadny mlecny okraj.. No nevim. Ja si verzi se safirem ale vybral hlavne z jineho duvodu. Ani to sem nechci psat, protoze vim jak to tady chodi, a ja nemam potrebuju vysvetlovat, nebo obhajovat své rozhodnuti. Jinymi slovy, presne jak to napsal @baza vyse jednou vetou.. 👍

Citovat
Citovat

 

ani nemám potřebu to s někým řešit

 

https://www.bobswatches.com/rolex-blog/watch-101/omega-speedmaster-moonwatch-1861-vs-1863.html 

a pro inspiraci o cem mluvim

7C35442A-C5DB-4C90-AA2A-614DAE462379.jpeg

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, gas napsal:

Vy jste jak malé děcka :D už to tu začíná být jak ve vlákně "kdo čím jezdí" 😂 praktická stránka věci = safir, bez diskuze. Mně se líbí víc vzhled plastu, tak jsem si u Hanaka koupil dvoje a safir prodal :D úžasné hodinky tyhle moony, v jakékoliv verzi ;) 

Hele Gasi, kamarade. Nas ted jednoznacne zajimaji nove Snoopy. Per to sem chlape!! :clap::notworthy:
@jezdim autem a na motorce, pac kolo nesnasim:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim klenutym safirem... ono klenuty safir na diverech je trochu neco jineho... silny, zevnitr plochy, vne sfericky,aby odolal tlakum vody... u chronografu typu moonwatch je je dost tenky, vysoky a sfericky kvuli nekolika patrum rucicek, ktere kryje. Vyroba takto klenuteho a pritom tenkeho safiru je technologicky trosku pain, nebo aspon drive byl. Kolega co si ho tu nechal delat na zakazku do FOIS by asi mohl vypravet :)
Jinak jak uz tu omilam ponekolikate, safir je praktictejsi, ale neni to pak model certifikovany NASA pro vesmir, pac strepy...je to odchylka od puvodni specifikace.
Samozrejme kdo si co poridi a duvody jsou jen jeho osobni vec a neexistyje zadne dobre/spatne.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...