Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

V 26. 1. 2021 v 20:18, tomas.helisek napsal:

Tak jak to pozoruju, model 311.30.42.30.01.005 už brzy asi nebude k mání... a možnosti mít Moony za fajn peníze už jsou taky pryč. :( 

 

mimochodem nosí někdo Moony na cca 16cm ruce? Dá se to nebo už je to bizar.

Ahoj, mám ruku cca 16,5 cm a pocitove sedia výborne. Veľa závisí aj od tvaru zápästí ale si myslím že to bude úplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
V 28. 11. 2020 v 13:19, Vjace napsal:

Tak jsem se hoši dočkal. A uznávám, že jsem velký pacient, nicméně za mě jsou Ed White neskutečný BOMBY 💣💣💣

Fakt mě žádný jiný Speedy na první pohled takhle nedostaly 😍

49D1AF66-3C2D-4D9E-BBB2-8EEFBD52732D.thumb.jpeg.34d0263ca5a288aae803a9674f0932d2.jpeg

5422CBFD-B0D8-4409-B3A1-88191F851D89.thumb.jpeg.2e44929c9b076461c3cdcf0c90ae9598.jpeg

Jak dlouhá je čekačka? Jsou nádherné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouhá je čekačka? Jsou nádherné!

Teď o tom psal RJB článek na FratelloWatches. On na ně čekal půl roku, ale je to VIP Omega ambasador (prakticky). Kalibr 321 Omega produkuje 1.000 až 2.000ks ročně a dává se ne jen do Ed White, ale i do platinových meteorit dial (těch se ovšem asi prodá minimum). Reálně, pokud se na ně půjdeš v ČR zapsat a jsi bez významnější historie v OB, tak to budou spíš tak dva roky.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vjace napsal:


Teď o tom psal RJB článek na FratelloWatches. On na ně čekal půl roku, ale je to VIP Omega ambasador (prakticky). Kalibr 321 Omega produkuje 1.000 až 2.000ks ročně a dává se ne jen do Ed White, ale i do platinových meteorit dial (těch se ovšem asi prodá minimum). Reálně, pokud se na ně půjdeš v ČR zapsat a jsi bez významnější historie v OB, tak to budou spíš tak dva roky.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No a to mi budou garantovat cenu, jaká je dnes, nebo mi je dodají za cenu v roce 2022 - 23? Jsou tyto hodinky rozumná střednědobá až dlouhodobá investice, pokud bych je samozřejmě nenosil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Alonso napsal:

No a to mi budou garantovat cenu, jaká je dnes, nebo mi je dodají za cenu v roce 2022 - 23? Jsou tyto hodinky rozumná střednědobá až dlouhodobá investice, pokud bych je samozřejmě nenosil.

Cenu Ti negarantují. Až budou, tak budou mít na sobě nějakou cenovku a buď jí zaplatíš nebo řekneš, že je nechceš a uděláš radost někomu v pořadníku za Tebou. A jestli jsou dobrou investicí? To je otázka spíš do vlákna "kam investovať???" 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj všem! Prosím o radu. Co se mi dnes přihodilo, kamarádka mi darovala náramek 1479 i s 812 koncovkama. Našla ho, když vyklízela byt, kam se právě s rodinou nastehovala. U nich se doma hodinky nenosej, maximálně smarty.
Samozřejmě, náramek na nový Speedy nepasuje díky jinýmu prosazení direk. Máte někdo zkušenost s přizpůsobením koncovek? Viděl jsem na netu pár návodů, ale ještě jednou se raději zeptám. Tak si nejsem jistej, jestli se já to nevykašlat a počkat..třeba pořídili Speedy s tím správným pouzdrem;) 

Předem díky za info. 

081D4805-C6B6-489C-A65E-9B6E206300D1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Adamsson napsal:

Ahoj všem! Prosím o radu. Co se mi dnes přihodilo, kamarádka mi darovala náramek 1479 i s 812 koncovkama. Našla ho, když vyklízela byt, kam se právě s rodinou nastehovala. U nich se doma hodinky nenosej, maximálně smarty.
Samozřejmě, náramek na nový Speedy nepasuje díky jinýmu prosazení direk. Máte někdo zkušenost s přizpůsobením koncovek? Viděl jsem na netu pár návodů, ale ještě jednou se raději zeptám. Tak si nejsem jistej, jestli se já to nevykašlat a počkat..třeba pořídili Speedy s tím správným pouzdrem;) 

Předem díky za info. 

081D4805-C6B6-489C-A65E-9B6E206300D1.jpeg

Vyměnit endlinky nebo koupit Moony, na které to pasuje 🙂 Rozhodně endlinky neupravuj, to by mi bylo smutno za ně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj vsichni, minuly tyden jsem si koupil moonwatche, ale z ceho jsem rozladeny, je rezerva chodu. Pani v obchode mi rikala, ze staci kazde rano dvacetkrat natahnout. V tomto pripade mi hodinky jdou do cca 3-5 hodiny ranni dalsiho dne. To neni ani 24 hodin. Muzete mi poradit v cem by to mohlo byt? Natahuju je nedostatecne nebo je chyba jinde? Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...