Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 30 minutami, AdaMoss napsal:

@tomas.helisek chápu to správně, že jsi ještě u Hanáka sehnal 311.30.42.30.01.005 hesalit nahoře, plné dýnko dole?

Chápeš to správně… :) Řešili jsme to spolu skoro rok. Nakonec se našly.

A díky! Mám to stejně – to vnímání… Myslím, že teď už budou stát šílený nesmysl a vlastně už to nebude téměř vůbec odkazovat na historii… I když je to samozřejmě diskutabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, AdaMoss napsal:

@tomas.helisek chápu to správně, že jsi ještě u Hanáka sehnal 311.30.42.30.01.005 hesalit nahoře, plné dýnko dole?

Chápeš to správně… :) Řešili jsme to spolu skoro rok. Nakonec se našly.

A díky! Mám to stejně – to vnímání… Myslím, že teď už budou stát šílený nesmysl a vlastně už to nebude téměř vůbec odkazovat na historii… I když je to samozřejmě diskutabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku offtopic, ale všiml jsem si jedný věci. Možná, že jsem takříkajíc objevil Ameriku, ale všiml jsem si, že už i jetý 311.30.42.30.01.005 se normálně prodávají nad retail...a to celkem výrazně - nějakých 10-15%. To by mě nikdy nenapadlo, že konvenční Moony, kterých se vždycky válelo všude plno, budou investiční asset 🤪.

Vím, že se to tady zmiňovalo už mockrát, ale bylo naprosto běžný, že nový Moony od AD za 90k+ po nějaké slevičce a z druhé ruky ve slušným stavu kolem 65k. Dneska jetý za +- 125k...do jaký míry je to inflací, hypem nebo zvýšenou poptávkou...to samozřejmě nevím.

Každopádně je to příjemý zjištění :-D.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, je to tak!!!!! Sleduju to na chrono24 a ten vývoj je šílený. Nový na CH24 cca 140-150! Možná za to může i model 2021,  který startuje 170+.....
I proto jsem je vzal, když to sleduju. S tím, že než se finančně oklepu, zůstanou trezor a kdyby něco, prodám je za 5 minut.:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, AdaMoss napsal:

Trošku offtopic, ale všiml jsem si jedný věci. Možná, že jsem takříkajíc objevil Ameriku, ale všiml jsem si, že už i jetý 311.30.42.30.01.005 se normálně prodávají nad retail...a to celkem výrazně - nějakých 10-15%. To by mě nikdy nenapadlo, že konvenční Moony, kterých se vždycky válelo všude plno, budou investiční asset 🤪.

Vím, že se to tady zmiňovalo už mockrát, ale bylo naprosto běžný, že nový Moony od AD za 90k+ po nějaké slevičce a z druhé ruky ve slušným stavu kolem 65k. Dneska jetý za +- 125k...do jaký míry je to inflací, hypem nebo zvýšenou poptávkou...to samozřejmě nevím.

Každopádně je to příjemý zjištění :-D.

 

No za těch 65 byly Moony v červeným boxu, lehce pod kilo bylo to mega balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dabelM Heleď já mám za to, že si pamatuju mega box třeba za 73...nošený samozřejmě. Pak se to trošku zvedlo, protože Omega zdražila. Já kupoval svý čtvrtý myslím už za 115k (půlka 2019, po slevě) a v tý době už chodily i tady na fóru lehce pod kilo jak říkáš. Ale ono je to ve finále jedno, co bylo :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, AdaMoss napsal:

Trošku offtopic, ale všiml jsem si jedný věci. Možná, že jsem takříkajíc objevil Ameriku, ale všiml jsem si, že už i jetý 311.30.42.30.01.005 se normálně prodávají nad retail...a to celkem výrazně - nějakých 10-15%. To by mě nikdy nenapadlo, že konvenční Moony, kterých se vždycky válelo všude plno, budou investiční asset 🤪.

Vím, že se to tady zmiňovalo už mockrát, ale bylo naprosto běžný, že nový Moony od AD za 90k+ po nějaké slevičce a z druhé ruky ve slušným stavu kolem 65k. Dneska jetý za +- 125k...do jaký míry je to inflací, hypem nebo zvýšenou poptávkou...to samozřejmě nevím.

Každopádně je to příjemý zjištění :-D.

 

Uz na cene neklesnou a pujdou z mnoha duvodu jen nahoru.. Nic jineho necekam. V podstate to byl ulet, ze chrona s inhousem, v paradnim baleni, historii, brandem atd. byly pod kilo.. To byly casy😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 7 minutami, Exiztence napsal:

Tady hrala role ze je vlastnil Ralph W. Ellison ale jak rika Kid cele je to pracka :D 

Plus jak trefne poznamenal jeden komentator, v pripade Tiffany PP by mela byt castka presahujici cenikovku danove uznatelna jako prispevek na charitu (tim, ze se drazilo na US soil a ne ve Svajcu). Takze super kauf

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Prosím vás nevie niekto kde by som mohol kúpiť skládaciu sponu na Omega Speedmaster DSTM apollo 8 ? 

Origo je k hodinkám dodávaná iba klasická spona. Našiel som na youtube jedno video kde sú prezentované so skládacou sponou ale na googli som nič nenašiel. Príde mi to celkove ako eleagntnejšie jednoduchšie a hlavne bezpečnešie riešenie nasadzovania hodiniek na ruku 

https://www.youtube.com/watch?v=yhrP8lvCnCs&ab_channel=JenniEllehttps://www.youtube.com/watch?v=yhrP8lvCnCs&ab_channel=JenniElle

12537103-41np693kbsg7ritptyt0qwsa-ExtraLarge.jpg

Screen Shot 2022-01-28 at 19.11.27.png

Upraveno uživatelem ygys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...