Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

Na Uncle Seiko tahy pozor.. mam ho taky, ale jak se rika, dabel tkvi v detailech.. Koncovky tahu jsou zakonceny jinak proti originalu 1479, navic jedna z koncovek se v mem pripade zasekava. Prihodim sem pozdeji foto, ty koncovky maji ale okrajove "packy" mensi a hlavne ostry, takze velmi zdatne dojebou spodni stranu nozek pouzdra.. Resenim je jednak zbrousit/zahladit jejich okraje nebo vymenit ta origo.. Druha moznost je muj pripad, nosim tedy origo koncovky Omega tahu 1479 na Uncle Seiko 1479 s lestenymi stredovymi dilky 😉 

PS: kdyz pominu jeste lacine vyvedenou sponu, tak jde o skvely tah. Ackoli mam stare tritiovky, tak na nem vypadaji temer jako novy safir sandwich.. 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem to hned po příchodu domu prověřil a ano, packy ednlinků trochu drbou nožičky pouzdra. Tak jsem je ještě víc přibrousil osmirkoval, aby to drbaly co nejmíň, ale napadlo mě, jestli tam ty packy vůbec musí být, jestli by nebylo nejlepší je upilovat úplně?

Např u poslední reference endlinky žádné packy nemají.

 

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám nevím,

1. přirovnání, co mě napadlo je, že dřív se pilo pivo. Dnes jsou tu módní nápoje na bázi piva - různý barevný srágory.

No a teď to zasáhlo i omegu

Měl bych i další přirovnání, ale protože by se to mohlo dotknout sexuální menšiny, tak je to nekorektní a tedy nepřípustné.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred chvilou som si nasadil moony, balim desiatu a chystam sa do prace. Kedze este mam cas, reku, kuknem na forum, ze co nove. Ked som tu uvidel tie hnusy, moony som vratil na policku a vzal som si stare Seiko. Akoze jasne, moony za to nemozu. Ale toto je take hnusne, ze hroza. Od Rolexu to clovek tak nejak ocakava, ale toto? Este ta "modra sila", no povedzme, ako nahrada modreho pramena 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ale úlet! Nedávno jsem byl s dětma na pouti a byla tam něco jako tombola, koupili si pár lístků a vyhráli takový ty kravinky z poutě. Kdyby vyhráli něco, co vypadá jako tyhle hodinky, řekl bych si ty jo to tam komedianti dávají pro děti celkem pěkný věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytecne moc negace. Tohle je a bude extremne omezena produkce. Stejne jako skeleton moony. Jednotky kusu vyprodukovanych za par let. Jako dukaz, ze omega tohle remeslo umi. Jako dukaz, ze i kosmonautsky hodinky snesou kaminky (zajimalo by me, zda maj klasicky dynko nebo pruhled). 

Z meho pohledu dela moonswatch speedmasterum daleko vetsi skodu nez tahle velka sperkarina/hodinarina. 

463CF8CA-3002-48FC-B178-7C074527E118.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Kid_A napsal:

Z meho pohledu dela moonswatch speedmasterum daleko vetsi skodu nez tahle velka sperkarina/hodinarina.

Možná MoonSwatche kazí image pravým moonům, ale statistiky prodejů hovoří jasně... a výdělek bude na prvním místě i u Omegy... pro dobrý pocit to nedělají :)

https://timeandtidewatches.com/its-official-speedmaster-sales-up-50-in-the-wake-of-the-moonswatch-collaboration/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... a to jsem se posmíval limitce od Primu a jejich Nebeským jezdcům.. Pár dni na to vydá Omega tento nevkusný hnuj a zároveň top hodinařinu v podobě  zvonkohry..   Nevím, co si o tom myslet, proč se Omega tímto shazuje, kolotočářský verze fakt ne.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...