Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 58 minutami, zekon7302 napsal:

Každopádně, ty moje jsou o kus lepší. Dost mně iritoval ten fabrický safír s vysokým mléčným okrajem. Nechal jsem si vyrobit na míru safír, vzhledově nejblíž hesalitu.   

Hohohoho, fakt? Hodne dobry, trosku se o tom rozepis.

Vim, ze se to resilo a jeden clovek z Fratellowatches treba narval do FOISu i hesalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, brownwld napsal:

Hohohoho, fakt? Hodne dobry, trosku se o tom rozepis.

Vim, ze se to resilo a jeden clovek z Fratellowatches treba narval do FOISu i hesalit.

Taky jsem tam měl hesalit, ale komu se to chce kvůli perfektní fotce pořád dokola leštit. Nemá cenu se zmiňovat, kde to provedli, je to ale v CZ, a v kusovce to byla výjimka, drahá a na dlouho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Seamaster napsal:

Jen napad- a nesel by pouzit safir z Trilogy? Nezkousel to venku uz nekdo? Dtto ten tah z nich.

Tah ano, ten pasuje, a Trilogy má taky hesalit. 

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som zvedavý ako bude na tých FOIS vyzerať US. Ja som si objednal flat link na novú referenciu. Kvôli úzkym koncovým člankom som to tam nevedel narvať, tak som to potupne zobral hodinárovi a keď to nahodil, tak prišlo sklamanie a ešte potupnejšia výmena za originál 🙄 Pritom na promo fotkých na US to vyzeralo tak dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhoduji se mezi hesalitem a safirem. Temat tady je vice nez dosti. Ale napadlo me zda hesalit je poskrabatelny rukavem kosile ci bundy atd? Nemate s tim nekdo zkusenost? Vim ze existuje pasta na rozlesteni, ale nerad bych to lestil kazdy tyden. Muzete mi napsat i do zprav klidne.Jinak klukum ke snoopymu gratuluji na me uz se nedostalo:-( diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme poskrabes a klidne nejen hesalit.. Rukav bundy muze byt od jemneho prachu/necistot a udelat vlasecnice pri pohybu na plastovem hesalitu.. Nebo taky lestenych plochach. Stejne tak jako jemny prach/necistoty bez problemu poskrabou lak auta, kdyz ho neoplachnes (a to idealne demineralizovanou vodou)

Skrabancu se neboj, sem tam to prejedes, uber materialu je minimalni, ze nebude porad jako novy, s tim se smiris, patri to k hesalitkam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Axel napsal:

Samozrejme poskrabes a klidne nejen hesalit.. Rukav bundy muze byt od jemneho prachu/necistot a udelat vlasecnice pri pohybu na plastovem hesalitu.. Nebo taky lestenych plochach. Stejne tak jako jemny prach/necistoty bez problemu poskrabou lak auta, kdyz ho neoplachnes (a to idealne demineralizovanou vodou)

Skrabancu se neboj, sem tam to prejedes, uber materialu je minimalni, ze nebude porad jako novy, s tim se smiris, patri to k hesalitkam ;)

Diky za info, v tom pripade jestli ne i lepsi safir no? Nemam s tim zkusenosti. Co se nazoru tyce je tady toho plno 100 lidi 100 chuti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi, jak velkej ses fanda a jak casto litas na Mesic.. Safir jednoznacne praktictejsi, hezci strojovna, ale pro ultras to nejsou Moony, navic ten mlecny okraj bych osobne nezkousnul. Za ty prachy to musi byt cisty bez vyhrad, ne ze budu delat kompromisy.. Muj pohled :) Hesalit vypada lepe a i jeho tvar k Moonum vic sedne. Ale naprosto chapu ty, co vyberou safir, je to otazka preferenci a vyvoje chronobundu..

 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...